gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Купівля товарів за кордоном: особливості
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 06 червня 2018, 09:38

Очевидно, що одні й ті ж товари в різних країнах можуть коштувати абсолютно по-різному. Тому, багато хто воліє замовляти меблі або будівельні матеріали за кордоном. Але запорукою вигідності подібних угод стає правильна логістика. Адже потрібно організувати доставку товару. І загальні сукупні витрати повинні бути мінімальними. Тільки тоді буде зберігатися суттєва різниця між купівлею товарів вдома або за кордоном.

Важливо розуміти, що вартість самого товару може бути менше, ніж сума витрат на його доставку. В такому випадку, покупка за кордоном стає невигідною. Саме тому так важлива продумана професійна логістика. Однак слід представити основні фактори більш докладно:

Багато товарів підлягають обкладенню митами. І розмір таких мит чи інших зборів на митниці може бути вельми високим. Отже, необхідно знати і враховувати суму митних зборів;

Важливо вибрати правильний варіант доставки. Йдеться про вид транспорту. Великі обсяги вантажів доставляються залізницею або вантажним автотранспортом. Це дозволяє за один раз перевезти багато товару. При цьому ціна доставки розподіляється пропорційно обсягу вантажу. Однак часто доводиться використовувати кілька видів транспорту. І грамотна організація перевезення повинна виконуватися професійно фахівцями логістичної компанії, детальніше про яку дізнавайтесь на сайті компанії;

Необхідно враховувати перевантаження товару. Адже при замовленні продукції за кордоном, формуються і відправляються великі партії. Після доставки в країну замовлення вони поділяються на більш дрібні партії за територіальною ознакою. По дорозі товар може перевантажуватися кілька разів поки не досягне кінцевої точки.

Перераховані вище причини безпосередньо впливають на ціну товару, яку в кінцевому рахунку платить замовник.

Як зазначено вище, вартість доставки може бути порівнянна з ціною самого замовлення або навіть перевершувати її. Тому, організація перевезення вантажу надає ключовий вплив на доцільність покупки за кордоном. Самостійно прорахувати всі ризики і врахувати всі чинники, просто неможливо. А розраховувати на везіння не варто.

Найкращим варіантом стане звернення в логістичну компанію. Адже меблі або будівельні матеріали, це коштовні вантажі. Тому, економія за рахунок професійного підходу зробить замовлення вигіднішим. Фахівці компанії спланують маршрут, організовують перевантаження товару, його складське зберігання і так далі.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Вівторок, 12 червня 2018, 14:54
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі