gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Bliss Pad B9712: планшет від Nexus з хорошими можливостями
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 09 листопада 2012, 17:09

Стало відомо про те, що компанія Nexus анонсувала 9,7-дюймовий планшет Bliss Pad B9712. Серед особливостей новинки варто відзначити 9,7-дюймовий дисплей, створений на базі IPS-матриці, а також 1,5-гігагерцовий 2-ядерний процесор BOXCHIP A10.

Новий пристрій працює під управлінням операційної системи Android 4.0, а також гігабайта оперативної пам'яті. Крім цього, «на борту» 16 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення картами microSD, а також дві камери - основна 2 Мп і фронтальна VGA. Автономність забезпечується вбудованим акумулятором, ємністю 8000 мАг. Про ціну, поки інформації немає.

 
В Apple заявляють про продаж трьох мільйонів iPad 4 і iPad mini за один уїк-енд
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 06 листопада 2012, 14:15

Компанія Apple тільки що оголосила, що їй вдалося продати більше трьох мільйонів нових iPad 4 і iPad mini за перший уїк-енд зі старту продажів. У компанії говорять, що це в два рази більше попереднього рекорду в 1,5 мільйона, саме стільки одиниць iPad 3 було продано в березні за перший уїк-енд. На жаль, Apple не оголошують, скільки саме одиниць iPad mini і одиниць iPad 4 вони продали, але в сумі ця цифра дорівнює трьом мільйонам.

Планшет iPad mini був анонсований 23 жовтня, попередні замовлення почали приймати з 26-ого жовтня. Попередні замовлення на довгоочікуваний пристрій були розпродані швидко, а час очікування розтяглося до двох тижнів і більше. Компанія пояснює це тим, що попит на планшет iPad mini "перевищив початкові поставки" і тому деякі покупці отримали пристрій тільки 2 листопада, інші будуть отримувати їх протягом цього місяця. Компанія також повідомила про те, що iPad mini і iPad 4 із «підтримкою стільникових мереж» стануть доступні в США в найближчі тижні.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 грудня 2012, 14:09
 
Archos 80 Cobalt: 2-ядерний планшет з Android 4.0
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 02 листопада 2012, 23:49

Французька компанія Archos представила громадськості новий Android-планшет Archos 80 Cobalt. В основі новинки, як повідомляє виробник, 2-ядерний процесор, частота якого 1,6 ГГц, а також операційна система Android 4.0.

Діагональ дисплея 8 дюймів, а розширення 1024х768 пікселів. Об'єм оперативної пам'яті 1 ГБ, а вбудованої 8 ГБ.

Останнє оновлення на Понеділок, 10 грудня 2012, 01:12
 
Нові IPad виявляться ще тоншими
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 25 жовтня 2012, 23:10

Джерела DigiTimes, на які посилається видання, заявляють, що всі наступні покоління планшетів iPad, які будуть виходити на ринок, будуть «втрачати» в товщині. Такий стан справ стане можливим, завдяки технології GF Dito, яка, як пам'ятаємо, дебютувала в iPad Mini.

Як саме працює ця технологія, не йдеться, однак той факт, що, задіявши її, можна дійсно досягти чудових результатів, вже випробував себе на практиці, і приклад тому був представлений на днях.

Останнє оновлення на Середа, 25 травня 2016, 17:25
 
Новий iPad 4 на процесорі A6X
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 24 жовтня 2012, 23:00

За що окремо варто похвалити Apple - за велику кількість новинок, які були представлені вчора. Крім чи не найочікуванішого планшета осені - iPad Mini, і 13-дюймового ноутбука MacBook Pro з дисплеєм Retina, «яблучний» виробник анонсував також планшет Apple iPad 4, функціональність якого побудована на новому процесорі A6X, який згідно з офіційними даними, вдвічі потужніший за покоління A5X.

Іншим нововведення новинки є 8-контактний роз'єм Lightning. Інші характеристики і зовнішній вигляд пристрою аналогічний планшету попереднього покоління.

Останнє оновлення на Четвер, 22 листопада 2012, 08:51
 
Apple iPad mini представлений офіційно
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 24 жовтня 2012, 22:56

Як і було «передбачено» багатьма світовими ЗМІ, в тому числі і нами, вчора, 23 жовтня компанія Apple презентувала «бюджетну» версію планшета iPad Mini. Багато чекали від цього американського виробника новинку з Retina-дисплеєм, особливо, коли в Мережу «витекли» ціни на Mini-версію iPad. Тим не менш, очікування не виправдалися - Apple випустила пристрій з IPS-дисплеєм. Крім того, дисплей отримав нічим не відрізняюче від конкурентів розширення - 1024х768 пікселів плюс олеофобне покриття.

Працює новинка під управлінням процесора А5 і останнього покоління операційної системи iOS. Вага iPad Mini - 312 грам, а от розміри 200x134,7x7,2 мм. Новинка оснащена двома камерами - основною 5 Мп, а також фронтальною 1,2 Мп. Ключовим моментом обох цих камер є підтримка відеозапису у форматі 1080р і 720р відповідно.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 листопада 2012, 14:14
 


Сторінка 40 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини