gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Гліцерин і пропіленгліколь для вейпінгу. За що дані речовини відповідають?
Гліцерин і пропіленгліколь для вейпінгу. За що дані речовини відповідають?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 23 лютого 2020, 14:05

Гліцерин і пропіленгліколь в вейпінгу, давайте розбиратися: що, як і куди? Багато починаючі і навіть деякі з більш досвідчених вейперов досі плутають і не впевнені в розбіжностях між пропіленгліколь (PG) і рослинним гліцерином (VG). Щоб допомогти вам краще зрозуміти і дізнатися довідкову інформацію, плюси і мінуси, і відмінності ми створили цей підручник.

Насамперед, давайте почнемо з історії та термінології. Термін PG є абревіатурою для пропиленгликоля, а термін VG походить від Vegetable Glycerin - рослинний гліцерин. Типовий рідина для електронних сигарет містить чотири компоненти. Цими інгредієнтами є пропіленгліколь (ПГ), або рослинний гліцерин (VG), вода, ароматизатор, і нікотин. У багатьох випадках виробники рідини змішують PG і VG, щоб отримати переваги обох інгредієнтів. Щоб краще зрозуміти відмінності між властивостями PG і VG, ми будемо порівнювати 100% содержініе пропиленгликоля рідини проти 100% вмісту рослинного гліцерину. В кінці уроку ми торкнемося питання про содержініі в рідинах відразу PG і VG.

Довідка по пропіленгліколь (PG)

Пропіленгліколь є органічною сполукою, яка отримується з пропіленоксіда. Це безбарвна, без запаху речовина, зберігає низьку в'язкість. Харчовий пропіленгліколь визнаний безпечним в США, використовується при виробництві продуктів харчування і медикаментів. Основні області застосування для пропиленгликоля є розчинники, зволожувачі, консерванти в продуктах харчування, тютюнові вироби, фармацевтичних продуктах, і, звичайно в рідинах для електронних сигарет, тому пропиленгликоль купить для цього ви можете швидко та легко.

Довідка по рослинному гліцерину (VG)

Рослинний гліцерин як правило присутня у всіх природних рідинах витягають із рослинних масел, зокрема, сої, кокосової олії, пальмової олії. Як правило, прозорий, іноді з невеликим натяком на колір, без запаху, в деяких випадках солодкий, і щодо в'язкий. Так само як і пропіленгліколь, вважається безпечним і використовується в продуктах і ліках. Основними сферами застосування рослинного гліцерину є косметичні продукти, виробництво продуктів харчування, і рідина для електронних сигарет.

Безпека і проблеми здоров'я

І пропіленгліколь (PG) і рослинний гліцерин (VG) вважаються безпечними і прийнятними речовинами для використання в продуктах харчування, медикаментах в США а так само в вейпінге. Насправді обидві речовини є частиною багатьох видів харчової, фармацевтичної та косметичної продукції. Тим не менш, є поодинокі випадки незначної алергічної реакції на пропіленгліколь (PG). Типова алергічна реакція проявляється в подразненні шкіри або висипки і / або незначних запаленнях горла. У більшості випадків люди, які мають алергію на пропіленгліколь (PG) вже про це знають, оскільки він використовується в багатьох продуктах. Проте, якщо ви відчуваєте будь-який з цих ознак, коли парите рідини з содержініем пропиленгликоля, негайно припиніть його використання, дайте вашому тілу час щоб відновитися, і перемикайтеся на рідини з використанням гліцерину.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі