gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
В Україні стартували продажі планшета Prestigio MultiPad Note 8.0 3G з функцією рукописного введення
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 20 травня 2013, 00:25

Розроблений Prestigio планшет MultiPad Note 8.0 3G c електромагнітним дигитайзером, дозволяє вносити рукописні дані, перетворюючи девайс в цифровий блокнот. Відкриваючи нові межі застосування планшетних ПК, ця функціональність може бути високо оцінена людьми з різних професійних сфер, також як і звичайними користувачами.

З технічного боку, PrestigioMultiPad 8.0 3G - це потужний пристрій, оснащений двоядерним процесором ARMCortex-A9 з частотою 1.6ГГц, чотирьохядерною графічною картою і 16Гб пам'яті. Ці характеристики дозволяють повноцінно програвати фільми і навіть найдинамічніші відеоігри на кришталево чіткому 8-дюймовому IPS екрані з роздільною здатністю 1024x768 пікселів.

 
Asus оновила Asus FonePad
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 18 травня 2013, 01:06

Апарат отримав більш цікавий процесор Intel Atom Z2460, тактова частота якого 1,6 ГГц, проти 1,2 ГГц у попередника. Також було збільшено обсяг вбудованої пам'яті планшета - тепер це 32 ГБ. А от інші специфікації змін не зазнали.

Діагональ дисплея 7 дюймів, а роздільна здатність 1280х800 пікселів. Об'єм оперативної пам'яті 1 ГБ. Також «на борту» microSD, Wi-Fi 802.11 b / g / n, Bluetooth 3.0, GPS, 1,2 МР. Ємність акумулятора 4270 мАг. Як пишуть наші Західні колеги, компанія-виробник має намір продавати обидві модифікації одночасно. Ціна за більш просту комплектацію $ 300. А ось планшет з більш просунутими специфікаціями коштуватиме $ 365.

Останнє оновлення на Субота, 18 травня 2013, 01:09
 
LG повернеться в сегмент планшетів з «абсолютно новим апаратом»
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 12 травня 2013, 00:06

Ми впевнені, що наші читачі добре знають про те, що свого часу компанія LG не дуже вдало «пробувала себе» у сегменті планшетів. Виробник вийшов на ринок з моделлю LG Optimus Pad, ціна на яку, однак виявилася настільки високою, що не дала ніякої можливості цьому пристрою претендувати на яку-небудь частку на ринку.

Таким чином, цей південнокорейський виробник відмовився від випуску спадкоємців LG Optimus Pad. Крім того, трохи пізніше представники LG заявили про відхід компанії з цього сегменту галузі.

Останнє оновлення на Неділя, 12 травня 2013, 00:08
 
У планах Samsung на 2013 рік чотири нових планшета
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 01 травня 2013, 23:38

Веб-ресурсу SamMobile стали відомі плани Samsung щодо випуску компанією планшетів в 2013 році. Samsung планує представити чотири планшета різних цінових категорій. Серед новинок буде пристрій з підтримкою двох SIM-карт, а також спільне творіння Samsung і Google - NEXUS 11. Samsung Galaxy Tab DUOS з підтримкою двох SIM-карт отримає 7-дюймовий PLS LCD дисплей з роздільною здатністю 600x1024 пікселів, 3-мегапіксельну основну камеру і 2-мгапіксельную фронтальну, двоядерний процесор і слот для карт пам'яті формату microSD максимальним об'ємом до 32 ГБ.

 
Perfeo анонсувала планшет з 2-ядерним процесором і HD+ дисплеєм
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 23 квітня 2013, 17:16

Компанія Videoservice, що володіє брендом Perfeo, анонсувала новий планшет Perfeo 9712-RT, ключовою відмітною особливістю якого є дисплей з роздільною здатністю HD+ або ж 2048х1536 точок. В основі новинки чіп RK3066 з 2-ядерним процесором Cortex A9, тактова частота якого 1,6 ГГц. Крім того, «на борту» 1 ГБ оперативної пам'яті, графіка Mali 400 MP4.

 
Explay Squard 10.01 - металевий планшет з 4-ядерним процесором
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 22 квітня 2013, 23:00

Компанія Explay анонсувала на ринок і почала продажі 10,1-дюймового планшета Squard 10.01. Новинка отримала масивний металевий корпус, а також чохол в стандартній комплектації. Апарат оснащений 10,1-дюймовим дисплеєм, розширення якого 1280х800 пікселів. В основі, згідно з офіційними даними, IPS-матриця.

 


Сторінка 27 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

Останні новини