gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Експлуатаційні особливості погружних насосів
Експлуатаційні особливості погружних насосів
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 09 жовтня 2017, 00:30

При виборі насосного обладнання необхідно враховувати всі характеристики цих виробів. Головними відмінними рисами заглибних насосів є наявність в них таких елементів, як:

 

 • Потужний вбудований електродвигун;
 • Масляна камера, що захищає електродвигун від попадання води в його порожнини;
 • Особлива система ущільнень.

 

Для досягнення найбільш оптимальних результатів потрібно звертати особливу увагу на критерії подачі і напору. Відмінною особливістю російських заглибних насосів є те, що параметри їх робочої точки вказані в позначенні виробів. Як правило, перша цифра в назві вироби позначає параметр подачі, а друга - напору. Під робочою точкою обладнання мають на увазі ту точку, в якій воно працює з найвищим показником ККД.

Характеристика виробів

У документах виробів завжди відзначають робочий інтервал, що позначає рекомендовані параметри роботи насоса. Використання насосного обладнання понад ці межі є головною причиною, по якій рекламаційний відділ відхиляє більшість претензії від споживачів.

Ще однією важливою характеристикою відцентрових насосів є те, що при посиленні подачі, натиск, вироблений насосом, стає менше, зате зростає потужність, що витрачається і струм навантаження електродвигуна. При ослабленні подачі відбувається зворотний ефект - натиск зростає, а потужність, що витрачається і струм навантаження електродвигуна зменшуються.

Зверніть увагу, що якісний та потужний насос КМ80-65-160 ви можете придбати на сайті nprom.ru швидко та вигідно вже зараз.

На жаль, докладний опис заглибних насосів досить рідко можна зустріти в їх паспортах заводів виробників. Найчастіше в документах вказано лише показник напору. Відсутність показників робочого інтервалу значно ускладнює процес визначення оптимального режиму роботи обладнання. Однак, якщо в документах вказано натиск і робочий інтервал, то при виявленні оптимального режиму експлуатації виробу, рекомендується спиратися на показник номінального струму навантаження електродвигуна, вказаний все в тих же документах і на спеціальній табличці з описом.

Особливості обладнання

Вироби погружного типу призначені для роботи на глибині 16-18 м і рівнем води над насосом, що не перевищує 2-4 м. У всіх інших випадках обладнання піддається значним перевантаженням і дуже рано може вийти з ладу.

Для відкачування води з менших глибин необхідно враховувати ряд нюансів:

 • На напірному трубопроводі рекомендується встановити спеціальний кульовий кран або вентиль, за допомогою якого можна буде самостійно регулювати подачу води;
 • Якщо на обладнанні не передбачені прилади, що контролюють безпечний режим роботи, то необхідні вимірювання струму навантаження потрібно виробляти самостійно, використовую для цього амперметр або спеціальні кліщі;
 • При відкачуванні води на великі дистанції рекомендується розраховувати можливі втрати рівня напору. Дуже важливо стежити за тим, щоб діаметр трубопроводу не поступався за розмірами діаметру напірного патрубка.

Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні коментарі