gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Навіщо потрібен сайт компанії?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 08 червня 2018, 00:01

Сайт необхідний будь-якій сучасній компанії, яка хоче йти в ногу з часом і генерувати постійні продажу. Відповімо докладніше на питання про те, навіщо Вашої компанії потрібен корпоративний сайт?

Розширення аудиторії. Популярність бізнесу в Інтернеті обумовлена ​​тим, що дає широкі можливості для пошуку і залучення своєї цільової аудиторії. Працюючи оффлайн, ви залучаєте клієнтів за географічним принципом, працюючи онлайн можна залучати величезну аудиторію. Класичні маркетингові методи залучення нових клієнтів хоч уже не так ефективні, але все ще затратні. Просування в Інтернеті принесе набагато більше конверсії при менших вкладеннях, але головне, що Ви зможете самі відстежити результативність усіх дій, тому розробка сайтів під ключ - це дуже важливо.

Гнучкість. Робота в Мережі дає можливість постійно експериментувати, використовуючи банери, акції, різні види реклами і просування. Все це буде приносити реально вимірний результат. У підсумку можна сформувати власний динамічний комплекс методів просування.

«Мобільна» аудиторія. Мобільний пошук у багато разів перевершує пошук з комп'ютерів. Люди все частіше шукають щось через смартфони, нехтуючи роботою за ноутбуком. І щоб охопити цей сегмент аудиторії, треба всього лише оптимізувати сайт для мобільних пристроїв та зробити Landing Page на замовлення. Таким чином, частина цільових відвідувачів можна отримати буквально «на ходу», адже часто люди шукають потрібний товар в дорозі, в кафе і т.д., і так само швидко приймають рішення про покупку.

Спрямування. Інтернет дає відмінну можливість розширити поле своєї діяльності завдяки посиланням. Набагато простіше порекомендувати одному сайт, ніж диктувати адресу і телефон магазину. Користувачі спочатку захочуть вивчити Ваш сайт, але точно не поїхати в магазин.

Просування в соціальних мережах. Це потужний інструмент розкрутки, тому що звичайний користувач не уявляє свого життя без соцмережі. Грамотно використовуючи цей метод, можна гарантовано домогтися приросту аудиторії і потенційних клієнтів.

Формування позитивного іміджу. Сучасні покупці мало довіряють компаніям, які не мають своїх сайтів. Відразу створюється враження, що вони не йдуть в ногу з часом і відстають. Хто ж захоче купувати товари або послуги у тих, хто не в змозі тримати марку?

Бізнес-аналітика. Власний ресурс brainlab.com.ua/uslugi/landing-page дозволить вивчати аналітичні дані: що найбільше цікавить користувачів, яку частину сайту вони найдовше вивчають, які товари додають в WishList і т.д. Все це дуже складно отримати, працюючи в оффлайн режимі, оскільки анкети і опитування давно не працюють.

Зворотній зв'язок. Далеко не кожен клієнт готовий прямо в очі сказати, що його не влаштувало, якщо це не принципово. Але він більше не повернеться в Ваш магазин, і буде шукати інший. На сайті ж він набагато швидше залишить свій відгук, тому що це заочне звернення. І покупець висловиться, і Ви будете знати, що слід змінити.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Вівторок, 12 червня 2018, 14:57
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі