gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Продажі PadFone Mini почнуться в грудні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 08 грудня 2013, 19:52

Після того , як компанія Asus представила перший PadFone , він став досить популярний, щоб світ побачив продовження. Даний пристрій відмінно підходить тим , хто бажає мати і смартфон і планшет , але при цьому не переплачувати особливо за 2 пристрій. Весь сенс гаджета PadFone полягає в тому , що в комплекті йде сам смартфон , який виступає в якості «робочого» інструменту - вся начинка міститься в ньому і ним можна користуватися як самостійним пристроєм.

Останнє оновлення на Четвер, 06 лютого 2014, 16:07
 
Apple зіткнулася з проблемами поставок iPad mini 2
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 24 листопада 2013, 17:04

Очевидно, що компанія Apple все-таки зіткнулася з проблемами постачань нового планшета iPad mini 2. Незважаючи на цілком успішний реліз і перші поставки цього планшета, компанії Apple в цілому не вдалося вирішити проблем з дефіцитом компонентів на даний гаджет.

На сьогодні відомо, що всі великі оператори стільникового мережі США вже «зрушили» терміни поставок планшета, оснащеного модулем стільникової мережі. Так, якщо ви замовляєте у Verizon сьогодні, то чекайте поставку тільки 2 грудня. А ось Sprint надішле вам планшет через два тижні. AT & T або довше - до 4 тижнів. Сама Apple доставить планшет mini 2 через 5-10 днів з моменту замовлення.

 
Планшет WEXLER.TAB 7iD 16 ГБ + 3G вже у продажу
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 15 листопада 2013, 19:36

Компанія WEXLER повідомляє про початок продажів популярного планшета WEXLER.TAB 7iD з пам'яттю 16 ГБ і вбудованим модулем 3G. WEXLER.TAB 7iD працює під управлінням операційної системи Android 4.1 Jelly Bean, що надає користувачеві гнучку персоналізацію та широкий вибір програмного забезпечення.

Останнє оновлення на Четвер, 06 лютого 2014, 16:11
 
На Microsoft Store стартував продаж планшетів HP Omni 10
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 11 листопада 2013, 23:18

Компанія HP оголосила про початок продажів нового планшета Omni 10. На даний момент апарат вже доступний в Microsoft Store з цінників у $ 400. Нагадаємо, що планшет HP Omni 10 створений на базі процесора Bay Trail.

Апарат працює під управлінням Windows 8.1, і крім 4-ядерного чіпа отримав 2 ГБ оперативної пам'яті, а також 10,1-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920х1200 пікселів і захистом Gorilla Glass 2. З іншого «на борту» дві камери - 8 Мп і 2 Мп, а також micro-USB, micro-HDMI, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth, 32 ГБ eMMC пам'яті і слот microSD.

 
ASUS PadFone Infinity через місяць з'явиться в Україні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 11 листопада 2013, 23:09

Відомим виробником електронних пристроїв ASUS анонсовано швидку появу в Україні новинки - PadFone Infinity , представленої на початку осені. За аналогією з попередньої реалізації концепції PadFone , пристрій дозволяє здійснювати оперативне переключення режимів смартфон / планшет. Користувач може визначити це в залежності від того , який екран буде більш зручним для роботи в кожному конкретному випадку.

Останнє оновлення на Четвер, 06 лютого 2014, 16:15
 
Новий планшет teXet TM-9757 3G - 9,7 дюймів і 4 ядра
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 08 листопада 2013, 20:26

teXet випускає новий планшетний комп'ютер teXet TM - 9757 3G з великим 9,7- дюймовим дисплеєм , чотирьохядерним процесором і модулем 3G. Елегантний металевий корпус , окреслений дзеркальним блиском бічних граней , робить пристрій презентабельним помічником на ділових зустрічах , а зручний і яскравий екран дозволить насолоджуватися мультимедіа у вільний час .

 


Сторінка 18 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини