gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
Новий планшет від Microsoft виявився майже не придатний для ремонту
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 червня 2014, 12:51

Як би нам не хотілося жити в ідеальному світі, цього не трапиться, речі мають властивість ламатися, питання лише в тому - як і коли це станеться, а також які наслідки чекають нас, як власника, після.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 листопада 2016, 21:49
 
У продаж надійшов перший планшет від Samsung з діагоналлю 12,2 дюйма
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Вівторок, 03 червня 2014, 12:29

Новий Samsung Galaxy Note Pro 12.2 відрізняється тим же фірмовим дизайном , який характерний для попередніх моделей компанії. Корпус , виконаний з міцного пластику , досить тонкий - 7.95 мм. Але важить дванадцятидюймовий пристрій чимало - 753 гр. Пропонується класичний вибір кольорів: білий і чорний. Екран захищений міцним склом , стійким до подряпин. Завдяки наявності олеофобним покриття скло не занадто мажеться і легко очищається.

 
Бюджетна версія FonePad 7 від Asus
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 28 травня 2014, 17:57

Планшети на сьогодні є практично ідеальними пристроями для споживання контенту , з них зручно читати , дивитися фільми , грати в іграшки , спілкуватися з друзями по Skype або за допомогою популярних месенджерів і клієнтів соціальних мереж , при цьому всі дії вимагають від вас мінімум дій , а навіть дешевенькі моделі дозволяють робити все з максимальним комфортом.

Останнє оновлення на Середа, 28 травня 2014, 21:04
 
Microsoft Surface Pro 3 представлений офіційно
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 24 травня 2014, 22:13

Як ви напевно знаєте , якщо раніше цікавилися IT тематикою , Surface Pro - це планшет від компанії Microsoft , що працює під управлінням повноцінної операційної системи Windows Phone , за своєю суттю - звичайний комп'ютер , але в образі планшетного , підключивши клавіатуру , мишу і монітор - отримуємо звичайний десктоп з усіма необхідними функціями , однак коли є необхідність попрацювати в дорозі це можна здійснити без проблем , використовуючи сенсорне управління (яке в останніх версіях Windows досить зручне і оптимізоване під пальці ) , або ж клавіатуру - аксесуар ( виконує , до того ж , роль чохла ) і миша.

 
Nexus 8 вийде в 3 кварталі
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 квітня 2014, 00:52

Планшет Nexus від Google з 7 -дюймовим дисплеєм вже « зжив » своє , випустити чергове оновлення досить важко , так як навіть зараз заліза вистачає з головою для всіх потреб (ігри , додатки йдуть без проблем , весь контент « читається » і в цілому пристрій одне з кращих ) , так що обійтися оновленням процесора , збільшенням оперативної пам'яті або чимось подібним Гуглу не вийде.

 
iPad Air нового покоління стане тонше попередника
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Субота, 19 квітня 2014, 13:02

Останнім часом у медіапросторі з'явилася маса інформації про шосте покоління iPhone . Одночасно з цим шанувальників марки Apple порадували перші відомості , зараз не підтверджені офіційно , про планшет iPad Air нової генерації.

Представниками інформаційного ресурсу One More Thing ( сайт onmorething.nl ) в Мережі були оприлюднені фотознімки , на яких зображена передня панель гаджета. Існує припущення , що фотоматеріали виконані представниками субпідрядної фірми, що займається виготовленням дисплеїв для Foxconn і складанням iPad Air 2 . Ймовірно , це може бути компанія Innolux .

Останнє оновлення на Вівторок, 17 травня 2016, 09:19
 


Сторінка 15 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3