gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Нові можливості по недорогому ремонту ноутбуків

Нові можливості по недорогому ремонту ноутбуків

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 14 листопада 2014, 13:39

Популярність дистанційного програмного обслуговування комп'ютерів зростає з кожним днем. Це обумовлено, насамперед, тим, що усунення системних неполадок відбувається оперативно, без необхідності виїжджати на місце майстру або везти комп'ютер до нього. Можливість видалено встановлювати користувальницькі програми, а також налаштовувати антивірусне забезпечення є найбільш комфортним рішенням, як для дому, так і для офісу.

Завдяки даній послузі, можливо, також виконувати ремонт ноутбуків в частині оптимізації програмного забезпечення.

 

Однак, для того щоб скористатися послугами дистанційного обслуговування необхідно мати високошвидкісний доступ до Інтернету, а також зовнішній IP адреса. Крім того, операційна система також повинна бути сумісна з програмою, яка забезпечуватиме віддалений доступ майстра до системи комп'ютера.

Обслуговування комп'ютерної системи може здійснюватися різними способами: за допомогою дистанційного робочого столу, що передбачає надання доступу майстру до облікових записів, а також файловим даними користувача, і за допомогою спеціальної програми (віддалений помічник). Використання другого способу дозволяє власникові комп'ютера контролювати роботу фахівця, який здійснює настройку програмного комплексу. Зрозуміло, повноцінний ремонт комп'ютерів або ноутбуків, що передбачає заміну комплектуючих, можна виконати тільки в умовах сервісного центру. Віддалена комп'ютерна допомога розповсюджується виключно на програмне забезпечення, в тому числі його налаштування. Втім, визначити справжню причину несправності можна також дистанційно, і навіть якщо проблема викликана виходом з ладу апаратної частини, грамотний фахівець здатний встановити і це.

Особливо актуальним дистанційне обслуговування є у випадку зараження системи вірусом, в результаті якого порушена працездатність комп'ютера. Завдяки своєчасному втручанню фахівця в роботу пристрою можна не тільки позбутися від шкідливих програм, а й відновити загублені дані. Таким чином, виконати програмний ремонт ноутбуків і комп'ютерів може людина, що знаходиться в будь-якій точці планети, підключеною до Інтернету. Розрахунок за послуги здійснюється, як правило, авансом, залежно від домовленості, це можна також зробити через Інтернет або зарахувавши необхідну суму на телефон виконавця. Така форма обслуговування дуже зручна, тому багато фірм регулярно вдаються до дистанційних послуг. Це значно вигідніше, ніж викликати майстра в офіс або тримати в штаті фахівця з комп'ютерної техніки.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі