gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Фактори ранжування додатків в Google play market
Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
П'ятниця, 24 жовтня 2014, 18:11

Просування додатків існує двох видів - зовнішнє і внутрішнє. Стосовно зовнішнього просування слід зазначити, що дія здійснюється за межами Google play, а внутрішнє просування відбувається у рамках play маркету.

Чинники, що впливають на ранжирування додатків :

1. Профільні сайти. В даному випадку, розміщення статті про додаток на тематичних сайтах надасть можливість не лише наростити посилальну масу, але і повідомити велику кількість відвідувачів цих сайтів про ваше застосування.

2. Блоги. Розміщення рекламно-інформаційної статті про додаток може здійснюватися не лише лише в тематичних блогах, але і в тих, кількість відвідувань і активність яких істотніша.

3. Соціальні мережі. Просування додатка в соцсетях має на увазі створення власної групи або ж здійснення рекламних проектів в чужих групах. Так само, для отримання результату слідує досить часу приділити для того, щоб забезпечити групу аудиторією і фанами, а саме оживити її, а це вимагає часу і зусиль. Якщо ви хочете отримати більше інформації можете зайти в спеціалізований блог http://seo-star.com.ua/blog.html

4. Форуми. Актуальним рішенням стане використання профільних тематичних форумів, і що найпривабливіше в цьому виді просування додатків - використання форумів безкоштовне.

5. Баннерная реклама на різних інших сайтах. В даному випадку, назвати таке просування особливо ефективним не можна. Розміщення банера з рекламною інформацією про додаток не притягне бажану кількість споживачів, оскільки цей вид реклами на сьогодні вже не актуальний.

6. Власний сайт. Використання власного сайту для просування і рекламування додатків не доцільно, але слід зазначити той факт, що наявність сайту є ідеальною проміжною ланкою між маркетом і потенційним споживачем. Так, користувач, з інших рекламних площ потрапляє на ваш сайт, отримує на нім усю вичерпну інформацію про додаток і вже тоді має можливість їм скористатися з вашого сайту.

7. Трафіки, що мають і не мають мотивації. В даному випадку, набуття двох вигляду трафіку дозволить вам забезпечити найбільшу вірогідність ефективного просування вашого застосування.

8. Рекламні або видавничі агентства. Усі вищеперелічені методи в даному випадку за вас здійснить агентство, яке покладе на себе не лише усю роботу, але і зобов'язання в досягненні результатів просування вашого застосування.

Існують так само внутрішні варіанти просувань додатків, але вони в основному не такі бюджетні і досить рідко можуть бути безкоштовними і здійснюються на розсуд Google.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
  Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
  який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
  Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

  Останні коментарі