gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Друк флаєрів та листівок - як відбувається?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 21 травня 2016, 14:33

Друк флаєрів і листівок - це виготовлення рекламної продукції невеликих розмірів для швидкої і ефективної передачі важливої ​​інформації споживачеві. Можуть приймати різні форми або розміри. Найчастіше поширюються в місцях масового скупчення потенційних клієнтів. Доступний онлайн замовлення листівок і флаєрів, не виходячи з дому чи офісу.

Рекламні листівки і флаера - це одні з найбільш ефективних і поширених видів поліграфічної продукції. Займають одне з найважливіших місць в політичних, рекламних та агітаційних програмах. Знайомлять споживача з послугами або товарами, інформують про діючі акції та знижки. Поширення здійснюється на вулиці, біля станцій метрополітену, в торгових і бізнес-центрах.

У зв'язку з масовим споживанням даного продукту, привернути увагу потенційного клієнта тільки яскравим дизайном вже неможливо. Сьогодні важливу роль відіграє також якість продукції, що виготовляється поліграфії. Дизайн-студія "Глянець" готова запропонувати якісний друк листівок і флаєрів в оперативні терміни цифровим або офсетним способом виробництва. Замовивши друк флаера Киев і листівки у нас, Ви отримуєте продукцію високої якості в узгоджені терміни.

Друк листівок

Якісний друк листівок - це не тільки гарне обладнання, а й професійний рівень післядрукарської обробки, такої як рівна порізка та бездоганна ламінація, чітке поєднання вибіркового лаку і багато іншого. Використовуваний, при друку, матеріал грає важливу роль. Завжди необхідно грамотно визначати щільність і характеристику основи, в залежності від поставлених завдань.

Листівка може бути в різних форматах, наприклад, А3 (420 × 297мм), А4 (210 × 297мм), А5 (210 × 148мм), А6 (105 × 148мм), А7 (105 × 74мм). За основу можна використовувати папір або дизайнерський картон різної щільності і фактури. Надруковану листівку можна покривати глянсовою і матовою ламінацією, суцільним і вибірковим лаком, застосовувати тиснення, конгрев, перфорацію, висікання і персоналізацію.

Замовити друк листівок можливо як з Києва, так і з усієї України. Правильний вибір основи, професійний дизайн, а також якісне виготовлення поліграфії - ключові фактори грамотної реклами.

Друк рекламних флаєрів

Печать флаеров можливий цифровий або офсетний за технологією виготовлення, залежно від їх призначення і тиражу. За основу використовується папір або дизайнерський картон. Діапазон щільності матеріалу дуже широкий і підбирається під індивідуальні завдання. Папір 115-130 гр. / М.кв. використовують для масового поширення, а на папері 150-200 гр./м.кв. флаєр виглядає більш привабливо.

Після друку продукцію можливо покривати вибірковим і суцільним лаком, глянсовою і матовою ламінацією, нумерувати або завдає унікальний штрих-код, персоналізувати або висікати в необхідну форму. Розмір євро-флаєра 210 × 100 мм, але іноді використовуються його модифіковані розміри, такі як 200 × 100 мм, 200 × 90 мм, 200 × 105 мм і так далі.

Замовити якісний друк флаєрів можливо як з Києва, так і з усієї України. Дизайн-студія "Глянець" завжди рада надати допомогу в підборі матеріалу та технології виготовлення. В офісі компанії можна подивитися зразки продукції, паперу та дизайнерського картону, а також отримати безкоштовну консультацію. Доступний онлайн замовлення флаєрів через сайт.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
  Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
  який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
  Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

  Останні коментарі