gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Кому потрібен підсилювач мобільного зв'язку, і як його вибрати?
Кому потрібен підсилювач мобільного зв'язку, і як його вибрати?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Понеділок, 13 липня 2020, 19:57

 

У нашу еру високих технологій і глобальної роботизації важко уявити людину, котра не має мобільного пристрою. Завдяки смартфону ми в будь-який момент можемо зв'язатися з абонентом в будь-якій точці земної кулі.

 

 

Однак навіть в еру високих технологій існують місця з поганою мобільним зв'язком. У цій статті розглянемо, через що погіршується якість зв'язку і як це виправити. До речі, придбати обладнання для посилення мобільного зв'язку радимо за даним посиланням https://555tv.com.ua/product-category/oborudovaniye-dlya-usileniya-mobilnoy-svyazi/ вже зараз.

Говорячи простими словами мобільний зв'язок - це обмін базової станції (БС) і вашого мобільного пристрою радіочастотними електромагнітними хвилями. Тобто якщо між ними немає ніяких перешкод, то зв'язок буде ідеальною.

Коли виникають проблеми зі стільниковим зв'язком.

  1. Відстань від базової станції (БС) до абонента. Характерно для заміських об'єктів (дачі, котеджі).
  2. Різні перешкоди на шляху сигналу, які заважають йому проходити - це може бути і лісовий масив, і розташування будинку в низині для загорода і багатоповерхові будівлі з залізобетону в містах та офіси в підвальних приміщеннях.
  3. Елементи конструкції будівлі також є перешкодою для радіохвиль - тобто сигнал не може проникнути в приміщення. І якщо в таких будівлях і є мобільний зв'язок, то лише через проходження сигналу через двері і вікна.

І в цих випадках можна нескінченно лаяти стільникового оператора, однак провини компанії в такій нестабільній зв'язку немає.

Для вирішення цього завдання використовують ретрансляція - підсилювач сигналу стільникового зв'язку.

Як працює ретрансляція. Репітер, який здійснює посилення стільникового зв'язку (посилення 3G сигналу, посилення 4G сигналу) приймає радіочастотний сигнал від БС, потім підсилює його до певного рівня і відсилає в сторону абонента. Також він проробляє це і в зворотному порядку, тобто приймає сигнал з мобільного пристрою і відсилає на БС.

Щоб виконати таке посилення стільникового сигналу використовуються дві антени: перша донорна - вона направляється в сторони базової станції, друга сервісна панельна направляється в сторону абонентів. Таким чином, вирішується проблема і відбувається посилення мобільного зв'язку.

Прийом залишається стійким в будь-яких ситуаціях, при цьому кількість абонентів, що одночасно здійснюють сеанс не обмежується. Немає сумнівів, що даний пристрій - відмінний варіант вирішення проблем поганого зв'язку різних операторів.

Досить часто тих абонентів, кого не влаштовує якість зв'язку мобільних операторів, цікавить максимальна відстань, на яке може транслювати сигнал ретрансляція. Даний показник залежить від деяких факторів:

  • Потужності сигналу приходить від БС;
  • Місця установки зовнішньої антени репітера;
  • Коефіцієнт посилення репітера;
  • Довжини кабелю між репітером і антеною;
  • Діапазону використовуваних частот.

Зверніть увагу!!! Підбір і установка репітера повинна проводитися досвідченими фахівцями. Неправильна установка обладнання призведе до спотворень сигналу і погіршить якість роботи мережі в навколишньої місцевості.

Критерії вибору підсилювача стільникового зв'язку

Перед вибором підсилювача стільникового зв'язку (репітера) визначитеся, для яких цілей він вам потрібен. При виборі спирайтеся на головні критерії: стандарт зв'язку і частоти, а також коефіцієнт посилення.

Для правильного і безпомилкового вибору репітера і додаткового обладнання обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями.

І навіть незважаючи на те, що ціна на дані пристрої не така вже й велика, змінюватись вона може в залежності від кількості діапазонів і вихідної потужності.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі