gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій

Hitachi представила жорсткі диски ємністю до 3 ТБ

Написав Administrator   
Вівторок, 14 грудня 2010, 16:42

Спонсор поста: СНПЧ HP DeskJet C4683/C4783

Компанія Hitachi представила трійку жорстких дисків, ємність яких може досягати 3 ТБ. До лінійки увійшли моделі, які можуть бути реалізовані у вигляді вбудованих і зовнішніх жорстких дисків або ОЕМ-частин для виробників. Серія Deskstar випускається в 2 і 3 ТБ версіях, з буфером на 64 МБ та інтерфейсом SATA зі швидкістю передачі даних до 6 ГБ/с. У комплект поставки входить жорсткий диск Deskstar 7K3000 7200 rpm, кріплення та інструкція.

Настільна версія аналогічного жорсткого диску включена в серію Hitachi XL. Зовнішні диски пропонуються ємністю 1, 2 і 3 ТБ. У будь-якому випадку вони мають стандартний інтерфейс USB 2.0, укладені в чорний корпус, який передбачає установку як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Для ОЕМ ринку пропонуються моделі місткістю 1,5, 2 і 3 ТБ. Як стверджується в прес-релізі, дані жорсткі диски є найбільш швидкими і економічними НЖМД 7200 rpm на ринку.

Всі моделі розраховані на роботу як з PC так і Mac, хоча в деяких випадках наголошується на необхідності встановлення додаткових драйверів, які можна завантажити з офіційного сайту компанії.
Вартість моделей варіюється в залежності від виконання і ємності 3 ТБ вбудовується Hitachi Deskstar диск має рекомендовану ціну $ 250, а зовнішні від $ 100 до $ 250 в залежності від місткості.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 18:18
 

Останні новини

Останні коментарі