gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Новий планшет від Samsung - Galaxy Tab PRO 8.4
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 квітня 2014, 16:02

Тенденція до збільшення дисплеїв знову « в моді» , якщо раніше всі виробники намагалися представити максимально - компактні рішення в межах 7 дюймів , то зараз популярними є планшети з 7-8 дюймовим екраном , у випадку ж з цією новинкою - так і зовсім 8.4 дюйма ( як можна зрозуміти з назви). Однією з особливостей новинки став якраз екран , мало того , що він великий , так ще й володіє матрицею Super Clear LCD (зображення виглядає приголомшливою ) , розширення теж не підкачало - 2560 на 1600 пікселів виключають « видимість пікселів » , як це буває на екранах з невеликою роздільною здатністю.

 
Компанія Sony приступила до продажу ультратонких планшетів Xperia Tablet Z2 в Україні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 квітня 2014, 15:19

Прилавки українських роздрібних мереж мобільної техніки поповнилися новинкою виробництва японського бренду Sony , що представляє собою планшетний ПК Xperia Tablet Z2 . Пристрій одягнене в водонепроникними корпус , за рівнем захисту від вологи і пилу виконаний відповідно до вимог стандартів IP55 і IP58 .

Перша презентація гаджета відбулася в рамках виставки « MWC -2014» , що проходила в Барселоні в лютому поточного року. Новинка по праву може вважатися пристроєм з найбільш тонким на сьогоднішній день корпусом , товщина якого не перевищує 6,4 мм. Наприклад , популярна модель Apple iPad Air товщі виявилася товщі на 1,1 мм.

 
Новий трансформер від Acer - Aspire Switch 10
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 05 квітня 2014, 19:36

Як показує ринок , зараз все більше людей використовує в якості головних пристроїв - мобільні , тобто , «власний » комп'ютер , з великою часткою ймовірності , може бути ноутбук , який подорожує з господарем на роботу , дачу і по місту , в разі будь-яких зустрічей , а не «домашній » величезний ПК з повноцінним монітором ( хоча більша частина воліє мати 2 рішення , перший - для всіх « важливих » справ і роботи , другий - для розваг і інших членів сім'ї , яким також потрібен комп'ютер ) .

 
Наступний планшет Nexus може бути на Інтелі
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 05 квітня 2014, 19:31

Варто нагадати читачам , що дві попередні версії планшета були вироблені на різних процесорах , Nexus 7 , який вийшов ще давно , має на борту чіп від nvidia - Tegra 3 , який на той час був одним з найбільш продуктивних і оптимальних (навіть Samsung використовувала дані процесори на своїх пристроях) , потім , коли на ринок увірвалася Qualcomm з практичними рішеннями , було вирішено використовувати процесори цього виробника ( кои ми і спостерігаємо зараз в останньому Nexus 7 , який вийшов у минулому році).

 
У 2014 році знизяться темпи падіння цін на планшети
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 23 березня 2014, 02:18

Згідно з прогнозами представників аналітичної компанії IDC , в поточному році очікується відчутне уповільнення зростання ринку планшетних комп'ютерів. Крім цього , буде знижуватися динаміка зменшення вартості гаджетів. Аналітики IDC спробували пояснити причини подібної тенденції.

Фахівці IDC прогнозують , що обсяги світових поставок планшетів , в тому числі пристроїв -трансформерів , здатних перетворюватися на ноутбуки , досягнутий в 2014 році 260 900 000 штук. Цифра ця скоротиться на 19,4 % порівняно з аналогічним показником минулого року. Слід зазначити , що в минулому році обсяги відвантаження планшетів збільшилися на 51,6 %.

Останнє оновлення на Неділя, 23 березня 2014, 10:31
 
Ультрабюджетний планшет Alcatel One Touch Pixi 7 оцінений в 79 євро
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 08 березня 2014, 01:17

У рамках Міжнародної виставки MWC 2014 разом з безліччю новинок мобільного світу компанією Alcatel був представлений бюджетний планшетний комп'ютер One Touch PIXI 7 . У числі головних особливою компактного пристрою значаться його невисока вартість і робота під управлінням самого актуального релізу операційної системи Android - 4.4 KitKat .

Останнє оновлення на Субота, 08 березня 2014, 01:17
 


Сторінка 16 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

Останні новини