gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Гібридний планшет DreamBook V12 Surface від Pioneer Computers
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 06 грудня 2012, 00:45

Pioneer Computers анонсувала новий гібридний планшет DreamBook V12 Surface, а також почала прийом попередніх замовлень на новинку. Працює пристрій під управлінням 2-ядерного процесора Intel Celeron 847, тактова частота якого 1,1 ГГц. У якості ОС реалізована Windows 8.

У DreamBook V12 Surface від 2 до 4 ГБ оперативної пам'яті, а також 32, 64 або ж 128 ГБ вбудованої на базі SSD. Також заявлено про 11,6-дюймовий дисплей з підтримкою до 10 одночасних натискань плюс модулі 3G і багато іншого.

Вартість новинки в роздробі складе $ 900. Дата початку продажів поки не відома, проте, враховуючи той факт, що попередні замовлення вже відкриті, нам здається, що чекати довго не доведеться.

Останнє оновлення на Середа, 30 січня 2013, 20:40
 
Перша інформація про 7-дюймовий планшет Samsung Galaxy Note
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 06 грудня 2012, 00:42

Завдяки тестеру NenaMark ми з вами маємо можливість ознайомитися з особливостями поки ще не представленого планшета Samsung Galaxy Note з діагоналлю дисплея 7 дюймів. Крім того, що планшет оснащений 7-дюймовим дисплеєм, відомо також його розширення - 1280х800 пікселів.

За даними NenaMark апарат отримає 4-ядерний процесор, тактова частота якого 1,6 ГГц, а також графіку Mali-400МР плюс операційну систему Android 4.1.2. За чутками, анонс новинки відбудеться в рамках виставки CES або ж MWC.

Останнє оновлення на Середа, 30 січня 2013, 10:58
 
Aocos PX102 - клон планшета Asus Transformer за $ 209
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 30 листопада 2012, 23:33

Маловідома у нас компанія Aocos представила планшет Aocos PX102. Новинка володіє зовнішністю, а також форм-фактором, що нагадує такий самий в планшеті Asus Transformer. Відомо, що апарат поставляється в комплекті зі знімною бездротовою клавіатурою, за допомогою якої планшет може легко перетвориться на ноутбук.

«Під капотом» планшета чіп Rockchip RK3066. Процесор ARM Cortex-A9, тактова частота якого 1,6 ГГц, а також графіка Mali-400. Об'єм оперативної пам'яті 1 ГБ, операційна система Android 4.1. Діагональ дисплея 10,1 дюймів, матриця IPS. Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ. Можливостей 7000 мАг достатньо для 8 годин роботи в режимі навантажень.

Останнє оновлення на Середа, 30 січня 2013, 10:56
 
Microsoft Surface Pro надійде в продаж у січні за ціною від $ 899
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 30 листопада 2012, 23:08

Компанія Microsoft оголосила про те, що планшет Surface Pro надійде в продаж в січні наступного року за ціною від $ 899. Новинка є могутнішою від планшета Surface RT, який був випущений в кінці жовтня. Surface Pro оснащений процесором Intel Core i5 і 1080p HD дисплеєм. Працювати Pro буде на повній версії ОС Windows 8, замість Windows RT, встановленої на Surface RT.

У компанії говорять, що Surface Pro буде поставлятися в комплекті з Surface pen і буде сумісний з Touch Cover - сенсорною клавіатурою, поєднаною з кришкою, або з Type Cover - повноцінною клавіатурою, вбудованою в кришку. Модель 64 ГБ буде коштувати $ 899, в той час як 128ГБ версія буде доступна за ціною 999.Планшет має порт USB 3.0 і порт Mini DisplayPort, який підтримує розширення екрану до 2560 х 1440 пікселів. Surface Pro трохи важче і товщі за RT.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 червня 2013, 02:30
 
У наступному році iPad може уступити Android першість
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 30 листопада 2012, 01:41

Ще в квітні цього року аналітики Gartner заявляли про те, що тільки до 2015 року частка ринку Android-планшетів виросте до 38%. Однак за підсумками недавнього дослідження ABI Research, операційна система від Google набагато швидше подолає цю цифру.

Згідно з даними ABI Research, у Google вже 44%, а тому цілком можливо, що вже в наступному році різниця в 11%, а саме наскільки ринок iPad більше Android-ного буде подолана.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 травня 2017, 07:39
 
У Huawei буде планшет MediaPad 10 Link з IPS-дисплеєм
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 28 листопада 2012, 23:42

Китайська корпорація Huawei оголосила про намір випустити 10-дюймовий MediaPad 10 Link, ключовою особливістю якого стане IPS-дисплей. З чуток, новинка буде анонсована в лютому на виставці MWC2013.

Апарат вже отримав сертифікати Wi-Fi Alliance і Bluetooth SIG. Передбачається, що цей пристрій вийде на ринок в трьох модифікаціях - S10-201w, S10-201U і S10-202U. Звичайно ж, поки немає підтвердження, але, швидше за все перша модель виявиться Wi-Fi-only версією гаджета. Ну, а що стосується двох інших - це будуть апарати з Wi-Fi і можливістю роботи в мережі.

Останнє оновлення на Середа, 23 січня 2013, 13:39
 


Сторінка 38 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини