gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Toshiba Excite 13: кілограмовий планшет з NVIDIA Tegra 3
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 12 квітня 2012, 21:47

Toshiba днями представила досить великий і важкий (998 г), 13,3 дюймовий планшет Toshiba Excite 13, з роздільною здатністю дисплея 1600х900 пікселів і покриттям Gorilla glass.

У новинці задіяна ОС Android 4.0 Ice Cream Sandwich, 4-ядерний процесор NVIDIA Tegra 3, 1 Гб RAM, і 32 або 64 Гб вбудованої пам'яті. Є також порти micro-HDMI і USB, плюс слот SD. Toshiba Excite 13 з'явиться в продажуі 10 червня 2012 року, за ціною $ 649,99 і $ 749,99, в залежності від обсягу вбудованої пам'яті.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 квітня 2012, 22:17
 
Реліз Google Nexus Tablet намічений на липень
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 09 квітня 2012, 21:02

Стало відомо про те, що компанія Google в черговий раз перенесла дату анонсу фірмового планшета власного виробництва, який, як передбачалося раніше, повинен бути представлений вже в наступному місяці. Згідно з новими даними, компанія відклала реліз новинки, для того, щоб мати можливість внести «деякі конструктивні зміни» в конструкцію новинки.

Поки ж ціна пристрою становить близько 249 доларів. За ці гроші користувач отримує 7-дюймовий сенсорний дисплей, 4-ядерний процесор Nvidia Tegra 3 і Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Цікаво, що ж буде після всіх цих «змін».

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2012, 17:14
 
Samsung Galaxy Tab 2 з'явиться тільки в кінці квітня
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 05 квітня 2012, 00:01

У лютому Samsung представила планшети Galaxy Tab 2 з 7 - і 10,1-дюймовими тачскрінами. При цьому передбачалося, що обидва планшета з'являться на ринку ще минулого місяця. Але цього поки не відбулося, і багато користувачів стали задаватися питанням, куди зникли нові планшети Samsung.

Сьогодні представники корейської компанії підтвердили, що Samsung довелося перенести терміни появи планшетів на ринку. І тепер в Samsung розраховують вивести їх на британський ринок в кінці цього місяця.

Останнє оновлення на Середа, 11 квітня 2012, 14:32
 
Просочилися зображення Google Nexus Tablet
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 04 квітня 2012, 23:59

Передбачається, що компанія Google в цьому році випустить на ринок власний 7,0-дюймовий планшетник на базі Android, про який на даний момент ходять різні суперечливі чутки. Наприклад, цього тижня в Мережі з'явилися зображення якогось планшета, який якраз і підноситься саме як Google Nexus Tablet, але в черговий раз ніяких подробиць проекту не розголошується. Якщо говорити про особливості представленого девайса, то дизайн виглядає знайомим і можна сказати типовим, з наявністю SD-слота, microUSB і HDMI.

Якщо вірити раніше просочені чутки, то реліз Google Nexus Tablet може відбутися 27 червня на щорічній конференції Google I/O.

Останнє оновлення на Середа, 11 квітня 2012, 14:30
 
Google хоче самостійно продавати планшет Nexus
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 30 березня 2012, 18:21

Журналісти The Wall Street Journal підтвердили, що компанія Google збирається вийти на ринок планшетів. При цьому видання уточнило, що Google буде самостійно продавати цей апарат через власний інтернет-магазин. Google розраховує продавати субсидовані планшети і підтримувати їх вартість на рівні $ 200. А це дозволить компанії вийти на ринок недорогий і скласти конкуренцію Amazon Kindle Fire.

 

У компанії вже намагалися зайнятися самостійними продажами самого першого смартфона Nexus. Але такий підхід не знайшов потрібного відгуку серед споживачів, і Google довелося відмовитися від своєї затії. Точна дата появи першого фірмового планшета Google як і раніше невідома.

Останнє оновлення на Неділя, 16 лютого 2014, 15:10
 
Google випустила Google Maps 6.5 для Android
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 29 березня 2012, 21:47

В Google Maps 6.5 з'явилася можливість складання маршруту на громадському транспорті в обраному режимі, а також став доступний новий головний екран Навігації на Картах Google (бета).

Додаток оптимізовано для роботи з екранами з великою роздільною здатністю. При цьому зміна масштабу карти автоматично призводить до зміни кількості різних міток, що дозволяє зробити карти більш читабельними. Google Maps 6.5 надають актуальну інформацію про завантаженість доріг, GPS-навігацію з голосовим супроводом і мають можливість відображення будівель у форматі 3D.

Оновлені Google Maps 6.5 для платформи Android вже можна скачати в Google Play.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 вересня 2016, 08:38
 


Сторінка 55 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини