gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Перші дані про планшет Lenovo ThinkPad з ОС Windows 8
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 03 серпня 2012, 00:58

Компанія Intel ще на Computex показала, як кажуть мигцем, прототип цього планшета, після чого він «зник», з екранів світових ЗМІ. Але ось днями «пропажа» з'явилася на сайті FCC.

Хоча тут і не вказується зовсім ніяких специфікацій пристрою, тим не менше, тепер вже хоча б зрозуміло, що пристрій все-таки буде. З чуток, новинка отримає 10,1-дюймів з роздільною здатністю 1366х768 пікселів, а крім того 8-Мп камеру і працюватиме під управлінням процесора Intel Clover Trail.

Останнє оновлення на Вівторок, 28 серпня 2012, 23:43
 
Готується анонс планшета ASUS Tablet 810 з Windows 8
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 02 серпня 2012, 00:06

Нещодавно один із провідних регуляторів США, FCC схвалила випуск планшета ASUS Tablet 810, що прямо передбачає швидкий анонс цього пристрою на ринок. Як пам'ятаємо, пристрій було представлено ще на виставці Computex 2012 в Тайбеї. Відомо, що апарат працює під управлінням ОС Windows 8 і чіпа Intel Atom.

Планшет отримав 11,6-дюймовий дисплей, заснований на базі IPS-матриці. Роздільна здатність дисплея 1366х768 пікселів.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 серпня 2012, 20:40
 
У Мережі засвітився 10-дюймовий планшет BlackBerry PlayBook
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 02 серпня 2012, 00:01

На одному з В'єтнамських сайтів були помічені фотографії не представленого поки ще планшета BlackBerry PlayBook.

Судячи по знімках, компанія RiM вирішила змінити не тільки діагональ дисплея, але і співвідношення сторін - 4:3 замість раніше заявлених 16:9. Таким чином, апарат буде більш «квадратним», і буде нагадувати планшет iPad.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 листопада 2013, 23:06
 
Lenovo і Motorola поки не будуть випускати Intel-планшетів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 01 серпня 2012, 00:29

Відразу дві компанії - Lenovo і Motorola оголосили про те, що переносять виробництво планшетів під управлінням Medfield / Android на листопад. Нагадаємо, раніше компанії Lenovo і Intel представили спільний планшет під управлінням ОС Android. Тоді повідомлялося, що запуск комерційного виробництва повинен був початися в середині року.

Проте, оцінивши фактори швидкого виходу рішень на базі Windows 8 RT, а також планшетів початкового рівня від провідних виробників галузі, китайська Lenovo, в кінцевому підсумку, вирішила перенести виробництво на більш пізній період, що б оцінити перспективи і можливості цього рішення.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 серпня 2012, 16:30
 
Microsoft Surface буде дорожче тисячі доларів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 30 липня 2012, 01:00

Як напевно знають читачі TexnoNews.com, ціна планшета Microsoft Surface, який був представлений місяць тому, все ще залишається невідомою. Але ось днями шведський сайт Webhallen оголосив попередні замовлення на пристрій, однак представив при цьому вельми високу цінову бирку - від $ 1000 до $ 2150 залежно від модифікації.

Webhallen пропонує користувачам кілька модифікацій цього апарату: два варіанта на базі процесора ARM і з Windows RT «на борту», а також 32 і 64 ГБ вбудованої пам'яті, а ще два пристрої під Windows 8 Professional і процесором Intel Core i5. Останні дві варіації, до речі, отримали 64 і 128 ГБ вбудованої пам'яті. Реліз операційної системи Windows 8 намічений на 26 жовтня. Очевидно, що в цей же день буде оголошена вартість планшетів. І якщо вона підтвердиться навіть з похибкою на 10-15% розраховувати на високі продажі цих пристроїв зайве.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 серпня 2012, 16:07
 
Суд Дюссельдорфа заборонив Samsung Galaxy Tab 7.7 в Європі через схожість з iPad
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 26 липня 2012, 23:43

Стало відомо про те, що вищий суд німецького міста Дюссельдорф оголосив про заборону компанії Samsung продавати в Європі планшет Samsung Galaxy Tab 7.7. Причина - пристрій надмірно схожий на планшет від Apple - iPad.

В Samsung, в свою чергу, відзначили, що сильно розчаровані таким рішенням суду, і мають намір далі вживати заходів щодо захисту своєї інтелектуальної власності. А от домогтися заборони продажу Samsung Galaxy 10.1N затятий противник компанії Samsung, компанія Apple не змогла - тут Феміда виявилася на боці опонентів «яблучного» виробника.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 липня 2012, 00:26
 


Сторінка 46 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини