gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини компаній Компанії Microsoft, Google і Samsung визнані кращими роботодавцями на IT-ринку України

Компанії Microsoft, Google і Samsung визнані кращими роботодавцями на IT-ринку України

Новини - Новини компаній
Написав Administrator   
Понеділок, 29 грудня 2014, 23:36

В рамках рейтингового проекту «Капітал 500» ресурсом «Капітал» було проведено дослідження, метою якого стало складання переліку компаній, які створили найкращі умови по працевлаштуванню для фахівців IT-сфери.

Рейтинг об'єднав півтори сотні іменитих брендів, яким вдалося в поточному році досягти найбільш видатного фінансового ефекту і організувати комфортні умови для співпраці. Список з 12 кращих брендів очолили офіційні представництва в Україні компаній Microsoft, Google, Samsung.

Крім трійки лідерів, гарні результати продемонстрували компанії «Датагруп», GlobalLogic, група компаній Terrasoft, Ciklum, S & T Ukraine, Wargaming.net, «Перша Студія», SoftServe.

Друзі сайту: вас може зацікавити сайт http://gadget-service.by/, на якому ви зможете легко та швидко замовити ремонт ноутбуків, планшетів та моніторів за доступними цінами!

Непогані показники, що дозволили закріпитися на високих позиціях у рейтингу, продемонстрували вітчизняним представники ринку телекомунікацій: «Київстар» з 13 результатом, «Астеліт» (ТМ life :)) - 16 позиція, «МТС Україна» - 19 строчка. Фірма «Ericsson Україна» увійшла до Топ-50 цього рейтингу.

Конкурс проводився в 3 етапи, перший з них передбачав анкетування компаній-учасників на предмет фінансових показників, а також діяльності їх HR-підрозділів.

На другій стадії увагу було приділено оцінці фірм за 10 показниками, включаючи рівень заробітної плати та соцпакета, можливість просування по кар'єрних сходах, комфорт відносин у колективі, перспективи тривалої зайнятості, баланс «робота/особисте життя», успішність фірми, привабливість функціоналу, надання організацією навчання, стажування, проведення тренінгів, наявність сильних управлінських кадрів, дія політики соцвідповідальності.

Завершальна стадія аналізу полягала в обліку думки майбутніх фахівців. В опитуванні взяли участь 750 студентів різних спеціальностей з провідних вузів столиці - КПІ, «Києво-Могилянської академії», Університету ім. Шевченко.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі