gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Amazon Kindle Fire 2 отримає дисплей 1200х800 пікселів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 10 липня 2012, 11:37

В AllThingsD заявили, що анонс другого покоління знаменитого планшета відбудеться в другій половині року, а однією з ключових родзинок апарату стане дисплей з роздільною здатністю 1280х800 пікселів.

Варто зазначити, що на сьогодні це вже досить поширене на ринку розширення, яке не тільки підвищує щільність точок на дюйм до 261 ppi, а й робить картинку більш якісною, а також змінює співвідношення сторін дисплея. Що ж щодо інших можливостей прийдешньої новинки, про це поки даних немає, хоча не виключається наявність більш потужного процесора, а також деяких поліпшень щодо графіки.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2015, 23:04
 
На кожному Google Nexus 7 (8 ГБ) Google заробляє менше $ 20
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 10 липня 2012, 11:35

Друзі сайту: Пополнение счета Киевстар

Видання iFixit повідомило собівартість 8 ГБ версії першого планшета Google, моделі Nexus 7.

Так, завдяки своїм джерелам, видання з'ясувало, що ціна комплектуючих, і, власне самої збірки $ 184. І, до речі, сюди не входить вартість розробок, реклами продукту nf sy. А ось на 16 ГБ версію Nexus 7 маржа дещо більше. Ціна пам'яті приблизно на 8 доларів більше, а от сам пристрій продається на півсотні зелених дорожче 8 ГБ версії.

Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2012, 15:38
 
Archos 97 Carbon: недорогий планшет з Android 4.0
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 08 липня 2012, 00:37

Повідомляється, що новинка стала першим пристроєм нової лінійки доступних планшетів під ім'ям Elements. Пристрій працює під управлінням ОС Android 4.0 Ice Cream Sandwich, гігагерцового процесора Cortex-A8 і одного гігабайта оперативної пам'яті.

В апараті 9,7 дюймовий дисплей, діагональ якого 1024х768 пікселів. Крім того, підтримуються всі популярні бездротові інтерфейси, є фронтальна VGA-камера, HDMI-out, USB-порт, 16 ГБ вбудованої пам'яті і багато іншого. Відомо, що на ринку пристрій з'явиться ще до кінця цього місяця і буде коштувати не більше $ 250.

Останнє оновлення на Вівторок, 31 липня 2012, 12:32
 
Philips T7 Plus: бюджетний планшет за $190
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 08 липня 2012, 00:21

Побачити, нехай навіть бюджетний планшет від компанії Philips сьогодні можна досить таки не часто, однак час від часу компанія нагадує про себе і в цьому напрямку. На днях, без особливого шуму і пилу виробник «викотив» на ринок Philips T7 Plus - по всьому недорогий планшет, головною особливістю якого стала ціна - вона менше двох сотень доларів, а також ОС - це Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Крім цього в новинці використовується гігагерцовий процесор, 7-дюймовий дисплей (1024х600 пікселів), плюс 512 Мп оперативної пам'яті і 8 ГБ вбудованої, користувальницької.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 вересня 2012, 21:38
 
China Times: «Amazon замовила 2 млн. планшетів Kindle Fire 2. Відома дата анонсу пристрою »
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 05 липня 2012, 23:32

Згідно з інформацією китайського видання China Times, поставки планшета Amazon Kindle Fire 2 можуть бути розпочаті вже через місяць.

Мало того, компанія Amazon вже здійснила замовлення двох мільйонів цих планшетів у своїх партнерів. Уже в точності відомо, що новинка отримає 7-дюймовий дисплей, пластиковий корпус з масивною металевою рамкою.

Виробником дисплеїв виступить компанія LG, а збіркою пристроїв займеться Quanta. Варто відзначити також і те, що недавно джерела видання CNET вже заявляли про те, що Fire 2 цілком ймовірно буде представлений 31 липня. Так що цілком можливо, що ця дата і є достовірною датою анонса нового пристрою.

Останнє оновлення на Неділя, 29 липня 2012, 16:06
 
Google Nexus 10 буде представлений через пару місяців
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 04 липня 2012, 23:46

Доступні перші відомості про те, що недавно представленим планшетом Google Nexus 7, компанія Google готує 10-дюймову версію пристрою того ж класу. На сьогодні вже в точності відомо, що новинка буде побудована на базі 4-ядерного процесора NVIDIA Tegra 3, а в якості операційної системи буде задіяна Android 4.1 Jelly Bean.

З чуток, апарат анонсують у двох модифікаціях з вбудованою пам'яттю - мова, зрозуміло, про 16 і 32 ГБ. Про те, чи буде передбачена можливість розширення «штатної» пам'яті, поки інформації немає. Цікаво, що ціна 16 ГБ версії складе менше $ 300 (якщо вірити чуткам, то це $ 295-299), а от 32 ГБ версія обійдеться покупцеві на 50 доларів дорожче.

Останнє оновлення на Четвер, 26 липня 2012, 13:38
 


Сторінка 48 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини