gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Навушники для складання іспитів: як це працює
Навушники для складання іспитів: як це працює
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 22 вересня 2015, 10:03

Сьогодні навушники для іспиту перетворилися на невід'ємний атрибут навчального життя будь-якої розсудливого ​​студента. І це аж ніяк не перебільшення! Зізнаємося чесно, вивчити все, що бажають вкласти вузи в голови майбутніх українських фахівців, просто неможливо. Тому грамотний студент розставляє пріоритети - які знання йому необхідні в першу чергу, щоб стати професіоналом у своїй сфері діяльності, а які - просто для загального розвитку. Але знати щось вимагають всі! Ось тут і виявляються незамінними навушники для складання іспитів.

Звичайно, під словом «навушник» сьогодні ніхто не має на увазі варіант, як у відомому фільмі Леоніда Гайдая про кмітливого студента на прізвисько Дуб і професора, який «звичайно, лопух, але апаратура при ньому». Сучасні навушники для іспиту - це дітище тонких технологій, верх інженерної думки. І якщо студента Дуба розсекретили відразу через те, що йому довелося придумати незвичайні доповнення до одягу, щоб приховати елементи гарнітури, то нинішні навушники настільки малі, що фактично «інтегруються» в організм. Щоб їх побачити, потрібно залізти вам у вухо, використовуючи медичні інструменти ЛОР-лікаря. Але на подібне, природно, не зважиться жоден екзаменатор. Тому такі системи вже традиційно іменують - мікронавушники.

Отже, ви вирішили сконцентруватися на вивченні найбільш значущих в професійному плані предметів, а ті, які лише розширюють вашу ерудицію, плануєте успішно пройти за допомогою навушників для здачі іспиту. До речі, тут можлива, як покупка нового комплекту, так і аренда наушника экзамен, що трохи дешевше, але має свої практичні мінуси. На них ми зупинятися поки не будемо.

Для випускників шкіл і студентів-новачків, які ще не зовсім добре знайомі з цієї шпигунської технологією, розповімо, що собою представляють і як діють навушники для іспиту.

Навушник для складання іспитів - це мініатюрний пристрій вагою приблизно 0,7 грама і близько 7 мм у довжину. Його форма продумана і являє собою капсулу, яка зручно розміщується в вушному каналі. Микронаушники здатні виконувати своє призначення тільки в комплексі з гарнітурою і мобільним телефоном.

Принцип роботи полягає в наступному. Поступлений на мобільний телефон голосовий сигнал передається на гарнітуру, яка тут же транслює сигнал на мікронавушник у вашому вусі. Таким чином, гарнітура є, свого роду, сполучною ланкою між телефоном і навушниками для іспитів. Вона може бути дротовою і бездротовою (Bluetooth). Перший варіант дешевше, але вимагає додаткового маскування, оскільки необхідно ховати провід, що з'єднує гарнітуру з телефоном. У другому випадку, мобільник може взагалі перебувати за межами аудиторії. Радіус дії, в цьому випадку залежить від якості деталей і самої збірки. Якщо це фірмовий комплект навушників для здачі іспитів, то стійке з'єднання може бути на відстані 10 метрів. У гарнітуру вбудований чутливий мікрофон, який вловлює шепіт навіть за кілька метрів.

Отже, вам залишилося купити навушники для іспиту і подружитися з кимось. На жаль, напарник, який буде диктувати вам відповіді на питання, поки до навушників не додається! :)


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі