gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Фактори ранжування додатків в Google play market
Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
П'ятниця, 24 жовтня 2014, 18:11

Просування додатків існує двох видів - зовнішнє і внутрішнє. Стосовно зовнішнього просування слід зазначити, що дія здійснюється за межами Google play, а внутрішнє просування відбувається у рамках play маркету.

Чинники, що впливають на ранжирування додатків :

1. Профільні сайти. В даному випадку, розміщення статті про додаток на тематичних сайтах надасть можливість не лише наростити посилальну масу, але і повідомити велику кількість відвідувачів цих сайтів про ваше застосування.

2. Блоги. Розміщення рекламно-інформаційної статті про додаток може здійснюватися не лише лише в тематичних блогах, але і в тих, кількість відвідувань і активність яких істотніша.

3. Соціальні мережі. Просування додатка в соцсетях має на увазі створення власної групи або ж здійснення рекламних проектів в чужих групах. Так само, для отримання результату слідує досить часу приділити для того, щоб забезпечити групу аудиторією і фанами, а саме оживити її, а це вимагає часу і зусиль. Якщо ви хочете отримати більше інформації можете зайти в спеціалізований блог http://seo-star.com.ua/blog.html

4. Форуми. Актуальним рішенням стане використання профільних тематичних форумів, і що найпривабливіше в цьому виді просування додатків - використання форумів безкоштовне.

5. Баннерная реклама на різних інших сайтах. В даному випадку, назвати таке просування особливо ефективним не можна. Розміщення банера з рекламною інформацією про додаток не притягне бажану кількість споживачів, оскільки цей вид реклами на сьогодні вже не актуальний.

6. Власний сайт. Використання власного сайту для просування і рекламування додатків не доцільно, але слід зазначити той факт, що наявність сайту є ідеальною проміжною ланкою між маркетом і потенційним споживачем. Так, користувач, з інших рекламних площ потрапляє на ваш сайт, отримує на нім усю вичерпну інформацію про додаток і вже тоді має можливість їм скористатися з вашого сайту.

7. Трафіки, що мають і не мають мотивації. В даному випадку, набуття двох вигляду трафіку дозволить вам забезпечити найбільшу вірогідність ефективного просування вашого застосування.

8. Рекламні або видавничі агентства. Усі вищеперелічені методи в даному випадку за вас здійснить агентство, яке покладе на себе не лише усю роботу, але і зобов'язання в досягненні результатів просування вашого застосування.

Існують так само внутрішні варіанти просувань додатків, але вони в основному не такі бюджетні і досить рідко можуть бути безкоштовними і здійснюються на розсуд Google.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі