gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Новий планшет ASUS з Snapdragon S4 Pro на борту відвідав FCC
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 25 травня 2013, 18:45

Не так давно ASUS випустила на ринок 7-дюймовий MeMo Pad вартістю $ 150 і представила 5-дюймовий LTE-смартфон PadFone Infinity, що перетворюється за допомогою док-станції в 10.1-дюймовий планшет, а ось сьогодні стало відомо про ще один її новий Android-девайс, який відвідав Федеральне агентство зв'язку США.

 
В Україні стартували продажі планшета Prestigio MultiPad Note 8.0 3G з функцією рукописного введення
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 20 травня 2013, 00:25

Розроблений Prestigio планшет MultiPad Note 8.0 3G c електромагнітним дигитайзером, дозволяє вносити рукописні дані, перетворюючи девайс в цифровий блокнот. Відкриваючи нові межі застосування планшетних ПК, ця функціональність може бути високо оцінена людьми з різних професійних сфер, також як і звичайними користувачами.

З технічного боку, PrestigioMultiPad 8.0 3G - це потужний пристрій, оснащений двоядерним процесором ARMCortex-A9 з частотою 1.6ГГц, чотирьохядерною графічною картою і 16Гб пам'яті. Ці характеристики дозволяють повноцінно програвати фільми і навіть найдинамічніші відеоігри на кришталево чіткому 8-дюймовому IPS екрані з роздільною здатністю 1024x768 пікселів.

 
Asus оновила Asus FonePad
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 18 травня 2013, 01:06

Апарат отримав більш цікавий процесор Intel Atom Z2460, тактова частота якого 1,6 ГГц, проти 1,2 ГГц у попередника. Також було збільшено обсяг вбудованої пам'яті планшета - тепер це 32 ГБ. А от інші специфікації змін не зазнали.

Діагональ дисплея 7 дюймів, а роздільна здатність 1280х800 пікселів. Об'єм оперативної пам'яті 1 ГБ. Також «на борту» microSD, Wi-Fi 802.11 b / g / n, Bluetooth 3.0, GPS, 1,2 МР. Ємність акумулятора 4270 мАг. Як пишуть наші Західні колеги, компанія-виробник має намір продавати обидві модифікації одночасно. Ціна за більш просту комплектацію $ 300. А ось планшет з більш просунутими специфікаціями коштуватиме $ 365.

Останнє оновлення на Субота, 18 травня 2013, 01:09
 
LG повернеться в сегмент планшетів з «абсолютно новим апаратом»
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 12 травня 2013, 00:06

Ми впевнені, що наші читачі добре знають про те, що свого часу компанія LG не дуже вдало «пробувала себе» у сегменті планшетів. Виробник вийшов на ринок з моделлю LG Optimus Pad, ціна на яку, однак виявилася настільки високою, що не дала ніякої можливості цьому пристрою претендувати на яку-небудь частку на ринку.

Таким чином, цей південнокорейський виробник відмовився від випуску спадкоємців LG Optimus Pad. Крім того, трохи пізніше представники LG заявили про відхід компанії з цього сегменту галузі.

Останнє оновлення на Неділя, 12 травня 2013, 00:08
 
У планах Samsung на 2013 рік чотири нових планшета
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 01 травня 2013, 23:38

Веб-ресурсу SamMobile стали відомі плани Samsung щодо випуску компанією планшетів в 2013 році. Samsung планує представити чотири планшета різних цінових категорій. Серед новинок буде пристрій з підтримкою двох SIM-карт, а також спільне творіння Samsung і Google - NEXUS 11. Samsung Galaxy Tab DUOS з підтримкою двох SIM-карт отримає 7-дюймовий PLS LCD дисплей з роздільною здатністю 600x1024 пікселів, 3-мегапіксельну основну камеру і 2-мгапіксельную фронтальну, двоядерний процесор і слот для карт пам'яті формату microSD максимальним об'ємом до 32 ГБ.

 
Perfeo анонсувала планшет з 2-ядерним процесором і HD+ дисплеєм
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 23 квітня 2013, 17:16

Компанія Videoservice, що володіє брендом Perfeo, анонсувала новий планшет Perfeo 9712-RT, ключовою відмітною особливістю якого є дисплей з роздільною здатністю HD+ або ж 2048х1536 точок. В основі новинки чіп RK3066 з 2-ядерним процесором Cortex A9, тактова частота якого 1,6 ГГц. Крім того, «на борту» 1 ГБ оперативної пам'яті, графіка Mali 400 MP4.

 


Сторінка 27 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини