gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини планшетних комп'ютерів
8-дюймовий Hisense Sero 8 Pro з роздільною здатністю екрану 2048х1536 пікселів
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 21 січня 2015, 22:30

Китайський виробник Hisense, що випускає побутову техніку та електроніку, анонсував тонкий 6,35-міліметровий Android планшет Hisense Sero 8 Pro. Мобільний комп'ютер Sero 8 Pro вартістю близько 250 євро отримав 8" IPS-екран з роздільною здатністю 2048х1536 пікселів. Крім того, компанія Hisense пропонує ще один 7" планшетний ПК Sero 7 HD за ціною 130 євро.

Останнє оновлення на Четвер, 22 січня 2015, 14:29
 
Гігантські планшети незабаром замінять шкільні дошки
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 21 січня 2015, 21:47

Інженери корпорації Fuhu давно і плідно розробляли інтерактивні панелі для розвитку та навчання дітей різного віку. Так, на виставці CES 2014 компанія презентувала світу свою унікальну розробку - гігантські планшети серії Big Tab, здатні встановлюватися на столах і кріпитися на стіну, дозволяючи дітлахам отримувати корисні їм навички в цікавій ігровій формі.

 
Інформаційний слайд Samsung Galaxy Tab S 10.5
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
Середа, 21 січня 2015, 13:32

Занурюючись у динамічний процес сучасності, кожен другий користувач Інтернет - ресурсами набуває найбільш комфортний варіант, а саме - планшет.

Останнє оновлення на Середа, 27 квітня 2016, 17:27
 
Кращі планшети 2014-го року
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 січня 2015, 23:45

Планшети є одними з найпопулярніших девайсів на сьогоднішній день. Вони здатні виконувати багато корисних функцій, при цьому вельми зручні у використанні. Пропонуємо вашій увазі кращі планшети минулого року.

 
Чи варто купувати китайські планшети?
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 січня 2015, 23:38

Останнім часом різні девайси виробляються, напевно, у всіх точках земної кулі. Все тому, що це вигідно і перспективно. Але перше місце в рейтингу виробників комп'ютерів і їх елементів займає, звичайно ж, Китай. Багато хто побоюється купувати техніку, на якій красується лейбл «Мейд ін Чайна», але постараємося розглянути, чи варта ця гра свічок.

 
Компанія Jolla менш ніж за добу зібрала гроші на випуск власного планшета
Новини - Новини планшетних комп'ютерів
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 січня 2015, 23:19

Стартап Jolla, який заснували колишні співробітники фінської компанії Nokia, має намір спробувати заявити про себе на новому ринку. Крім смартфонів, Jolla збирається випускати ще і планшети. Поки що плани стартапу досить скромні - всього лише одна модель, кошти на яку компанія планує збирати за допомогою краудфандінгового майданчика Indiegogo. В даний час кампанія зі збору пожертвувань на Jolla Tablet, саме так називається гаджет, вже почалася.

 


Сторінка 10 з 74
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)



Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини