gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Перший планшет LG презентований в Україні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 06 листопада 2013, 00:57

Компанія LG Electronics (LG) офіційно представила в Україні LG G Pad 8.3. Це перший в світі 8-дюймовий планшет, який оснащений Full HD дисплеєм, унікальним інтерфейсом і надає різноманіття комунікаційних можливостей.

Пристрій доповнить лінійку преміальних пристроїв G -Series. Головною особливістю LG G Pad 8.3 є Full HD екран , одягнений в тонкий і елегантний корпус. При цьому планшет оснащений потужною батареєю 4600 мАг , яка забезпечує користувачам безперебійну роботу протягом багатьох годин.

LG G Pad 8.3 - це перший в світі 8 - дюймовий планшет з роздільною здатністю екрану 1920x1200 точок , що перевершує стандартний Full HD екран , що забезпечує високу якість картинки. Завдяки потужному 4- ядерного процесору Qualcomm Snapdragon600 з тактовою частотою 1,7 ГГц пристрій легко відтворює Full HD контент.

 
7-дюймовий NaviPad TM-7049 3G - доступний планшет з підтримкою dual-SIM
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Четвер, 31 жовтня 2013, 22:30

teXet представляє унікальний з точки зору функціональності та вартості планшет - 7-дюймовий NaviPad TM-7049 3G з підтримкою двох активних SIM-карт. Потенціал Dual SIM може бути реалізований як для Інтернету в будь-якій точці світу, так і для голосових викликів. Модель з продуктивним двоядерним процесором готова до ролі автомобільного навігатора і радіоприймача за рахунок вбудованих GPS і FM-модулів.

Наявність двох SIM-карт - вже давно фірмовий стандарт для мобільних телефонів і смартфонів бренду, і аналогічне рішення вперше реалізовано в 7-дюймовому планшеті teXet TM-7049 3G. Затребуваний функціонал покликаний вирішити ряд завдань - це абсолютна свобода комунікацій, контроль витрат на мобільний зв'язок і потреба завжди залишатися онлайн.

 
NaviPad TM-7858 3G і TM-7857 3G - нові 8-дюймові планшети від teXet
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 26 жовтня 2013, 20:37

teXet виводить на ринок флагманські 8-дюймові планшети лінійки NaviPad - TM-7857 3G і TM-7858 3G. Планшети оснащені 4-ядерними процесорами MT8389 Cortex A7 частотою 1.2 ГГц, 7,85-дюймовими дисплеями з роздільною здатністю 1024х768 пікселів, 1 ГБ оперативної пам'яті, а також VGA фронтальними камерами і 2Мп основними, акумуляторами на 3800 мАг, вбудованими модулями GPS, WiFi і 3G

Одна з істотних відмінностей нових планшетів полягає в об'ємі вбудованої пам'яті - 8 ГБ у моделі TM-7857 3G і 16 Гб для TM-7858 3G. Працюють девайси під управлінням операційної системи Android 4.2. Пристрою обладнані демонстраційною версією популярного навігаційного ПЗ - «Навітел Навігатор».

Останнє оновлення на Четвер, 06 лютого 2014, 16:20
 
У Apple виникли проблеми з виробництвом нових iPad mini
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 жовтня 2013, 14:32

Не встигла компанія Apple анонсувати свої нові планшети iPad mini і iPad Air, оснащені Retina-дисплеями, вихід яких на ринок запланований в листопаді, як в Мережі з'явилася інформація про те, що виробник має проблеми з їх виробництвом.

 
Відбувся анонс першого планшета Nokia
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 23 жовтня 2013, 00:32

Новинка призначена для ефективної роботи в мобільному режимі, має яскравий 10,1-дюймовий HD-дисплей, що забезпечує максимально зручне читання сторінок як в приміщенні, так і на вулиці.

Використовуючи багату мобільну спадщину Nokia, планшет Lumia 2520 поєднує в собі технології 4G LTE і Wi-Fi, камеру з роздільною здатністю 6.7Мп, а також оптику ZEISS, яка вперше використовується в планшетах, дозволяючи створювати відмінні знімки навіть при недостатньому освітленні.

Останнє оновлення на Четвер, 06 лютого 2014, 16:22
 
Новий планшет на повноцінній Windows від Acer - W4
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 19 жовтня 2013, 00:47

Новий планшет на повноцінній операційній системі продемонструвала компанія Acer. Насамперед у Acer W4 цікаві саме «нутрощі» , так як це повноцінний комп'ютер , поміщені в зручний форм -фактор. Планшет працює під управлінням операційної системи Windows 8.1 (так- так, та сама , з « поверненою » кнопкою пуск і деякими іншими поліпшеннями від Microsoft ) . В якості процесора використовується економний Atom від Intel , так що навіть робота з важкими файлами і документами не обернеться для вас передчасним завершенням них ...

Що стосується технічних характеристик , то тут все відмінно - дисплей залишився такого ж розміру ( 8 дюймів) , проте значно покращилася якість завдяки технології Zero Air Gap ( прошарок між захисним склом і самим екраном відсутній). Розширення в 1280 на 800 пікселів вистачить для будь-яких завдань , вже точно буде не мало на такому розмірі екрану . Варто відзначити , що при малих габаритах , пристрій оснащений потужним процесором Intel Atom на платформі BayTrail (4- ядерний , працює на частоті 1.8 гігагерц ) .

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2015, 18:35
 


Сторінка 19 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини