gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Монтаж металочерепиці: рекомендації виробника

Монтаж металочерепиці: рекомендації виробника

Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Неділя, 25 жовтня 2020, 21:55

 

 

Придбати якісну металочерепицю - це півсправи. Щоб металочерепиця прослужила довго, важливо також правильно підібрати добірні елементи й здійснити монтаж. Про те, які існують нюанси, розповімо у даній публікації.

 

 

Покрівля прослужить довго, якщо дотримуватися наступних рекомендацій по монтажу металочерепиці. Якщо вас цікавить професійний монтаж металочерепиці, то радимо перейти за даним посилання https://vipdah.com.ua/montazh-metallocherepicy/ вже зараз.

Необхідно використовувати якісні саморізи. Ось деякі ознаки, за якими можна відрізнити якісні саморізи від неякісних:

  1. Міцність саморізів. Хороші саморізи повинні бути випробувані виробником на виривання з основи, на розтягнення, зріз і скручування головки. Інакше лист металочерепиці може просто переламати саморіз, злетіти й травмувати людей. У домашніх умовах відрізнити якісний саморіз від неякісного можна дослідним шляхом: стиснути шайбу пасатижами. На фірмовому самонарізі фарбована поверхня і гумова прокладка залишаться цілими. На неякісному ж - фарба відшарується, а гумова шайба буде пошкоджена.
  2. Корозійна стійкість саморізів. Хороший саморіз не блискуча, а матовий - це говорить про достатній товщині шару цинку (у якісних саморізів товщина цинкового шару становить 9-10 мкм, а у неякісних - 2-3 мкм). Саморіз з товстим цинковим покриттям не перегне протягом досить довгого часу, не випаде і не зіпсує зовнішній вигляд покрівлі непривабливими плямами іржі.
  3. Ущільнювальна прокладка. Прокладка повинна бути тільки системні рішення-гуми - вона щільна, при монтажі заповнює отвір, а не розповзається по шайбі як звичайна гума. Звичайні гумові шайби зруйнуються під впливом ультрафіолетових променів і температури за дуже короткий проміжок часу: волога потрапить під капелюшок, що викличе корозію частини покрівлі.

Відповідальні виробники металочерепиці завжди комплектують свою продукцію виключно якісними кріпильними елементами - тільки в такому випадку вони можуть гарантувати довговічність своєї продукції. Використання підробок може послужити причиною відмови виробника від наданих їм гарантійних зобов'язань.

Необхідно вибирати підпокрівельні плівки, що формують гідроізоляційний і пароізоляційний шари й забезпечують те, що дах не промокає. Ці плівки повинні відповідати наступним вимогам:

  • висока механічна міцність;
  • стійкість до старіння й ультрафіолетового опромінення.

Монтаж металочерепиці - процес нескладний, головне знати деякі нюанси й врахувати їх при купівлі та встановлення

Гідроізоляційний шар не допускає потрапляння всередину підпокрівельного простору води й вологи з вулиці. Якщо волога проникає в утеплювач і просочує його, то теплоізоляційні характеристики різко знизяться, адже взимку всі повітряні пори будуть «забиті» крижаними кристалами замороженого пара.

Пароізоляція створюється зсередини покрівельного пирога. Її функція - захистити утеплювач від водяної пари, що проникає із внутрішніх приміщень за рахунок дифузії й конвекції.

Підпокрівельні плівки обов'язково повинні доповнюватися сполучними й ущільнювачів стрічками, клеями для збереження герметичності ізоляційного шару в місцях нахлестів рулонів, примикань і проходок.

Неприпустимо різати металочерепицю «болгаркою»: таким чином можна пошкодити (випалити) полімерне захисно-декоративне і цинкове покриття. Металочерепицю слід обробляти ножицями по металу.

Рекомендовано у всіх випадках встановлювати якісні снігозатримувачі, щоб уникнути лавиноподібного сходу снігу в зимовий період.

Бажано для додаткового захисту від корозії місця зрізів зафарбовувати продається в комплекті фарбою в колір покриття.

Від професіоналізму монтажників і якості використовуваних матеріалів залежить те, наскільки довго прослужить покрівля.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі