gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Ефект від впровадження супутникового моніторингу
Ефект від впровадження супутникового моніторингу
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 24 лютого 2015, 01:12

Якщо Ви читаєте цей текст - це дозволяє зробити висновок, що так чи інакше Вас цікавить моніторинг Вашого автотранспорту, облік витрат ПММ, наскільки оптимально і сумлінно водій виконує свої обов'язки, адже саме йому Ви довірили своє майно (машину, причіп, напівпричіп, цистерну і т.д.), довірили майно Замовника для якого здійснюєте перевезення і перед яким несете відповідальність саме Ви як керівник. У господарській діяльності будь-якого підприємства так чи інакше присутній автотранспорт, у кого це кілька роз'їзних легкових авто, у когось кілька десятків одиниць будівельної техніки, у когось весь бізнес побудований на перевезеннях, але проблеми у всіх однакові і будь-який керівник рано чи пізно стикається з проблемою контролю над автопарком. Як правило ця проблема виникає коли через неефективний контроль над автопарком ці витрати починають істотно впливати на фінансовий результат підприємства в цілому.

З одного боку Вас весь час намагаються переконати що якщо водій захоче обдурити він знайде спосіб це зробити, з іншого боку потрібно витратити суму близько 200..250 доларів США в еквіваленті на обладнання для одного авто, а результат не відомий хоча і дуже бажаний. Куди використовувати вільні грошові кошти, як у господаря транспортного засобу вирішувати звичайно Вам. Можна сплатити штрафи які привіз вам водій у звітах і причина яких невідома і найбільше ймовірно надумана. Можна докупити вкраденого водієм палива, купити за свій рахунок запчастин для ремонту причиною якого стала недбала експлуатація, а можна зробити зусилля і вкластися все таки в контроль.

Ефект від використання GPS моніторингу як фінансовий, так і в підвищенні дисципліни водіїв безумовно є. Та система не є абсолютною панацеєю від злодійства і недбалих водіїв. Але вона є насамперед інструментом контролю і результатом контролю стануть об'єктивні відомості про хід перевезень, аналізуючи які ви безсумнівно приймете рішення які дозволять Вам знизити витрати на автотранспорт. Як говорить народна мудрість «краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

Супутниковий моніторинг транспорту ГЛОНАСС може бути використаний в роботі будь-якого підприємства рахує свої витрати і прагне їх мінімізувати.

З досвіду впровадження системи моніторингу транспорту ГЛОНАСС/GPS, а також GPS моніторинг персоналу на підприємстві дозволяє знизити транспортні витрати на 20-30% і більше. Час окупності системи в середньому відбувається за 2-3 місяці.

Економічний ефект складається з декількох чинників:

 • Повністю виключається нецільове використання вашого автотранспорту.
 • Повністю виключаються проблеми "лівих" чеків у звітах
 • Оптимізується робота диспетчера, зменшується простій автотранспорту.
 • Впровадження системи дозволяє знизити витрату коштів на паливно-мастильні матеріали.
 • При установці відповідних датчиків, різко підвищується збереження ваших вантажів, особливо тих, обсяг яких важко виміряти (рідких, сипучих і т.д.), контроль відкриття вантажних дверей і так далі
 • Можливість звірити фактичний пробіг зі звітним

Отже, моніторинг транспорту допоможе здійснювати контроль перевезень, облік мотогодин, витрата палива, відстежувати маршрут прямування, перевірити зупинки на маршруті. Основною перевагою системи є те, що всі параметри можна відслідковувати в режимі реального часу, для цього достатньо ноутбука з виходом в інтернет. У роботі не складніше електронної пошти, все програмне забезпечення встановлено у на сервері і обслуговується фахівцями, при цьому гарантується робота системи 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів у році.

Окрім того важливою функцією також є GPS моніторинг дітей, адже за дітьми потрібен постійний догляд та контроль для їхньої ж безпеки. А придбання GPS-трекера допоможе вам завжди бути в курсі де саме перебуває ваша дитина. Саме моніторинг дітей використовують найбільш турботливі батьки, якщо вони справді піклуються про безпеку і захист своїх дітей.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

  Останнє оновлення на Вівторок, 24 лютого 2015, 01:31
   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі