gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Навіщо потрібні аналізи в приватних лабораторіях?
Навіщо потрібні аналізи в приватних лабораторіях?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Четвер, 31 січня 2019, 14:24

Лабораторні дослідження є не тільки частиною сучасної науки. Перші в світі лабораторії сучасному вигляді відкривалися при державних установах. У новому тисячолітті набули поширення приватні лабораторії.

Хімічному аналізу піддаються різні види речовин, тому лабораторії затребувані в різних сферах людської діяльності:

Медицина

Медичні лабораторії отримали найбільш широке поширення. Аналізи потрібні лікарю для постановки правильного діагнозу, тому медична лабораторія є при будь-якому приватному медичному закладі. До речі, якщо вас цікавлять сінево вiдгуки, ви можете знайти їх на сайті medcentre.com.ua вже зараз.

На аналіз в медичних лабораторіях беруться різні речовини - кров, продукти життєдіяльності людини, мазки і зіскрібки з шкірних покривів і слизових оболонок і навіть спинномозкова речовина. Всі ці біоматеріали дають можливість виявити ознаки поширених захворювань і згодом допомагають підтвердити або спростувати діагноз.

Найважливіші медичні аналізи роблять патологоанатоми. Щоб дізнатися причину смерті пацієнта, патологоанатом проводить цілий комплекс лабораторних аналізів, включаючи пункції і біопсію.

У судово-медичній експертизі на обстеження відправляються біологічні сліди з місць злочинів. За допомогою різних лабораторних аналізів, в тому числі ДНК, можна встановити особу злочинця та інші особливості злочину.

Для того, щоб результат лабораторного аналізу був точним і достовірним, необхідно забезпечити стерильність в приміщенні. Це досягається за рахунок комплексного підходу при влаштуванні лабораторії.

У лабораторії встановлено особливий тип вентиляції, який не дає частинкам пилу і іншим стороннім речовинам надовго затримуватися в повітрі. При цьому використовується кондиціонуюче обладнання тонкого очищення. Для ефективності збирання в лабораторіях застосовуються гігієнічні матеріали з антибактеріальної поверхнею.

У лабораторії необхідні всі інженерні системи - освітлення, електропостачання, подача води. Застосовується спеціальне лабораторне обладнання, а також автоматизовані системи по обслуговуванню лабораторії.

Стерильність лабораторії досягається за рахунок застосування персоналом спецодягу. Причому в ряді випадків для чистоти аналізів достатньо застосовувати звичайну уніформу, медичну маску і рукавички. В інших випадках застосовуються непроникні костюми, але зазвичай в цілях безпеки.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні коментарі