gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини програмного забезпечення Індійський стартап випробував в Естонії надшвидкісну передачу даних
Індійський стартап випробував в Естонії надшвидкісну передачу даних
Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
П'ятниця, 27 листопада 2015, 22:49

За останні роки в Індії народилося багато цікавих ідей і технологій найвищого рівня. Тепер же індійський стартап Velmenni готується зробити революцію в технологіях бездротової передачі даних.

У промислових зонах і офісах Талліна були проведені випробування нової надшвидкісний технології передачі даних Li-Fi. Як стверджують у International Business Times, нова технологія в звичайних умовах набагато ефективніша звичайного Wi-Fi і може забезпечити передачу даних до 1 Гбіт/с.

Концепція передачі даних під назвою Li-Fi була запропонована професором Единбурзького університету Харальдом Хаасом, який запропонував для передачі даних використовувати видиме світло. Звичайно, тут же відразу спливає головний недолік технології - світло не може проходити крізь стіни, тому передавач і приймач повинні знаходитися в одній кімнаті. Пряма видимість бажана, але абсолютно не обов'язкова, так як світло від передавача буде відбиватися від різних поверхонь і в будь-якому випадку буде доходити до приймача.

Друзі сайту: можливо вам чи вашому бізнесу потрібна накрутка фолловеров в твиттере, яка дозволить вам підвищити популярність вашого аккаунту в цій соціальній мережі.

Передавачем інформації виступають LED-світлодіоди, які блимають з наносекундною частотою. Для людського ока висока частота миготіння зовсім непомітна, тому ніякого дискомфорту при передачі даних не буде. Примітно, що в швидкість передачі даних 1 Гбіт/с - це в польових умовах, тобто в офісах, квартирах та інших звичних приміщеннях, але в лабораторних умовах вдавалося передавати дані зі швидкістю до 224 Гбіт/с.

Ініціаторами дослідження нової технології виступили найбільші університети, а фінансування відбувається за рахунок Ради досліджень в галузі фізичних та інженерних наук Великобританії. Звичайно, сама по собі технологія не буде затребувана, оскільки обмеження одним приміщенням для передачі даних дуже суттєве, але Li-Fi хочуть інтегрувати в Wi-Fi-мережі, щоб додатися максимальних швидкостей передачі даних при різних умовах.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі