gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Представлений перший планшет на базі процесора Rockchip RK3066
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 07 травня 2012, 22:21

Пристрій одержав назву Cube U30GT. Це недорогий апарат, виробництва одного з китайських вендорів, під управлінням Android 4.0.


Пристрій одержав дисплей, діагональ якого 10,1 дюйма, а також 16 Гб вбудованої пам'яті і 1 ГБ оперативної. Орієнтовна ціна пристрою з доставкою з Китаю - 344 долара.

Останнє оновлення на Неділя, 13 травня 2012, 05:28
 
Samsung Galaxy Tab 2 10.1 все ж вийде з 2-ядерним процесором: старт продажів через тиждень
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 07 травня 2012, 22:08

У США нарешті оголошене попереднє замовлення на планшет Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Кілька днів тому ми вже повідомляли про перенесення анонсу цього пристрою через те, що компанія-виробник вирішила комплектувати девайс 4-ядерним процесором.

Однак, схоже на те, що це очікування не підтвердилося. Згідно з інформацією стільникового рітейлера Office Depot, новинка все ж вийде з 2-ядерним процесором. Нагадаємо, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 працює під управлінням ОС Android 4.0 Ice Cream Sandwich. «На борту» 10,1-дюймовий дисплей (1280x800 точок), 1 ГБ оперативної пам'яті, дві камери, а також слот розширення пам'яті користувача та багато іншого. Очікується, що продажі розпочнуться 11 травня.

 
Apple анонсувала iPad 2,4
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 07 травня 2012, 10:14

Після того, як був представлений новий iPad, компанія Apple заявила про швидке оновлення планшета iPad 2. І ось дочекалися! Головною відмінністю новинки від версії, анонсованої раніше, є процесор - він, згідно з даними компанії-виробника, реалізований на основі 32 нм техпроцесу, тоді як в пристроях раніше процесор був 45 нм.

До слова змінилася і назва моделі - тепер це не iPad 2, а iPad 2,4. А ось чому так, відверто кажучи, ніяких логічних пояснень за винятком хіба що оновленого процесора, немає.

 
Оновлення Value Pack доступно для планшета Samsung Galaxy Tab
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 квітня 2012, 21:56

Стало відомо, що на корейському ринку доступно оновлення Value Pack для планшета Samsung Galaxy Tab.

Це оновлення, згідно з наявними даними, є на ОС Android 2.3 Gingerbread, але разом з тим підносить собою деякі оновлення і останньої Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Цікаво, наприклад, що після оновлення користувач отримує можливість робити фотографії під час зйомки відео. Крім того, планшет отримав функції Face Unlock, фоторедактор та інше.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2012, 23:07
 
Explay Informer 702: китайський Android-планшет з IPS-дисплеєм
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 26 квітня 2012, 23:27

Відверто кажучи, не часто доводиться чути від китайського виробника новини про цікаві пристрої, але якщо вже такі з'являються, вони неодмінно звертають на себе увагу, що йдеться, мас.

 

На цей раз свого роду героєм став 7-дюймовий планшет, оснащений дисплеєм на базі IPS-матриці. Розширення такого дисплея 1024х600 пікселів, а глибина RGB кольору - 24 біта. Точної інформації про початок поставок поки немає, проте орієнтовно вони повинні початися ще в цьому місяці. З інших достоїнств пристрою - процесор BoxChip A10 (1 ГГц), 1 Гб RAM, 4 Гб вбудованої пам'яті, Wi-Fi 802.11b/g/n, фронтальна VGA-камера, G-Sensor, вбудований динамік, 3,5-мм роз'єм , miniHDMI, miniUSB, слот MicroSD (до 16 Гб) і додаткові механічні клавіші управління.

Останнє оновлення на Середа, 26 квітня 2017, 18:55
 
Стартували продажі планшета Acer Iconia Tab A510 Олімпійський Game Edition
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 21 квітня 2012, 21:15

Ключова відмінність новинки від оригінального пристрою тільки в символіці на задній панелі. Планшет вже доступний на американському ринку за ціною в $ 449,99.

Нагадаємо, апарат отримав ОС Android 4.0. «На борту» 4-ядерний процесор Nvidia Tegra 3 (1,3 ГГц), а також 10,1-дюймовий дисплей (1280х800 пікселів), 1 Гб RAM, основна 5Mп камера, microUSB, micro-HDMI, Wi-Fi, Bluetooth , 32 Гб вбудованої пам'яті і слот MicroSD.

 


Сторінка 54 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3