gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
iPad Air нового покоління стане тонше попередника
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 19 квітня 2014, 13:02

Останнім часом у медіапросторі з'явилася маса інформації про шосте покоління iPhone . Одночасно з цим шанувальників марки Apple порадували перші відомості , зараз не підтверджені офіційно , про планшет iPad Air нової генерації.

Представниками інформаційного ресурсу One More Thing ( сайт onmorething.nl ) в Мережі були оприлюднені фотознімки , на яких зображена передня панель гаджета. Існує припущення , що фотоматеріали виконані представниками субпідрядної фірми, що займається виготовленням дисплеїв для Foxconn і складанням iPad Air 2 . Ймовірно , це може бути компанія Innolux .

Останнє оновлення на Вівторок, 17 травня 2016, 09:19
 
Новий планшет від Samsung - Galaxy Tab PRO 8.4
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 квітня 2014, 16:02

Тенденція до збільшення дисплеїв знову « в моді» , якщо раніше всі виробники намагалися представити максимально - компактні рішення в межах 7 дюймів , то зараз популярними є планшети з 7-8 дюймовим екраном , у випадку ж з цією новинкою - так і зовсім 8.4 дюйма ( як можна зрозуміти з назви). Однією з особливостей новинки став якраз екран , мало того , що він великий , так ще й володіє матрицею Super Clear LCD (зображення виглядає приголомшливою ) , розширення теж не підкачало - 2560 на 1600 пікселів виключають « видимість пікселів » , як це буває на екранах з невеликою роздільною здатністю.

 
Компанія Sony приступила до продажу ультратонких планшетів Xperia Tablet Z2 в Україні
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 квітня 2014, 15:19

Прилавки українських роздрібних мереж мобільної техніки поповнилися новинкою виробництва японського бренду Sony , що представляє собою планшетний ПК Xperia Tablet Z2 . Пристрій одягнене в водонепроникними корпус , за рівнем захисту від вологи і пилу виконаний відповідно до вимог стандартів IP55 і IP58 .

Перша презентація гаджета відбулася в рамках виставки « MWC -2014» , що проходила в Барселоні в лютому поточного року. Новинка по праву може вважатися пристроєм з найбільш тонким на сьогоднішній день корпусом , товщина якого не перевищує 6,4 мм. Наприклад , популярна модель Apple iPad Air товщі виявилася товщі на 1,1 мм.

 
Новий трансформер від Acer - Aspire Switch 10
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 05 квітня 2014, 19:36

Як показує ринок , зараз все більше людей використовує в якості головних пристроїв - мобільні , тобто , «власний » комп'ютер , з великою часткою ймовірності , може бути ноутбук , який подорожує з господарем на роботу , дачу і по місту , в разі будь-яких зустрічей , а не «домашній » величезний ПК з повноцінним монітором ( хоча більша частина воліє мати 2 рішення , перший - для всіх « важливих » справ і роботи , другий - для розваг і інших членів сім'ї , яким також потрібен комп'ютер ) .

 
Наступний планшет Nexus може бути на Інтелі
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 05 квітня 2014, 19:31

Варто нагадати читачам , що дві попередні версії планшета були вироблені на різних процесорах , Nexus 7 , який вийшов ще давно , має на борту чіп від nvidia - Tegra 3 , який на той час був одним з найбільш продуктивних і оптимальних (навіть Samsung використовувала дані процесори на своїх пристроях) , потім , коли на ринок увірвалася Qualcomm з практичними рішеннями , було вирішено використовувати процесори цього виробника ( кои ми і спостерігаємо зараз в останньому Nexus 7 , який вийшов у минулому році).

 
У 2014 році знизяться темпи падіння цін на планшети
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Неділя, 23 березня 2014, 02:18

Згідно з прогнозами представників аналітичної компанії IDC , в поточному році очікується відчутне уповільнення зростання ринку планшетних комп'ютерів. Крім цього , буде знижуватися динаміка зменшення вартості гаджетів. Аналітики IDC спробували пояснити причини подібної тенденції.

Фахівці IDC прогнозують , що обсяги світових поставок планшетів , в тому числі пристроїв -трансформерів , здатних перетворюватися на ноутбуки , досягнутий в 2014 році 260 900 000 штук. Цифра ця скоротиться на 19,4 % порівняно з аналогічним показником минулого року. Слід зазначити , що в минулому році обсяги відвантаження планшетів збільшилися на 51,6 %.

Останнє оновлення на Неділя, 23 березня 2014, 10:31
 


Сторінка 16 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини