gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Холодильне обладнання для продуктового магазину: особливості
Холодильне обладнання для продуктового магазину: особливості
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 29 вересня 2018, 22:39

Якісне оснащення продуктового магазину або супермаркету - складний і витратний процес. Основна стаття витрат припадає на торгове обладнання. Упор в будь-якому продовольчому супермаркеті робиться на холодильну техніку. У кожному магазині досить багато швидкопсувних продуктів, які вимагають особливих умов зберігання. Холодильне обладнання, яке знаходиться в залі самообслуговування, має бути зручним для клієнтів, привабливим, ергономічними і енергоефективним.

Вибираємо бонети

Без них не обходиться жоден супермаркет. Морозильні і холодильні бонети, як і морозильные витрины для весового мороженного, використовуються для зберігання і демонстрації заморожених продуктів. У них зазвичай знаходяться м'ясні та рибні продукти, овочеві асорті швидкого приготування, пельмені і вареники.

Перевага Бонет в тому, що вони дозволяють компактно розмістити товар на досить обмеженій площі. У нижній частині таких холодильників або морозилок можна зберігати деяку кількість запасів.

Враховуйте, що виробники випускають бонети з різним температурним діапазоном. Вибір залежить від того, яка продукція буде зберігатися. Низькотемпературні бонети підтримують всередині холод від -15 до -25 ° C. Вони підходять для заморожених продуктів. Середньотемпературні працюють в діапазоні від -2 до + 5 ° C. Можна знайти комбіновані моделі зі зміною режиму.

Відрізняються бонети по конструкції, вона зовсім не така, яку має холодильный шкаф для продажи напитков. Вони мають вигляд скринь, які є повністю відкритими або заскленими, мають кілька відсіків.

Вітрини для морозива

Чому не використовувати бонети? Вони призначені для зберігання порційного морозива. Однак популярністю користується ваговій десерт, яким прямо при клієнті наповнюється вафельний ріжок. Існують спеціальні вітрини для продажу морозива такого типу. У них кілька відсіків для зберігання різнобарвною маси.

Холодильні вітрини

Це дещо інший вид обладнання. Використовуються холодильні вітрини для зберігання і демонстрації ковбас, сирів, тортів, свіжого м'яса або риби. Іноді їх застосовують для зберігання кисломолочної продукції. Зустрічаються холодильні вітрини і на кулінарному відділі.

Таке холодильное оборудование для продуктовых магазинов в Украине досить габаритне за своїми розмірами. Зате воно краще справляється з функцією демонстрації товару споживачам. У такій вітрині можна красиво розкласти товар, щоб він привертав клієнтів. Нерідко в маркетингових цілях використовується декор.

Холодильні вітрини також грають роль разграничителя. Вони відокремлюють торговий зал від робочої зони продавців.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі