gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Провідна роздрібна мережа США: «Amazon готує 5 або 6 нових планшетів»
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 25 липня 2012, 10:11

Глава Staples - однієї з провідних роздрібних мереж США - Демос Парнерос (Demos Parneros) днями поділився досить цікавою інформацією, щодо компанії Amazon. За його даними, Amazon зараз займається підготовкою до анонсу п'яти або шести планшетів.

Своє джерело пан Парнерос назвати відмовився, але, враховуючи той факт, що Staples займається і в тому числі реалізацією Kindle Fire - це цілком можуть бути люди в Amazon, які відповідають за відвантаження апаратів цього продавця. Значить, правдивість цих даних висока, якщо не 100%. Але ось деякі аналітики впевнені, що, по суті, пристроїв не п'ять чи шість, а тільки один або два, а мова йде лише про модифікацію - з Wi-Fi і без, з 3G і без нього і так далі.

Останнє оновлення на Субота, 14 травня 2016, 15:39
 
Google тимчасово згорнула продажі Nexus 7 (16 Гб)
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 25 липня 2012, 00:37

Компанія Google опинилася в становищі, коли просто не здатна впоратися з ажіотажним попитом, особливо на модифікації Nexus 7 з 16 ГБ вбудованої пам'яті, а тому вчора було прийнято рішення про тимчасове призупинення продажу цієї модифікації гаджета.

Продажі, за чутками, «згорнуті» на тижнів два. Таким чином, Google дала собі якусь фору, щоб поповнити запаси цього апарату. Спочатку в Google планували, що популярністю будуть користуватися 8ГБ версії планшета, але на ділі тенденція виявилася прямо протилежною.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 серпня 2012, 23:03
 
Huawei MediaPad 10 FHD - чекаємо в наступному місяці
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 21 липня 2012, 12:33

Незважаючи на те, що 4-ядерний планшет китайської Huawei був представлений ще в лютому на MWC, на прилавки він надійде тільки в серпні. Принаймні про це заявив віце-президент компанії. Повідомляється, що вартість апарату стартує з $ 471.

Huawei MediaPad 10 FHD працює під управлінням 4-ядерного процесора, тактова частота якого 1,5 ГГц і операційної системи Android 4.0 Ice Cream Sandwich. «У розпорядженні» апарата 10-дюймовий дисплей, створений на базі IPS-матриці, роздільна здатність якого 1920х1200 пікселів. Крім цього є 8 Мп камера, два гігабайти оперативної пам'яті та ін.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 серпня 2012, 21:43
 
Amazon готує 10,1-дюймовий Kindle Fire
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 19 липня 2012, 09:45

The New York Times повідомляє, що компанія Amazon працює над створенням 10,1-дюймової версії Kindle Fire, яка, як очікується, повинна стати головним конкурентом планшета iPad. Хоча в самій Amazon діагональ дисплея і не уточнили, проте з натяком на той факт, що пристрій має стати конкурентом iPad, мова, швидше за все, йде, саме про 10,1 дюйм.

Також журналісти New York Times роздобули підтвердження того, що Apple дійсно анонсує 7,85-дюймовий iPad. Вартість його, за чутками буде в рази нижче ціни того iPad, що сьогодні можна зустріти в роздрібі. У New York Times впевнені, що анонс «маленького яблукофона» повинен відбудуться вже цього року.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 серпня 2012, 17:14
 
Google Nexus 7 в США «розмели» в перший же день продажів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 16 липня 2012, 22:17

Reuters пише, що більшість рітейлерів розпродали всі наявні запаси планшетів Google Nexus 7 вже в перший же день продажів в США.

Пристрій вийшов на ринок цієї країни з ціновою біркою $ 199 і $ 249 за 8 і 16 ГБ версії пристрою відповідно. Так, наприклад, мережа Sam's Club і Staples вже ввечері того ж дня опублікували у себе на сайтах повідомлення про те, що пристрій в даний момент відсутній на складах, і що мало того, раніше серпня місяця новинку очікувати на складі не варто. А ось Office Depot ще в суботу пропонував пристрій, але за чутками, це були останні планшети, наявні в продажі.

Останнє оновлення на Неділя, 05 серпня 2012, 19:16
 
Getac E110 - ще один захищений планшет з Windows 7
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 16 липня 2012, 22:11

Маловідома у нас компанія Getac представила планшет Getac E110, головною відмінністю якого є відповідність стандартам захищеності MIL-STD-810G і IP65. За даними виробника, цьому пристрою не страшні ні вібрація, ні падіння з висоти в кілька метрів, ні навіть перепади температур від мінус 21 до плюс 60 градусів Цельсія.

В основі новинки процесор Intel Atom N2800 (1,86 ГГц) плюс інтегрована графіка. Дисплей отримав діагональ 10,1 дюйма при розширенні 1366х768 пікселів. Також відомо, що на борту пристрою 4 ГБ оперативної, а також 64 ГБ вбудованої пам'яті. Реалізована підтримка всіх бездротових інтерфейсів, а також модуля 3G. Автономність забезпечується вбудованим акумулятором, ємністю 5200 мАг.

Останнє оновлення на Четвер, 17 грудня 2015, 23:04
 


Сторінка 47 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини