gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Користувачі поскаржилися на осіннє оновлення Windows 10

Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 листопада 2015, 22:28

Про виникнення цієї проблеми в майбутньому говорили багато хто з тих, хто прочитав офіційну угоду користувача і компанії Microsoft під час установки операційної системи Windows 10. Тепер же побоювання почали підтверджуватися - користувачі скаржаться на те, що операційна система сама, без будь яких повідомлень і підтверджень, видаляє програмне забезпечення, яке вона вважає шкідливим або не оптимізованим.

Формально, нова операційка від Microsoft видаляє встановлені користувачем програми для забезпечення стабільної роботи системи. Функція може бути дійсно корисна для звичайних користувачів, але більшості така функція тільки заважає. Варто відзначити, що багато користувачів не проти цієї функції, але вони хочуть отримати повідомлення про проблему і самостійно вирішити - будуть вони видаляти конкретну проблемну програму або продовжуватимуть нею користуватися.

Можливо вам потрібен интернет-шлюз від наших партнерів, який дозволить вам контролювати та аналізувати практично весь мережевий трафік.

Про проблему на тематичних форумах повідомляють багато користувачів. І всіх дратує саме те, що операційна система Windows 10 видаляє ті програми, які їй не належать і встановлювалися не нею. Багато зійшлися на думці, що функція повинна бути необов'язковою, оскільки деяким користувачам вона може знадобитися, але залишати її роботу так, як вона діє зараз просто не можна.

Найчастіше проблеми з цією функцією виникає у програми оновлення драйверів для відеокарт AMD Catalyst Control Center, а також у програми CPU-Z, яка виводить технічну інформацію про комп'ютер. На думку операційки Windows 10, ці програми працюють нестабільно, після останнього оновлення Windows і служать причиною частої появи «синього екрану смерті».

Раніше компанія Microsoft вже повідомляла, що залишає за собою право видаляти програмне забезпечення користувачів, якщо воно потенційно небезпечне або шкідливе. Під це поняття потрапляють як віруси, так і різні кряки для зламаних програм, тобто їх видаляти в майбутньому теж будуть. Але найбільше неприємно те, що видаляється цілком корисне ПЗ, яке просто при черговому оновленні Windows не змогло ужитися з цією операційною системою.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі