gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Друк флаєрів та листівок - як відбувається?

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 21 травня 2016, 14:33

Друк флаєрів і листівок - це виготовлення рекламної продукції невеликих розмірів для швидкої і ефективної передачі важливої ​​інформації споживачеві. Можуть приймати різні форми або розміри. Найчастіше поширюються в місцях масового скупчення потенційних клієнтів. Доступний онлайн замовлення листівок і флаєрів, не виходячи з дому чи офісу.

Рекламні листівки і флаера - це одні з найбільш ефективних і поширених видів поліграфічної продукції. Займають одне з найважливіших місць в політичних, рекламних та агітаційних програмах. Знайомлять споживача з послугами або товарами, інформують про діючі акції та знижки. Поширення здійснюється на вулиці, біля станцій метрополітену, в торгових і бізнес-центрах.

У зв'язку з масовим споживанням даного продукту, привернути увагу потенційного клієнта тільки яскравим дизайном вже неможливо. Сьогодні важливу роль відіграє також якість продукції, що виготовляється поліграфії. Дизайн-студія "Глянець" готова запропонувати якісний друк листівок і флаєрів в оперативні терміни цифровим або офсетним способом виробництва. Замовивши друк флаера Киев і листівки у нас, Ви отримуєте продукцію високої якості в узгоджені терміни.

Друк листівок

Якісний друк листівок - це не тільки гарне обладнання, а й професійний рівень післядрукарської обробки, такої як рівна порізка та бездоганна ламінація, чітке поєднання вибіркового лаку і багато іншого. Використовуваний, при друку, матеріал грає важливу роль. Завжди необхідно грамотно визначати щільність і характеристику основи, в залежності від поставлених завдань.

Листівка може бути в різних форматах, наприклад, А3 (420 × 297мм), А4 (210 × 297мм), А5 (210 × 148мм), А6 (105 × 148мм), А7 (105 × 74мм). За основу можна використовувати папір або дизайнерський картон різної щільності і фактури. Надруковану листівку можна покривати глянсовою і матовою ламінацією, суцільним і вибірковим лаком, застосовувати тиснення, конгрев, перфорацію, висікання і персоналізацію.

Замовити друк листівок можливо як з Києва, так і з усієї України. Правильний вибір основи, професійний дизайн, а також якісне виготовлення поліграфії - ключові фактори грамотної реклами.

Друк рекламних флаєрів

Печать флаеров можливий цифровий або офсетний за технологією виготовлення, залежно від їх призначення і тиражу. За основу використовується папір або дизайнерський картон. Діапазон щільності матеріалу дуже широкий і підбирається під індивідуальні завдання. Папір 115-130 гр. / М.кв. використовують для масового поширення, а на папері 150-200 гр./м.кв. флаєр виглядає більш привабливо.

Після друку продукцію можливо покривати вибірковим і суцільним лаком, глянсовою і матовою ламінацією, нумерувати або завдає унікальний штрих-код, персоналізувати або висікати в необхідну форму. Розмір євро-флаєра 210 × 100 мм, але іноді використовуються його модифіковані розміри, такі як 200 × 100 мм, 200 × 90 мм, 200 × 105 мм і так далі.

Замовити якісний друк флаєрів можливо як з Києва, так і з усієї України. Дизайн-студія "Глянець" завжди рада надати допомогу в підборі матеріалу та технології виготовлення. В офісі компанії можна подивитися зразки продукції, паперу та дизайнерського картону, а також отримати безкоштовну консультацію. Доступний онлайн замовлення флаєрів через сайт.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі