gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Медіаконвертери

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 15 квітня 2017, 08:29

Розвиток волоконно-оптичних мереж передачі даних дозволило операторам зв'язку значно збільшити швидкість доступу в інтернет і розширити спектр послуг в цілому. Мережі зв'язку, які були побудовані в останні кілька років, засновані на оптичних волокнах і телекомунікаційному обладнанні з різними оптичними інтерфейсами.

При цьому у операторів зв'язку накопичився величезний парк обладнання придатного для використання в сучасних мережах, але не має оптичних портів. Для інтеграції такого обладнання в оптичні мережі зв'язку використовуються конвертери фізичної середовища передачі даних, зазвичай це медіаконвертери «оптика-мідь». Зростання попиту на послуги, що вимагають широкої смуги пропускання (наприклад, широкосмуговий доступ в Інтернет, відео за запитом, корпоративні програми), обумовлює необхідність збільшення пропускної здатності мережі на кожному її ділянці - від магістральних ліній до ділянок «останньої милі».

Технічні особливості

Медіаконвертери знайшли своє застосування в мережах FTTB, мультисервісних мережах Triple play і в корпоративних мережах, в яких пред'являються підвищені вимоги до смуги пропускання і відстані передачі даних. Медіаконвертери дозволяють об'єднувати оптичні та мідні мережі і здійснювати передачу даних по протоколах Ethernet на швидкості до 10 Гбіт / c на відстані, які неможливо було подолати при використанні тільки мідножильних ліній.

З розвитком пасивних систем спектрального ущільнення ВОЛЗ зростає попит на медиаконвертер зі змінними інтерфейсами. Такі конвертери забезпечують можливість підключення до систем ущільнення (зокрема CWDM та DWDM) обладнання, яке використовує для передачі даних стандартні довжини хвиль. За результатами дослідження компанії ElectroniCast обсяг світового ринку медіаконвертіров в 2010 році складе $ 1,9 мільярда, а до 2013 року він зросте до $ 3 мільярдів.

Медіаконвертери використовуватимуть ще довгий час, - говорить Том Башон, представник компанії RAM Electronics Industries. - Компанії не можуть щороку витрачати гроші на перехід на нові мережеві технології. Завжди, коли виникатиме потреба в будь-якої модернізації мережі, яка потребує повної заміни старого обладнання на нове, фахівці будуть комбінувати стару і нову технології. Саме в такому розрізі необхідно дивитися на перспективи медіаконвертеров ".

Вимоги

Медіаконвертери є обладнанням операторського класу і від їх якості безпосередньо залежить якість обслуговування клієнтів і надійність мережі, тому до них пред'являються відповідні вимоги:

  • Підтримка основних протоколів передачі даних і міжнародних стандартів
  • Можливість локального або віддаленого управління
  • Великий показник напрацювання на відмову
  • Підтримка систем моніторингу
  • Можливість гарячої заміни

Ринок медіаконвертерів заповнений пропозиціями різних виробників, кожен з яких намагається створити рішення, які задовольняли б усім цим вимогам.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі