gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Планшет Google Nexus чекаємо в липні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 травня 2012, 23:54

В DigiTimes стверджують, що тільки цього року компанія Google розраховує продати від 2 до 2,5 мільйонів одиниць пристрою.

Згідно з інформацією видання, перший планшет Google буде представлений вже в наступному місяці. З чуток, це буде недорогий пристрій, оснащений 7-дюймовим дисплеєм. Перша партія планшетів буде поставлена ​​в кількості 600 000 одиниць. Компанія-виробник пристроїв - ASUS.

Раніше ми вже писали, що Google планувала почати продажі Google Nexus Tablet. Проте продажі були відставлені, оскільки компанії не вдалося знизити вартість апарату.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 травня 2012, 23:09
 
Планшети з Windows 8 будуть занадто дорогими через вартість ліцензії на операційну систему
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 22 травня 2012, 15:25

Стало відомо про те, що вартість однієї ліцензії на нову операційну систему Windows 8, компанія Microsoft планує встановити на позначці 90-100 доларів.

 

Така вартість ліцензій на виході може помітно збільшити вартість планшетів під керуванням цієї ОС, яким, в свою чергу, необхідна максимально низька ціна, для того, щоб ефективно конкурувати з планшетами під управлінням Android. Виходячи з існуючого стану справ, багато виробників кажуть, що не зможуть підтримувати вартість Windows 8 планшетів на потрібному «для ринку» рівні, що, звичайно ж, не дозволить їм конкурувати ні з iPad, ні з Kindle Fire.

Останнє оновлення на Середа, 17 лютого 2016, 15:13
 
Готується до анонсу 10,1-дюймовий Kindle Fire
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 21 травня 2012, 23:34

Нещодавно журналістам видання DigiTimes стало відомо про те, що компанія Amazon наводить останні штрихи над новою версією знаменитого Android-планшета Kindle Fire з діагоналлю 10,1 дюйма.


Повідомляється, що новинка з'явиться через кілька місяців. Саме цей пристрій, за чутками, відсуне анонс 8,9 дюймового планшета на невизначений час. Ходить думка, що на даний момент компанія Amazon має намір максимально спростити власну лінійку планшетів, оскільки планує зосередитися на конкурентних продуктах знаменитому американському «яблучному» планшету.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 травня 2012, 17:57
 
Анонсовано стодоларовий планшет під управлінням Android 4.0
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 15 травня 2012, 19:42

Zenithink C71 - планшет під управлінням ОС Android 4.0 при ціні всього 100 доларів.

Новинка працює під управлінням процесора Amlogic ARM Cortex-A9 (1 ГГц), і графічного Mali 400, 512 Мб RAM. Основна 1,3 MP камера, 4 Гб вбудованої пам'яті, Wi-Fi 802.11n, USB, HDMI і слот microSD. Розмір екрану не повідомляється, але на око він навряд перевищуватиме 7 дюймів.

Останнє оновлення на Неділя, 20 травня 2012, 22:17
 
Стало відомо про планшет від Qualcomm з 3D-екраном
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 травня 2012, 19:08

На сьогодні це перший в світі планшет, який отримав в своє розпорядження автостереоскопічні дисплей.

Роздільна здатність дисплея 1920х1200 пікселів. Реалізована здатність відтворювати 3D-відео, причому перегляд можливий без спеціальних окулярів. Також «на борту» є спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого можна конвертувати 2D-відео в 3D.

 
Представлений перший планшет на базі процесора Rockchip RK3066
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 07 травня 2012, 22:21

Пристрій одержав назву Cube U30GT. Це недорогий апарат, виробництва одного з китайських вендорів, під управлінням Android 4.0.


Пристрій одержав дисплей, діагональ якого 10,1 дюйма, а також 16 Гб вбудованої пам'яті і 1 ГБ оперативної. Орієнтовна ціна пристрою з доставкою з Китаю - 344 долара.

Останнє оновлення на Неділя, 13 травня 2012, 05:28
 


Сторінка 53 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

Останні новини