gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Стали відомі можливості Windows RT на пристроях під Snapdragon S4
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 11 червня 2012, 23:19

На минулій міжнародній вставці Computex 2012, в Тайпеї, була протестована операційна система Microsoft Windows RT на базі планшета, оснащеного процесором Snapdragon S4.

Як вдалося з'ясувати в ході публічного тестування, система відмінно працює на базі 1,5 ГГц 2-ядерного процесора APQ8060A і 2 ГБ оперативної пам'яті. Підтримуються Wi-Fi і 3G, а також Ditto GPS і Bing Maps та багато іншого. Відвідувачі відзначили стабільну роботу системи під час демонстрації Vendetta Online - ніяких гальмувань, зволікань або інших програмних «лагів» помічено не було.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 червня 2012, 10:13
 
Перші живі фото iPad Nano
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 11 червня 2012, 22:56

В Інтернеті «майнули» фотографії планшета, який, за чутками, може бути нічим іншим, як iPad Nano.

Джерела видання ZooGue, кажуть, що зменшена версія знаменитого «яблучного» планшета отримає не 7,85 дюйма дисплей, як це передбачалося раніше, а дещо менший - 7, 58 дюйма. Також новинка буде оснащена більш мініатюрним роз'ємом під докінгові станції, а в нижній частині планшета можна буде побачити два стереодинаміки.

Останнє оновлення на Неділя, 24 червня 2012, 13:03
 
AMD представила свій планшет на базі Windows 8 і AMD Trinity
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 09 червня 2012, 00:33

На триваючій в Тайбеї виставці Computex 2012 компанія AMD представила планшет під управлінням ОС Windows 8. Перед нами свого роду якийсь референс-дизайн, виконаний компанією Compal. Повідомляється, що комерційний випуск цього пристрою не планується, проте виробники можуть взяти за основу цей пристрій для випуску власних рішень. Відомо, що новинка працює під управлінням процесора AMD Trinity, що натякає на гідну продуктивність, і при цьому тривалий час автономної роботи.

Новинка отримала 11.6 дюймовий дисплей, а також докінгову станцію у вигляді QWERTY-клавіатури. Поки не відомо, чи будуть на базі цієї моделі будь-які комерційні новинки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 червня 2012, 16:05
 
Планшетів від HTC під Windows RT не буде до наступного літа
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 09 червня 2012, 00:30

Кореспондентам агентства Bloomberg стало відомо про те, що компанія Microsoft заборонила HTC використовувати нову Windows RT. Згідно з інформацією журналістів агентства, як один з варіантів відмови називається низька кількість продажів гаджетів HTC і відсутність у компанії досвіду в створенні успішних планшетів.

У результаті тайванська компанія не отримає доступу до нової ОС в числі перших, а відповідно і не буде в числі перших виробників, що представили свої планшети на базі цього комплексу.

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2012, 18:05
 
У Мережі «засвітилися» перші фото планшета ASUS Nexus 7
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 09 червня 2012, 00:25

Колеги із Західного ресурсу PhoneArena роздобули і відразу ж опублікували у себе на ресурсі кілька фотографій пристрою, який, згідно з їх інформацією, є не анонсованим поки ще першим планшетом від Google.

Як бачимо, новинка одержала, щонайменше, білу передню панель - задня ж буде виготовлена ​​з двох кольорів - частково білого, а також частково чорного або сірого. Але це, зрозуміло, якщо перед нами не прототип, оскільки комерційні версії, як відомо, можуть отримувати та інші забарвлення корпусу.

Останнє оновлення на Середа, 20 червня 2012, 13:25
 
Представлений оновлений планшет Samsung Series 7 Slate PC під Windows 8
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 06 червня 2012, 23:42

В ході виставки Computex 2012 корейська компанія Samsung показала відвідувачам нову версію планшета Series 7 Slate PC, який цього разу отримав «в своє розпорядження» ОС Windows 8.

Також у новій моделі використовуються процесори Intel Sandy Bridge Core i3 або i5, що, зрозуміло, має на увазі використання повної версії ОС Windows 8, а не Windows RT, призначеної для пристроїв на ARM-процесорах. З інших особливостей новинки: 64 ГБ або 128 ГБ SSD, USB 2.0, слот для карт розширення пам'яті, 860 г вага, а також заявлена ​​автономність в районі шести годин.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2012, 10:37
 


Сторінка 51 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини