gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Додаток Camera+ для iPhone 6
Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
Субота, 05 березня 2016, 12:06

На будь-якому iPhone вже є стандартний додаток Камера. Існує чимало програм, які замінюють ці стандартні програми і ще додають корисні функції. Таким додатком, сумісним з програмним забезпеченням iPhone 6, є Camera+.

Після установки цього додатка на айфон на екрані з'явиться зображення того, що в даний момент попало в видошукач. Внизу розташовуються кнопки управління. Їх всього чотири. Кнопка, за допомогою якої можна потрапити в альбом фотографій, кнопка спуску, кнопка доступу до режимів зйомки, кнопка налаштувань. Режимів зйомки всього чотири: звичайний, з запуском таймера, зі стабілізацією і режим миттєвої зйомки. Крім того, на екрані з'являється сітка, що дозволяє краще вибрати розташування об'єкта, який фотографується в кадрі.

В налаштуваннях знаходиться включення і відключення звукових ефектів, сітки, вибір роздільності, вибір сервісу для відправки фотографій, інформація про програму.

Готові знімки виглядають у вигляді кадрів на фотографічній плівці. У режимі перегляду кадрів у верхній частині екрану є кнопка, при натисканні на яку, знімки зберігаються у вигляді кадрів на фотоплівці. Внизу - п'ять кнопок: кнопка, яка повертає в режим зйомки, кнопка, що відкриває доступ до альбому знімків, кнопка Undo, що скасовує останню операцію; кнопкою Paste знімок можна вставити будь-куди. Для перегляду фотографії в повному розмірі потрібно натиснути на значок лупи, для видалення одного знімка натискаємо на хрестик. Для видалення групи знімків потрібно натиснути на кнопку зі стрілкою у верхній частині екрану, вибрати знімки і видалити кнопкою Delete. Крім того, програма дозволяє завантажувати знімки в інтернет, копіювати і зберігати в телефоні.

Друзі сайту: на сторінці http://mobiat.ru/apple_iphone/iphone-6/ ви можете придбати свіжі моделі айфонів за доступними цінами.

Додаток дозволяє редагувати знімки. Для цього вибирається знімок, і потрібно натиснути кнопку Edit. Натиснувши кнопку Scenes, користувач отримає доступ до набагато більшій кількості режимів зйомки. Вони аналогічні режимам зйомки на цифровій камері. Крім різних режимів освітлення і варіантів вибраних об'єктів зйомки є ще й деякі особливі можливості. Режим дозволяє повертати фотографію і міняти місцями її частини. У режимі Crops можна обрізати фотографію і приготувати її до друку. Існує також режим, що дозволяє вибрати ефекти, і режим Рамки. Рамки можуть бути простими і стилізованими.

За допомогою програми Camera+ можна замінити стандартний додаток для зйомки і розширити можливості обробки знімків.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі