gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Надійність світлодіодного світильника та її вплив на експлуатаційні витрати.
Надійність світлодіодного світильника та її вплив на експлуатаційні витрати.
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 16 серпня 2019, 22:23

Слід пам'ятати про те, що більшість вітчизняних виробників LED світильників надають гарантію 5 років, імпортовані світильники з Китаю йдуть з меншим гарантійним терміном - 2 роки.

Розглянемо такий випадок, коли на вхід вуличного світильника по лінії живлення подали напругу 380 В, АС. Це дуже типова ситуація і трапляється досить часто, при обслуговуванні розподільних електричних шаф і пов'язана вона в основному з людським фактором. Якщо вплив 380 В, АС нетривалий, то можливо світильник витримає, але якщо вплив понад 10 хв, то світильник вийде з ладу. У 99 відсотках таких випадків при зверненні по гарантії, споживач отримає відмову і змушений буде купувати новий світильник і своїм коштом здійснювати його заміну.

Це не тільки великі фінансові витрати, оскільки з ладу виходить вся лінія і на ній може бути кілька десятків світильників, це веде до зниження рівня безпеки людей, оскільки світильник, який вийшов з ладу міг освітлювати наземний перехід, або аварійно-небезпечну ділянку дороги. Сучасні світлодіодні світильники повинні бути оснащені джерелами живлення з додатковими функціями захисту від нестабільності змінного струму в наявних мережах живлення, одна з них повинна працювати так.

При виникненні на вході джерела живлення напруги понад 300 В, AC (до 420 В, AC) відбувається відключення світлодіодного модуля за допомогою спеціального вузла, а включення навантаження відбувається при зниженні напруги до рівня менш як 295 В, AC. При вимкненому навантаженні перетворювач «AC-DC» як структурний елемент світлодіодного драйвера тимчасово не працює, що і рятує його від виходу з ладу. Як тільки напруга приходить в норму, світлодіодний драйвер включається і повертається в нормальний режим без додаткових дій. Допускається вплив напруги 300..420 VAC тривалістю до 48 годин. Блоки живлення серій LRC-40 і LRC-60, крім параметрів cosφ> 0.98 і ККД> 91%, починаючи з 4-ї генерації (R4), мають функцію "Захист від 380 VAC". Ця функція значно знижує витрати на обслуговування LED світильників, особливо, якщо це вуличні світильники, доступ до яких здійснюється спеціальною бригадою при наявності відповідних технічних засобів.

Великий вибір блоків живлення та LED світильників на сайті lrc.com.ua


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі