gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Нові оновлення ВКонтакте

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 15 жовтня 2017, 10:25

У соціальній мережі знову відбулися штатні зміни, зараз це торкнулося області особистого листування користувачів. Установки обміну повідомленнями ВКонтакте тепер мають деякі розширені можливості для браузерних користувачів комп'ютерів, що стосуються вікна списку всіх бесід. У самому низу можна побачити панель з додатковими настройками:

посилання «Відключити звукові повідомлення» дозволить відключити характерні звукові сигнали, які звучать під час приходу нового повідомлення.

посилання «Спам». При натисканні відкриється додаткова панель, на якій можна побачити всі повідомлення, колись помічені як спамові. Доступна кнопка «Видалити всі повідомлення», а якщо клацнути по конкретному повідомленням, крім того, що його можна видалити, можна зробити НЕ спамові і воно знову займе своє місце з якого було видалено.

Ярлик шестерінки дозволить включити оповіщення в браузері, а також переключити зовнішній вигляд повідомлень в новий інтерфейс, коли зліва буде видно список всіх співрозмовників, а після клацання на одному з них - справа відкриється вікно листування.

До речі, вас також може зацікавити сніффер ВК, детальніше про який ви можете почитати на сайті livesecurity.com.ua просто зараз.

Установки обміну повідомленнями ВКонтакте

Натиснувши на знак «+» в самій верхній частині лівої половини нового виду, традиційно можна створити загальну бесіду, вибравши ряд співрозмовників. Непрочитані повідомлення співрозмовником буду відзначені синім кружком, аналогічно мобільної версії ВК.

Щоб переключитися в класичний вигляд чату, слід знову клікнути по ярлику шестерінки. Як можна бачити, настройки повідомлень ВКонтакте придбали нові можливості, які, на думку розробників, повинні додати комфорту в спілкуванні користувачів.

ВКонтакте стали доступні Оновлення - саме так називається новий функціонал. Тепер конфіденційність дій друзів стає все більше схожа на таку в Одноклассниках. Стало можливим бачити в які групи вступили друзі, які коментарі і де вони залишили, кого додали в друзі і інше. Що стосується спільнот, можна відстежити які останні фото і відео були додані. Посилання на стрічку оновлень доступна з блоку Друзі, а також на сторінці Новин справа в блоці. Доступні фільтри.

В налаштуваннях профілю можна виставити поновлення яких саме розділів будуть доступні для перегляду друзям. Можливості повністю відключити опцію немає, проте можна вибрати розділ, який не оновлюється ніколи.

Крім того, нагадуємо, що можна переглядати стрічку новин будь-якого користувача. Для цього на його сторінці в блоці друзів існує посилання Новини. Клікнувши по ній можна побачити стрічку тих же змін, які бачить господар сторінки.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі