gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Asus представила PadFone Infinity Lite
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 24 лютого 2014, 02:09

Asus любить робити цікаві пристрої , які вигідно виділяються на тлі інших , експериментуючи , компанія знаходить нові ніші і стає в них лідером , а також першопрохідцем , враховуючи прибутку і ресурси організації (йдеться не лише про гроші , а й про « мізках » , що працюють в компанії) робити таке вона може собі дозволити. Одним з таких пристроїв , яке вперше з'явилося як привід « промацування грунту» , є Asus PadFone , на даний момент вже вийшло кілька гаджетів з цієї лінійки , а недавно компанія представила Asus PadFone Infinity Lite .

 
Продажі компактних планшетів падають
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 24 лютого 2014, 02:05

Як тільки на ринку з'явилися невеликі планшети - на них був величезний попит з причини того , що люди хотіли компактний пристрій , що якраз можна сказати з упевненістю про 7/8-дюймових рішеннях , однак пізніше ринок стали завойовувати фаблети - щось проміжне між смартфоном і планшетом , зазвичай вони мають екран розміром 5.5-6.5 дюймів , що вже впритул наближає їх до планшетів.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 вересня 2014, 15:12
 
Компанія Polaroid представила бюджетні планшети
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 08 січня 2014, 14:48

Polaroid вже давно пропала з ринку електроніки . Колись велика компанія пережила жорстку кризу , однак зараз пішла на поправку і вирішила почати своє сходження на Олімп з новими , для себе , пристроями , які користуються популярністю у сучасного споживача . Йдеться , природно , про планшетні комп'ютери , які сьогодні купують для домашнього використання багато людей , адже більшу частину завдань робити на них куди зручніше , особливо для людей , « далеких » від сучасних технологій.

 
Компанія Apple готує 13" планшет
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 15 грудня 2013, 18:49

Корпорація Apple визначилася з тим , хто виступить в якості партнера при виробництві нового гаджета , яким стане планшет iPad з 12,9 -дюймовим дисплеєм. До серійного випуску компанія має намір приступити у 2-й половині 2014 року. За майбутнім планшетом вже закріпився ярлик « MaxiPad ». За відомостями джерела DigiTimes , найбільшому ODM- виробнику блокнотних ПК в світі - тайванській компанії Quanta Computer - надійшло замовлення на серійне виготовлення iPad з дисплеями діагоналлю 12,9 " .

 
Lenovo представила ноутбук-планшет Flex 10
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 15 грудня 2013, 18:46

Компанією Lenovo представлена ​​новинка - ноутбук під назвою Flex 10 , здатний функціонувати в 2 режимах: класичний « ноутбучний » або планшетний . Якщо з першим випадком питань не виникне , то при переході до режиму « планшет » клавіатура ноутбука трансформується в підставку для планшетного комп'ютера.

 
Продажі PadFone Mini почнуться в грудні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 08 грудня 2013, 19:52

Після того , як компанія Asus представила перший PadFone , він став досить популярний, щоб світ побачив продовження. Даний пристрій відмінно підходить тим , хто бажає мати і смартфон і планшет , але при цьому не переплачувати особливо за 2 пристрій. Весь сенс гаджета PadFone полягає в тому , що в комплекті йде сам смартфон , який виступає в якості «робочого» інструменту - вся начинка міститься в ньому і ним можна користуватися як самостійним пристроєм.

Останнє оновлення на Четвер, 06 лютого 2014, 16:07
 


Сторінка 17 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

Останні новини