gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Компанія Amazon анонсувала планшети Kindle Fire HD
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 10 вересня 2012, 22:25

Як ми і повідомляли раніше, компанія Amazon оголосила про вихід нових планшетів Kindle Fire HD, що працюють під управлінням операційної системи Android 4.0 з кастомізованим інтерфейсом. В основі новинок 2-ядерний процесор TI OMAP 4470. Заявлено, що всі новинки отримали модуль Wi-Fi, що підтримує технологію MIMO. На практиці ця технологія дозволяє досягати швидкості передачі даних на 40% більшою, ніж у звичайних Wi-Fi-мережах.

Лінійка Amazon Kindle Fire HD складається з трьох моделей. Користувач отримає 7-дюймову модель з розширенням дисплея 1280х800 і 16 ГБ вбудованої пам'яті користувача. Також на ринок вийде 8,9-дюймова модель (1920х1200 точок), з 16 і 32 ГБ пам'яті. Очікується, що останній почне продаватися з 20 листопада, і буде коштувати $ 299 і $ 369 доларів відповідно.

І, нарешті, третя модель планшета. Це також 8,9-дюймовий планшет, але з підтримкою 4G. Пристрій буде доступний з вбудованою пам'яттю 32 і 64 ГБ за ціною $ 499 або $ 599 відповідно і теж вийде не ринок 20 листопада.

 
HTC «допилює» 7-дюймову версію планшета HTC Flyer
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 09 вересня 2012, 22:25

В Phone Arena дізналися, що компанія HTC має намір представити на ринок нову версію планшета HTC Flyer. Згідно з даними наших колег, модель буде заснована на базі чіпа Qualcomm Snapdragon S4 з процесором 1,5 ГГц, а працювати новинка буде під управлінням ОС Android 4.1. Діагональ дисплея нового пристрою складе сім дюймів, а розширення 1280х768 точок.

Приємно, що товщина 7-дюймового Flyer буде тільки 7,1 мм. Ні точної дати анонсу, ні орієнтовної ціни поки що не позначено, хоча і зараз вже зрозуміло, що цей планшет готується як альтернатива пристроям від Google і Amazon, а тому цінова бірка не повинна перевищувати дві сотні американських доларів.

Останнє оновлення на Середа, 09 грудня 2015, 22:29
 
Відбувся анонс 4-ядерного планшета Acer Iconia Tab A210
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 05 вересня 2012, 22:38

В рамках виставки IFA 2012 компанія Acer анонсувала 4-ядерний планшет Iconia Tab A210. Новинка отримала потужну платформу nVidia Tegra 3 з 4-ядерним процесором, частота якого 1,2 ГГц, а також один гігабайт оперативної пам'яті і операційну систему Android 4.0.

У Acer Iconia Tab A210 10,1-дюймовий дисплей, роздільна здатність якого 1280х800 пікселів. Крім того, «на борту» пристрою 8 ГБ пам'яті користувача плюс можливість розширення. Автономність пристрою забезпечується акумулятором, ємністю 3260 мАг. Дата початку продажів, а також орієнтовна вартість поки не позначені.

Останнє оновлення на Середа, 03 жовтня 2012, 20:58
 
Офіційно анонсований планшет Sony VAIO Duo 11 з Windows 8
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 31 серпня 2012, 19:38

Тільки вчора ми писали про невідомий планшет Sony VAIO Duo, фотографії і деякі характеристики якого були «засвічені» в Мережі. Сьогодні ж все прояснилося. Компанія Sony в рамках виставки IFA 2012 оголосила про анонс планшета Sony VAIO Duo 11, який буде доступний в декількох модифікаціях. Старша модель отримає операційну систему Windows 8 і процесор Intel Core i7-3517U, а молодша Windows 8 Pro і процесор Intel Core i5-3317U. Буде також варіант і з процесором Intel Core i3-3217U.

З інших відмінностей між собою, варто відзначити і те, що апарати будуть комплектуватися різним об'ємом оперативної пам'яті, 11,6-дюймовим дисплеєм, SSD 128 або 256 ГБ, а також бездротовими інтерфейсами Wi-Fi і Bluetooth, підтримкою NFC і багатьом іншим. Також апарат, незалежно від «заліза під капотом» отримає незнімну клавіатуру.

Останнє оновлення на Субота, 29 вересня 2012, 00:11
 
На виставці IFA 2012 Asus анонсувала нові Windows 8 планшети
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 31 серпня 2012, 19:24

Asus Vivo Tab і Vivo Tab RT - нові планшети, представлені однойменною тайванською компанією в рамках триваючої в Німеччині виставки IFA 2012. Про перший планшеті відомо наступне. Створена новинка на базі процесора Intel Atom, а в якості операційної системи застосована Windows 8. «На борту» 11,6-дюймовий дисплей на базі IPS-матриці з підтримкою можливості до 10 натискань одночасно. Крім того, апарат отримав 2 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті, 8 Мп основну і 2 Мп фронтальну камери, а також NFC-чіп.

В основі другого планшета, Asus Vivo Tab RT - 4-ядерна платформа Nvidia Tegra 3, а також 2 ГБ оперативної пам'яті. Мається 10,1-дюймовий дисплей, 32 ГБ вбудованої пам'яті, дві камери плюс підтримка NFC.

Останнє оновлення на Четвер, 27 вересня 2012, 14:56
 
Перша інформація про планшет Sony VAIO Duo 11
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 31 серпня 2012, 00:40

В Інтернеті з'явилися перші фотографії нового планшета Sony VAIO Duo 11.

Відомо, що на ринок апарат вийде під управлінням операційної системи Windows 8, і, згідно попередньої інформації, буде володіти 11-дюймовим дисплеєм.

Останнє оновлення на Середа, 26 вересня 2012, 23:46
 


Сторінка 43 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини