gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
iPad Mini отримає 7,85-дюймовий IGZO-дисплей і коштуватиме $ 300
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 03 липня 2012, 23:55

Буквально на днях відразу кілька ЗМІ, посилаючись на своїх інформаторів поблизу компанії Apple, підтвердили про намір «яблучного» виробника випустити на ринок мініатюрну версію планшета iPad.

Цікаво - всі вони стверджують, що ціна пристрою не перевищить 300 доларів в роздрібі, що в свою чергу ставить його в одну лінійку з планшетом Amazon Kindle Fire і недавно представленим Google Nexus 7.

Останнє оновлення на Субота, 21 липня 2012, 13:06
 
Планшет Google Nexus 7: IPS-екран, Tegra 3 і Android 4.1 Jelly Bean за $ 200
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 28 червня 2012, 13:16

Не встигла конференція Google I / O 2012 толком початися, як тут же пішли масовані витоки інформації про все, що повинно було бути представлено, в тому числі і про Google Nexus 7 - перший планшет компанії, виробництвом якого займається ASUS. Крім того, це ще й перший пристрій, що несе на борту новеньку ОС Android 4.1, також відому як Jelly Bean (про неї ми розповімо трохи пізніше).

Недавні чутки практично повністю збіглися з офіційною інформацією.

 
Amazon Kindle Fire 2 буде представлений в кінці наступного місяця
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 28 червня 2012, 13:11

В CNET заявили, що мають у своєму розпорядженні достовірну інформацію про те, що 31 липня компанія Amazon проведе захід, на якому заявить про анонс планшета Kindle Fire 2. Журналістам видання також відомо і про те, що друге покоління планшета Kindle Fire буде оснащено камерою і фізичними клавішами для регулювання гучності апарату.

На даний момент більше інформації про пристрій немає. Тим не менш, ходять чутки про те, що в Amazon, швидше за все, візьмуть приклад «фруктової» компанії і представлять оновлений планшет, вартість якого, не виключено, що буде на рівні сьогоднішнього Kindle Fire.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 липня 2012, 10:16
 
Нові подробиці про Google Nexus 7
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 26 червня 2012, 22:46

Ресурс Gizmodo повідомив нові дані про специфікації першого планшету Google. Апарат дійсно отримає Nvidia Tegra 3 з 4-ядерним процесором (1,3 ГГц), і буде при цьому оснащений 12-ядерним графічним процесором GeForce.

Крім того, у пристрої передбачений гігабайт оперативної пам'яті, IPS-дисплей (1280х800 пікселів), Wi-Fi b / g / n, NFC, а також 8 або 16 Гб вбудованої. Відомо, що версія з 8 ГБ пам'яті буде коштувати 199 доларів, а пристрій з 16 ГБ «потягне» 249 доларів США.

Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2012, 09:55
 
3G/4G модулів в планшетах Microsoft Surface не буде
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 25 червня 2012, 23:27

В Bloomberg пишуть про те, що нові планшети Microsoft Surface можуть вийти і без підтримки модулів 3G/4G, а тому зв'язок з «зовнішнім світом» користувачам доведеться підтримувати виключно за допомогою модуля Wi-Fi. Також в точності відомо, що новий планшет отримає Windows 8, а якщо бути точніше, то мова йде про Windows 8 Pro і Windows 8 RT, що залежить виключно від моделі.

Цікаво, що компанія поки що не повідомила повний список характеристик пристроїв. Очевидно, в компанії щодо цього наводяться «останні штрихи».

Ціни на ARM-версію Surface, тим не менш, уже визначені! Як ми і писали раніше - це 500-600 доларів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 липня 2012, 15:05
 
Відомо кодове ім'я першого планшета Google
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 25 червня 2012, 23:19

Чим ближче до анонсу перший планшет компанії Google, тим більше цікавих подробиць дізнається громадськість! Днями в Мережі засвітилося кодове ім'я пристрою - Asus Nakasi. Звичайно, з таким ім'ям компанія Google не буде продавати апарат, однак якщо раптом, дорогі читачі, ви зустрінете десь в Мережі таку назву, пам'ятайте - це перший планшет Google.

Нагадаємо, ASUS Nexus 7 повинен отримати 4-ядерну платформу Tegra 3, гігабайт оперативної пам'яті, 7-дюймовий сенсорний дисплей і ОС Android 4.1.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 липня 2012, 11:24
 


Сторінка 49 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини