gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Мікрохвильові печі з конвекцією - що це?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 18 червня 2019, 23:42

Мікрохвильова піч стала незамінним помічником у будинках практично всіх сімей. Її звикли використовувати для розігріву їжі і для її розморожування. Тепер же завдяки рекламі і магазинам можна почути про різні варіанти мікрохвильовій печі: піч з конвекцією, піч з грилем і ще багато чого іншого. У даній статті ми розповімо що таке мікрохвильовка з конвекцією, навіщо вона потрібна і не рекламний це хід.

Конвекція як явище - це теплообмін, що виникає внаслідок передачі енергії потоками і струменями. Конвекція в техніці - це рівномірне прогрівання повітря за допомогою примусового його розподілу по всьому простору приміщення або пристрої.

А що конкретно є конвекція в СВЧ? У мікрохвильових печах гаряче повітря рівномірно переміщається і розподіляються по всьому пристрою, що дозволяє страві готуватися більш рівномірно і всередині, і зовні.

До речі, ви можете купить тарелку для микроволновки за найвигіднішою ціною вже зараз на сайті spparts.com.ua.

Нагрівання повітря забезпечує конвектор, а нагнітання і рівномірний розподіл гарячих потоків по всьому внутрішньому простору мікрохвильовій печі відбувається завдяки вентилятору. Температура всередині може доходити до 200 градусів і більше. Як тільки задана температура досягається - конвектор зупиняє нагрів, при зниженні температури - конвектор знову починає працювати. Пристрої з таким принципом нагріву все більше стають популярними.

Існує кілька відмінностей мікрохвильових печей з конвекцією від звичайних моделей. Одне з них - це габарити, адже такий пристрій набагато більше звичних мікрохвильовок через наявність конвектора і вентилятора. Режим конвекції призводить до більшого енергоспоживання ніж у звичайних печей, але з цією функцією можна готувати різні страви, запікати м'ясо, піч хлібобулочні вироби та багато іншого. Так, все це вміє і СВЧ-піч з грилем, але печі з конвекцією дозволяють готувати набагато швидше, що є не менш важливим перевагою для багатьох господинь. Ясна річ, що вартість звичайних моделей СВЧ-печей і з конвекцією теж відрізняється. Останні коштують дорожче.

Моделі мікрохвильових печей з конвекцією можуть мати між собою якісь конструктивні особливості та відрізнятися дизайном. Слід сказати, що вони бувають вбудованими і автономними. Вентилятор і конвектор можуть розташовуватися на задній, бічний панелі або вгорі. Відзначимо, що на якість приготування розташування елементів ніяк не впливає. Також, є відмінність в способі управління настройками, внутрішньому обсязі і покритті. Покриття може бути керамічним, емальованим, сталевим. Від внутрішнього обсягу залежить розмір самої мікрохвильовки. Управління настройками може бути механічним, кнопковим або сенсорним.

Сам режим конвекції не регулюється. Він автоматично відключається і включається при досягненні певної температури. Можуть бути додаткові режими, наприклад, економії, регулювання поворотного піддону, дезодорації. У деяких моделях є поєднаний режим - гриль і конвекція. Таким чином можна скоротити час приготування страви і надати йому хрустку апетитну кірочку.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі