gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Новини компаній
LG вперше за півроку досягає прибутковості
Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
Понеділок, 06 лютого 2012, 16:00

Вперше за півроку мобільний підрозділ компанії LG приносить прибуток, що пояснюється скоріше більш високою ефективністю роботи, ніж будь-якими фундаментальними змінами в основному бізнесі.

Мобільні продажі LG склали 2,7 трлн вон (1,52 млрд фунтів), що на 0,2% більше попереднього кварталу, але на 19% менше торішніх результатів. Збитки за весь рік склали 286 млрд корейських вон (161 400 000 фунтів), проте, в 4-му кварталі прибуток LG досяг 10 млн корейських вон (5,6 млн фунтів стерлінгів) - після шестимісячного періоду щоквартальних збитків.

LG не досягла значних успіхів на ринку Android, поступаючись Samsung і HTC, і конкуруючи з Motorola, Sony Ericsson та іншими компаніями зі слабкими позиціями в секторі. Смартфони LG Optimus стали кращою пропозицією виробника, проте, загальний обсяг продажів за минулий квартал скоротився до 17,7 млн. Тепер компанія покладає свої надії на LTE/4G, - LG вже випустила модель Optimus з підтримкою цієї технології.

 
BlackBerry замінив британцям iPhone
Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
Четвер, 02 лютого 2012, 01:51

Передчасно говорити про те, що BlackBerry сходить зі сцени, остаточно уступаючи свої позиції iOS і Android. За оцінками RIM, її платформа має третю за чисельністю аудиторію користувачів і, що ще цікавіше, є найбільше продавана в Сполученому Королівстві.

Далеко не у всіх країнах світу iPhone настільки ж популярний, як і в США. За даними маркетингової групи GfK, які так і не були опубліковані повністю, станом на грудень минулого року у смартфонів BlackBerry 75 мільйонів користувачів по всій планеті. Таким чином, зростання абонентської бази цієї платформи склало 35%.

BlackBerry продовжує користуватися чималим успіхом у Великобританії, де налічується 8,5 мільйона користувачів цих смартфонів. Таким чином, пристрої BlackBerry володіють 27,7-відсотковою часткою ринку Сполученого Королівства. Хоча у звіті GfK про це нічого не говориться, але найдивовижнішим у цьому успіху є те, що протягом останніх двох років розробка BlackBerry велася досить мляво на тлі конкурентів. RIM представила за цей час деякий набір своїх пристроїв, які не були надто вдосконаленими, порівняно зі своїми попередниками. Незважаючи на все це, BlackBerry і зараз має чималу привабливість для користувачів.

Популярність цієї платформи у Великобританії стала сюрпризом. За оцінками Kantar Worldpanel ComTech, протягом квітня, травня і червня минулого року BlackBerry вдалося посісти друге місце за показником продажів на британському ринку смартфонів, трохи поступившись пальму першості платформі Android.

З британським тріумфом BlackBerry контрастує незавидне становище цих смартфонів на ринку США, де тільки за третій календарний квартал 2011 року від неї відмовилися 1,8 мільйона абонентів. Що ж стосується планшета PlayBook, то йому не вдалося здобути популярність серед користувачів. Це залишає компанію зовсім без продукту, здатного гідно конкурувати на динамічному ринку планшетних пристроїв.


Незважаючи на складне становище платформи BlackBerry на ринку США, факт залишається фактом, британські користувачі все ще воліють її, а не тільки Android і iOS. Аналітикам далеко не завжди вдається правильно оцінити реальне становище на ринку тієї чи іншої платформи. Особливо важко робити об'єктивні висновки в тому випадку, коли вивчається лише ринок Сполучених Штатів, хай і великий, але далеко не єдиний у світі.

Останнє оновлення на Четвер, 02 лютого 2012, 16:05
 
Nokia втрачає мільярд. Windows Phone не допомогла
Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
Середа, 01 лютого 2012, 00:19

По закінченню чергового фінансового кварталу, компанія Nokia поділилася з громадськістю кількома цифрами, які, будемо чесними, дещо здивували багатьох. За словами представників компанії Nokia, прибуток за цей квартал впав незвично сильно: якщо в порівнянні з минулими роками збитки знаходилися на рівні 21%, то за цей квартал компанія знизила свій прибуток на цілих 38% і склала лише 10 млрд доларів Таким чином, за один квартал компанія втратила близько 1,25 млрд доларів. І все це відбувається на тлі постійного зниження продажів компанії. Компанія змогла продати за останній квартал близько 19 млн смартфонів і 94 млн звичайних трубок. Поряд з усім цим, компанію від збитків не врятували і телефони Nokia Lumia.

Як раніше повідомляли в компанії, продажі смартфонів на базі Windows Phone склали близько одного мільйона штук, правда і цього виявилося недостатньо. Особливо добре це помітно, якщо подивитися на цифри Apple і Samsung, які не реалізували понад 30 млн смартфонів кожен. Очікується, що наростаюча популярність нових смартфонів і вихід флагмана Nokia Lumia 900 зможуть трохи поліпшити стан компанії в майбутньому. Хоча на даний момент, як і раніше, Windows Phone займає менше 3% ринку.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 лютого 2012, 00:07
 
Німецький суд відхиляє вже другу скаргу Samsung на Apple по 3G-патентам
Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
Понеділок, 30 січня 2012, 11:24

Ще одну чутливу невдачу зазнала компанія Samsung Electronics у своїй сутичці з Apple в судових інстанціях Німеччини. Регіональний суд Мангейма відхилив уже другу за рахунком скаргу південнокорейського виробника на компанію з Купертіно з приводу передбачуваного порушення останньої патентів Samsung в області 3G-зв'язку.

 

Нагадаємо, на минулому тижні німецькі судові органи так само визнали неспроможною претензію з приводу нібито незаконного використання Apple у своїх продуктах технологічних розробок з патенту Samsung у сфері 3G/UMTS. Як і в першому випадку, мотивувальна основа рішення, офіційно винесеного суддею Андреасом Восс (Andreas Voss), залишилася до кінця неясною. Однак можна припустити, що сумніви у німецького судді викликала обгрунтованість самих патентів Samsung, представлених на розгляд. Втім, у південнокорейського гіганта IT ще є в запасі і третій патент, пов'язаний зі стандартом 3G/UMTS, і рішення, порушила чи ні Apple описувані там технології, буде прийнято 2 березня.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 січня 2014, 22:46
 
Чотири варіанти використання $98 мільярдів
Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
Понеділок, 30 січня 2012, 00:45

У вівторок Apple оприлюднила розмір готівки, що накопичилась на її банківських рахунках. Сума більше ніж вражаюча - $ 98 мільярдів. Всі фінансові аналітики твердять про необхідність термінового прийняття рішення про використання цих коштів, але Apple все ще зволікає. В одному з припущень фахівця з Wall Street говориться, що "яблучники хочуть подолати психологічну позначку в $ 100 млрд. .. і ось тоді ... "А що тоді? З загальної хаотичної інформації вдалося отримати тільки чотири солідних варіанти використання настільки нечуваних грошей.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 січня 2012, 00:47
 
У 2011 році Motorola продала 18.7 млн смартфонів
Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 січня 2012, 16:57

Слідом за Apple і Nokia підсумки за 2011 рік підвела компанія Motorola. Принагідно були оголошені результати діяльності за IV квартал 2011 року, в якому вона отримала виручку у розмірі $ 3,4 млрд і понесла $ 78 млн збитків. За весь 2011 рік Motorola заробила $ 13,1 млрд, що на 14% більше, ніж у 2010 році ($ 11,4 млрд), а річні втрати склали $ 142 млн проти $ 76 млн прибутку в 2010 році. Напрямок Mobile Device виручив за квартал $ 2,5 млрд, це на 5% вище, ніж рік тому. При цьому був понесений збиток у розмірі $ 70 млн проти $ 72 млн прибутку в минулому році. За весь рік мобільні пристрої принесли $ 9,5 млрд, що на 22% більше, ніж у 2010 році. Збиток зафіксований на позначці $ 285 млн, тоді як у 2010 році втрати були на рівні $ 76 млн.

 

За три останніх місяці Motorola продано 10,5 млн мобільних пристроїв, включаючи 5300000 смартфонів і 200 тис. планшетів. Усього в 2011 році було реалізовано 42400000 апаратів, включаючи 18700000 смартфонів і 1 млн планшетів. Найбільш значущими пристроями компанія порахувала смартфони RAZR, Droid RAZR MAXX, Droid 4, Defy Mini, Motoluxe, планшети Droid Xyboard, аксесуар MOTOACTV і два двухсімочниі Android-телефони для Китаю - MT917 і XT928. До речі, цього року у Motorola буде менше телефонів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 січня 2014, 22:43
 


Сторінка 32 з 46
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі