gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Кондиціонери Toshiba - ціна і якість

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 31 липня 2016, 09:39

Понад 100 років людина володіє секретом зміни клімату, нехай поки в масштабі квартири або офісу. І сьогодні, вирішивши поміняти власне життя до найкращого, Ви також можете стати «творцем погоди» свого будинку. На ринку України перебуває понад 20 компаній - виробників погодної техніки з усіх країн світу.

Що вибрати? Дана неприємність цілком переборна, все розмаїття показаних на ринку домашніх клімат-контролів можна розділити на кілька головних видів. Це, в першу чергу, класичні віконники, мобільні клімат-контролі і спліт-системи.

Найбільш поширений вид клімат-контролю - це, зрозуміло, спліт. Він складається з 2-ух блоків: зовнішнього, розміщеного в приміщенні, і зовнішнього, винесеного на вулицю. Першим у всьому світі розробником і виробником спліт-систем вважається японська компанія Toshiba, а сталося це ще в далекому 1961р. На даний момент Toshiba продовжує стримувати верхні позиції на ринку створення спліт-систем.

Так ось, які переваги Ви отримуєте, купуючи клімат-контроль Toshiba, порівнюючи з Вашим менш везучим сусідом?

Перш за все, кондиціонери Toshiba займають менше місця в Вашій квартирі або офісі, що виділяє їх від інших модифікацій, також, як комп'ютери Toshiba - від масивних побутових ПК.

Друзі сайту: в інтернет-магазині toshiba-battery.com.ua можна вигідно придбати акумулятори, зарядні пристрої та клавіатури до ноутбуків Toshiba.

По-друге, Toshiba домоглася великої переваги перед іншими виробниками клімат-контролів за коефіцієнтом продуктивності. Показник продуктивності - це відношення кількості виданих клімат-контролем кВт морози/тепла до витраченим кВт енергії. У клімат-контролів Toshiba даний показник досягає значення 4.00, в той час як у більшості суперників 2.5, а у обігрівачів і того менше - всього 1. При звичайному режимі роботи клімат-контролю це дає можливість Вам заощадити порівнюючи зі стандартними вентиляторами до 800 гривень щорічно.

3-им безумовним плюсом клімат-контролів Toshiba вважається найвища ступінь очищення повітря - до 0,0001 мікрона, це дає можливість процідити не тільки пил, віруси і тютюновий дим, але також і аромат сміття і домашніх вихованців. У 2001 р Toshiba продемонструвала на ринку Росії оновлені ексклюзивні фільтри з цеоліту. Фільтри цеолітів забезпечують більшу результативність роботи протягом 3-5 років, тоді як фільтри з активованого вугілля повинні замінюватися кожні 6 років. Фільтри цеолітів легко почистити - для цього просто потрібно поставити їх на безхмарний світ. Що знаходиться в їх волокнах діоксид титану почне каталітичний процес, який відновить результативність фільтрування. Дана примітна особливість фільтрів Toshiba дає можливість Вам зберігати до 100 доларів США щорічно на зміні фільтрів.

І, врешті-решт, найважливішим відмінністю клімат-контролів Toshiba вважається їх якість, тривалий термін експлуатації. Термін експлуатації клімат-контролів TOSHIBA становить 15 років, у той час як інші модифікації безперебійно працюють всього 3-5 років. При цьому період обіцянки на Toshiba досягає 5 років. У разі якщо Ви знайдете, скільки грошових коштів залишить Вам клімат-контроль Toshiba за 5 років, то Ви саме прийміть вартість нового клімат-контролю. Однак на ці кошти Ви можете придбати все що побажаєте, в зв'язку з тим що клімат-контролі Toshiba працюють істотно триваліший. І Ви знову виграли!


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі