gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Навіщо потрібен сервер?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Неділя, 28 червня 2020, 12:31

 

Навіщо потрібен сервер і як він може допомогти вашому бізнесу краще працювати? Терміном «сервер» сьогодні часто називають дорогі комп'ютери з дорогими операційними системами, до яких майже ніхто не повинен підходити, тому що вони дуже важливі. У цій статті ми хочемо все пояснити.

 

 

Варто зазначити, що серверы на hwf.com.ua - це комп'ютери у вашій ІТ-системі, які підключені до мережі і надають певні послуги іншим комп'ютерам в мережі. Це перше, що ми пояснюємо клієнтам, коли вони питають нас, чи варто купувати і який сервер. Сервер - це не комп'ютер, на якому повинна бути встановлена ​​серверна операційна система. Таким чином, комп'ютер зі встановленою операційною системою може бути сервером, якщо він налаштований в мережі і йому призначена така роль.

Сьогодні можна сказати, що існує дві групи серверів. Перша група складається з серверів, які в разі збою не роблять істотного впливу на роботу і продуктивність бізнесу, а друга група складається з серверів, які в разі збою загрожують бізнесу і які в цьому сенсі повинні постійно працювати. Прикладом першої групи серверів може служити, наприклад, сервер друку, який дозволяє комп'ютерам в мережі використовувати підключення до нього принтери, а прикладом для другої групи серверів може служити сервер, на якому встановлена ​​виробнича програма, і який в разі збою може привести до простою в роботі підприємства. Тому для деяких підприємств так важливий і потрібний сервер.

Як ми вже говорили, серверна операційна система може бути чи не бути встановлена ​​на сервері. Це залежить від ролі сервера і кількості комп'ютерів або користувачів, які використовуватимуть сервер. Серверні операційні системи більш надійні і безпечні, ніж операційні системи робочих станцій. Вам потрібно пам'ятати, що отримання серверної операційної системи означає дорогу операційну систему, дороге обладнання і дорогі програми, встановлені на серверних операційних системах.

Подібно операційній системі, сервер може мати або не мати спеціального серверного обладнання. Знову ж таки, це залежить від ролі сервера і кількості користувачів. Найбільш часто використовується серверне обладнання - це серверні процесори, допоміжне харчування, контролер рейду і пам'ять сервера.

Один сервер може мати тільки одну або кілька функцій, які він виконує. Ці функції насправді є програмами, які встановлені на сервері так само, як на вашій робочій станції встановлено текстовий процесор або інтернет-браузер.

Залежно від того, які функції вони виконують, існують такі типи серверів:

1) Сервер ідентифікації користувача (сервер ідентифікації). Такі сервери Dell (готовые сервера) в HWF потрібні для надання користувачеві контрольованого доступу до мережі. Це досягається шляхом введення їх імені користувача та пароля кожен раз, коли вони хочуть працювати з робочою станцією.

2) Сервер, що забезпечує доступ до принтерів (сервер друку). Завдання такого сервера дозволяти всім робочим станціям використовувати підключений до нього принтер. В даний час такі сервери використовуються все рідше, оскільки існують принтери, які підключаються безпосередньо до мережі і вже мають цю функцію. Це так звані мережеві принтери.

3) Сервери загального доступу до файлів. Часто використовуваний сервер, який розміщує документи, що використовуються співробітниками відповідно до їх потреб. Доступ до деяких документів може бути обмежений в тому сенсі, що тільки певні користувачі можуть отримати до них доступ або змінити їх.

4) Сервери дисків веб-додатків (веб-сервер). Якщо у вас є веб-сайт або програма, доступ до яких потрібно великої кількості користувачів з різних сайтів, вам потрібен сервер, на якому буде встановлено ваш сайт або ваш додаток, а потім користувачі зможуть отримати доступ при підключенні до Інтернету за допомогою одного з браузерів інтернет-контенту.

5) Сервер обміну документами (FTP-сервер). Подібно до того, як документи передаються через сервер обміну документами в локальній мережі, такий сервер дозволяє обмінюватися документами через Інтернет.

6) Поштовий сервер. Коли поштовий сервер встановлений всі електронні листи, призначені для співробітників компанії, спочатку приходять на сервер, після чого вони поширюються. Те ж саме відбувається, коли співробітники хочуть відправити кому-то електронного листа. Спочатку воно приходить на сервер, а сервер відправляє кому призначалося.

7) Сервери баз даних. Такі серверы HP и Dell в Hardware Factory зберігають дані і дозволяють додаткам, встановленим на інших комп'ютерах, використовувати такі дані.

8) Сервери віддаленого доступу (VPN-сервери). Ці сервери дозволяють вам отримати доступ до вашої власної мережі з будь-якого місця, де у вас є доступ до Інтернету. Простіше кажучи, він дозволяє вам використовувати всі ресурси, як якщо б ви були в офісі, а не в віддаленому місці.

Зрештою, від ваших потреб залежить, який Вам сервер потрібен для свого бізнесу. А ми можемо порекомендувати який купити сервер.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі