gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Планшет Google Nexus 7: IPS-екран, Tegra 3 і Android 4.1 Jelly Bean за $ 200
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 28 червня 2012, 13:16

Не встигла конференція Google I / O 2012 толком початися, як тут же пішли масовані витоки інформації про все, що повинно було бути представлено, в тому числі і про Google Nexus 7 - перший планшет компанії, виробництвом якого займається ASUS. Крім того, це ще й перший пристрій, що несе на борту новеньку ОС Android 4.1, також відому як Jelly Bean (про неї ми розповімо трохи пізніше).

Недавні чутки практично повністю збіглися з офіційною інформацією.

 
Amazon Kindle Fire 2 буде представлений в кінці наступного місяця
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 28 червня 2012, 13:11

В CNET заявили, що мають у своєму розпорядженні достовірну інформацію про те, що 31 липня компанія Amazon проведе захід, на якому заявить про анонс планшета Kindle Fire 2. Журналістам видання також відомо і про те, що друге покоління планшета Kindle Fire буде оснащено камерою і фізичними клавішами для регулювання гучності апарату.

На даний момент більше інформації про пристрій немає. Тим не менш, ходять чутки про те, що в Amazon, швидше за все, візьмуть приклад «фруктової» компанії і представлять оновлений планшет, вартість якого, не виключено, що буде на рівні сьогоднішнього Kindle Fire.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 липня 2012, 10:16
 
Нові подробиці про Google Nexus 7
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 26 червня 2012, 22:46

Ресурс Gizmodo повідомив нові дані про специфікації першого планшету Google. Апарат дійсно отримає Nvidia Tegra 3 з 4-ядерним процесором (1,3 ГГц), і буде при цьому оснащений 12-ядерним графічним процесором GeForce.

Крім того, у пристрої передбачений гігабайт оперативної пам'яті, IPS-дисплей (1280х800 пікселів), Wi-Fi b / g / n, NFC, а також 8 або 16 Гб вбудованої. Відомо, що версія з 8 ГБ пам'яті буде коштувати 199 доларів, а пристрій з 16 ГБ «потягне» 249 доларів США.

Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2012, 09:55
 
3G/4G модулів в планшетах Microsoft Surface не буде
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 25 червня 2012, 23:27

В Bloomberg пишуть про те, що нові планшети Microsoft Surface можуть вийти і без підтримки модулів 3G/4G, а тому зв'язок з «зовнішнім світом» користувачам доведеться підтримувати виключно за допомогою модуля Wi-Fi. Також в точності відомо, що новий планшет отримає Windows 8, а якщо бути точніше, то мова йде про Windows 8 Pro і Windows 8 RT, що залежить виключно від моделі.

Цікаво, що компанія поки що не повідомила повний список характеристик пристроїв. Очевидно, в компанії щодо цього наводяться «останні штрихи».

Ціни на ARM-версію Surface, тим не менш, уже визначені! Як ми і писали раніше - це 500-600 доларів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 липня 2012, 15:05
 
Відомо кодове ім'я першого планшета Google
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 25 червня 2012, 23:19

Чим ближче до анонсу перший планшет компанії Google, тим більше цікавих подробиць дізнається громадськість! Днями в Мережі засвітилося кодове ім'я пристрою - Asus Nakasi. Звичайно, з таким ім'ям компанія Google не буде продавати апарат, однак якщо раптом, дорогі читачі, ви зустрінете десь в Мережі таку назву, пам'ятайте - це перший планшет Google.

Нагадаємо, ASUS Nexus 7 повинен отримати 4-ядерну платформу Tegra 3, гігабайт оперативної пам'яті, 7-дюймовий сенсорний дисплей і ОС Android 4.1.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 липня 2012, 11:24
 
Оголошена ціна на планшети Microsoft Surface
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 червня 2012, 23:33

Журналістам ділового видання DigiTimes вдалося з'ясувати, скільки ж будуть коштувати в роздрібі представлені днями планшети Microsoft. Як стверджують джерела видання, модель Surface Pro, що працює з ОС Windows 8 Professional «на борту», з'явиться на прилавках з ціновою біркою 800 доларів. А ось Microsoft Surface з Windows RT обійдеться на дві сотні «зелених» дешевше, хоча не варто при цьому забувати і про більш скромні можливості другого апарату.

Варто зазначити, що сам виробник орієнтує Surface на корпоративних користувачів. Однак, за словами експертів, настільки чимала ціна на пристрій може стати головною причиною того, що успіх в цьому сегменті буде катастрофічно низьким. Також незрозуміла ситуація з тим, як в Microsoft мають намір домовиться з партнерами по ринку, адже фактично ці пристрої загрожують стати каменем спотикання у відносинах з іншими вендорами. Що ж, в будь-якому випадку, часу для того, щоб розставити всі крапки на «I» ще достатньо. Як пам'ятаємо, пристрої не з'являться на ринку ще 3-5 місяців.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 липня 2012, 10:20
 


Сторінка 49 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

Останні новини