gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Навушники для складання іспитів: як це працює
Навушники для складання іспитів: як це працює
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 22 вересня 2015, 10:03

Сьогодні навушники для іспиту перетворилися на невід'ємний атрибут навчального життя будь-якої розсудливого ​​студента. І це аж ніяк не перебільшення! Зізнаємося чесно, вивчити все, що бажають вкласти вузи в голови майбутніх українських фахівців, просто неможливо. Тому грамотний студент розставляє пріоритети - які знання йому необхідні в першу чергу, щоб стати професіоналом у своїй сфері діяльності, а які - просто для загального розвитку. Але знати щось вимагають всі! Ось тут і виявляються незамінними навушники для складання іспитів.

Звичайно, під словом «навушник» сьогодні ніхто не має на увазі варіант, як у відомому фільмі Леоніда Гайдая про кмітливого студента на прізвисько Дуб і професора, який «звичайно, лопух, але апаратура при ньому». Сучасні навушники для іспиту - це дітище тонких технологій, верх інженерної думки. І якщо студента Дуба розсекретили відразу через те, що йому довелося придумати незвичайні доповнення до одягу, щоб приховати елементи гарнітури, то нинішні навушники настільки малі, що фактично «інтегруються» в організм. Щоб їх побачити, потрібно залізти вам у вухо, використовуючи медичні інструменти ЛОР-лікаря. Але на подібне, природно, не зважиться жоден екзаменатор. Тому такі системи вже традиційно іменують - мікронавушники.

Отже, ви вирішили сконцентруватися на вивченні найбільш значущих в професійному плані предметів, а ті, які лише розширюють вашу ерудицію, плануєте успішно пройти за допомогою навушників для здачі іспиту. До речі, тут можлива, як покупка нового комплекту, так і аренда наушника экзамен, що трохи дешевше, але має свої практичні мінуси. На них ми зупинятися поки не будемо.

Для випускників шкіл і студентів-новачків, які ще не зовсім добре знайомі з цієї шпигунської технологією, розповімо, що собою представляють і як діють навушники для іспиту.

Навушник для складання іспитів - це мініатюрний пристрій вагою приблизно 0,7 грама і близько 7 мм у довжину. Його форма продумана і являє собою капсулу, яка зручно розміщується в вушному каналі. Микронаушники здатні виконувати своє призначення тільки в комплексі з гарнітурою і мобільним телефоном.

Принцип роботи полягає в наступному. Поступлений на мобільний телефон голосовий сигнал передається на гарнітуру, яка тут же транслює сигнал на мікронавушник у вашому вусі. Таким чином, гарнітура є, свого роду, сполучною ланкою між телефоном і навушниками для іспитів. Вона може бути дротовою і бездротовою (Bluetooth). Перший варіант дешевше, але вимагає додаткового маскування, оскільки необхідно ховати провід, що з'єднує гарнітуру з телефоном. У другому випадку, мобільник може взагалі перебувати за межами аудиторії. Радіус дії, в цьому випадку залежить від якості деталей і самої збірки. Якщо це фірмовий комплект навушників для здачі іспитів, то стійке з'єднання може бути на відстані 10 метрів. У гарнітуру вбудований чутливий мікрофон, який вловлює шепіт навіть за кілька метрів.

Отже, вам залишилося купити навушники для іспиту і подружитися з кимось. На жаль, напарник, який буде диктувати вам відповіді на питання, поки до навушників не додається! :)


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
  Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
  який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
  Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

  Останні коментарі