gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Ультрабюджетний планшет Alcatel One Touch Pixi 7 оцінений в 79 євро
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 08 березня 2014, 01:17

У рамках Міжнародної виставки MWC 2014 разом з безліччю новинок мобільного світу компанією Alcatel був представлений бюджетний планшетний комп'ютер One Touch PIXI 7 . У числі головних особливою компактного пристрою значаться його невисока вартість і робота під управлінням самого актуального релізу операційної системи Android - 4.4 KitKat .

Останнє оновлення на Субота, 08 березня 2014, 01:17
 
Asus представила PadFone Infinity Lite
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 24 лютого 2014, 02:09

Asus любить робити цікаві пристрої , які вигідно виділяються на тлі інших , експериментуючи , компанія знаходить нові ніші і стає в них лідером , а також першопрохідцем , враховуючи прибутку і ресурси організації (йдеться не лише про гроші , а й про « мізках » , що працюють в компанії) робити таке вона може собі дозволити. Одним з таких пристроїв , яке вперше з'явилося як привід « промацування грунту» , є Asus PadFone , на даний момент вже вийшло кілька гаджетів з цієї лінійки , а недавно компанія представила Asus PadFone Infinity Lite .

 
Продажі компактних планшетів падають
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Понеділок, 24 лютого 2014, 02:05

Як тільки на ринку з'явилися невеликі планшети - на них був величезний попит з причини того , що люди хотіли компактний пристрій , що якраз можна сказати з упевненістю про 7/8-дюймових рішеннях , однак пізніше ринок стали завойовувати фаблети - щось проміжне між смартфоном і планшетом , зазвичай вони мають екран розміром 5.5-6.5 дюймів , що вже впритул наближає їх до планшетів.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 вересня 2014, 15:12
 
Компанія Polaroid представила бюджетні планшети
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 08 січня 2014, 14:48

Polaroid вже давно пропала з ринку електроніки . Колись велика компанія пережила жорстку кризу , однак зараз пішла на поправку і вирішила почати своє сходження на Олімп з новими , для себе , пристроями , які користуються популярністю у сучасного споживача . Йдеться , природно , про планшетні комп'ютери , які сьогодні купують для домашнього використання багато людей , адже більшу частину завдань робити на них куди зручніше , особливо для людей , « далеких » від сучасних технологій.

 
Компанія Apple готує 13" планшет
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 15 грудня 2013, 18:49

Корпорація Apple визначилася з тим , хто виступить в якості партнера при виробництві нового гаджета , яким стане планшет iPad з 12,9 -дюймовим дисплеєм. До серійного випуску компанія має намір приступити у 2-й половині 2014 року. За майбутнім планшетом вже закріпився ярлик « MaxiPad ». За відомостями джерела DigiTimes , найбільшому ODM- виробнику блокнотних ПК в світі - тайванській компанії Quanta Computer - надійшло замовлення на серійне виготовлення iPad з дисплеями діагоналлю 12,9 " .

 
Lenovo представила ноутбук-планшет Flex 10
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 15 грудня 2013, 18:46

Компанією Lenovo представлена ​​новинка - ноутбук під назвою Flex 10 , здатний функціонувати в 2 режимах: класичний « ноутбучний » або планшетний . Якщо з першим випадком питань не виникне , то при переході до режиму « планшет » клавіатура ноутбука трансформується в підставку для планшетного комп'ютера.

 


Сторінка 17 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини