gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Екструдер - що це і для чого?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 26 березня 2017, 12:52

Пакувальна продукція, будівельні матеріали, сільськогосподарська плівка високої якості, а також безліч інших видів виробів можна виробляти за допомогою екструдера.

Часто дане обладнання використовують для виробництво плівки з ПЕВТ, ЛПЕВД, ПЕНД.

Экструдеры и технологии BRONTO можуть комплектуватися додатковими пристроями, а також відмінно поєднуються з приладами флексопечать, обладнанням для виготовлення пакетів і мішків.

Великою перевагою екструдера є його надійна конструкція. Раніше багато машин виходили з ладу через вплив зовнішніх атмосферних чинників, але тепер всі важливі вузли кожного екструдера виготовлені з високоякісного сплаву, головною особливістю якого є стійкість до корозії і відмінна зносостійкість. Якщо правильно обслуговувати такі машини, то вони можуть працювати багато років.

В наші часи питання екологічної чистоти продукції грає важливу роль в кожному процесі виробництва. Адже більшість виробленої плівки застосовується в харчовій промисловості і в сільському господарстві. Таким чином, слід дотримуватися принципу екологічного контролю продукції. Екструдери дозволяють здійснювати виготовлення плівки з чистої сировини, уникаючи використання будь-яких шкідливих для людини домішок. На виході виходить готова екологічно чиста продукція, яка відповідає міжнародним санітарним нормам.

До речі, BRONTO на международной выставке FIGAN 2017 в Сарагосе успішно представив своє найновіше обладнання.

Поєднання обладнання є важливим питанням в організації виробництва. По-перше, це економить місце, завдяки малим габаритам екструдерів і інших пристроїв. По-друге, реалізується концепція повного виробничого циклу. Екструдер відмінно сумісний з пристроями флексодруку. Оскільки в екструдері використовується вузол обробки плівки коронним зарядом, після виготовлення плівки можна виробляти високоякісну флексопечать. Також можна поєднати екструдер (який можна придбати на сайті http://bronto.ua/ru/) з пристроєм виготовлення пакетів і відразу отримувати готову продукцію.

Часто в процесі виробництва плівки відбувається її забруднення і на виході вона не зовсім чиста. Цю проблему вирішили, оснастивши екструдер системою подвійного очищення обертових частин.

Крім компактності і надійності вузлів, пристрій має високу продуктивність. Це позитивно відбивається на економічній частині діяльності підприємства, оскільки економить робочий час.

Іноді перед керівниками виникає питання навчання персоналу. Старе обладнання складне, вимагає постійного догляду і обслуговування. Тому придбання сучасного екструдера вирішить цю проблему. Адже він оснащений зручною і простою системою управління. Будь-які питання відмінно описані в документації, яка входить в комплект поставки. Таким чином, оператор в короткі терміни може освоїти новий екструдер і приступити до роботи.

Економія матеріалу грає одну з ключових ролей в організації успішного виробництва. Екструдер дозволяє використовувати сировину з максимальною користю. Тому пристрій відрізняється хорошою окупністю і рентабельністю.

Сучасні екструдери, дійсно, є проривом в технологічному секторі обладнання з виробництва плівки різних видів. Ці пристрої поєднують в собі компактність, високу продуктивність, надійність конструкції і простоту використання. А адже саме ці фактори є визначальними при виборі обладнання.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі