gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Додаток Camera+ для iPhone 6
Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
Субота, 05 березня 2016, 12:06

На будь-якому iPhone вже є стандартний додаток Камера. Існує чимало програм, які замінюють ці стандартні програми і ще додають корисні функції. Таким додатком, сумісним з програмним забезпеченням iPhone 6, є Camera+.

Після установки цього додатка на айфон на екрані з'явиться зображення того, що в даний момент попало в видошукач. Внизу розташовуються кнопки управління. Їх всього чотири. Кнопка, за допомогою якої можна потрапити в альбом фотографій, кнопка спуску, кнопка доступу до режимів зйомки, кнопка налаштувань. Режимів зйомки всього чотири: звичайний, з запуском таймера, зі стабілізацією і режим миттєвої зйомки. Крім того, на екрані з'являється сітка, що дозволяє краще вибрати розташування об'єкта, який фотографується в кадрі.

В налаштуваннях знаходиться включення і відключення звукових ефектів, сітки, вибір роздільності, вибір сервісу для відправки фотографій, інформація про програму.

Готові знімки виглядають у вигляді кадрів на фотографічній плівці. У режимі перегляду кадрів у верхній частині екрану є кнопка, при натисканні на яку, знімки зберігаються у вигляді кадрів на фотоплівці. Внизу - п'ять кнопок: кнопка, яка повертає в режим зйомки, кнопка, що відкриває доступ до альбому знімків, кнопка Undo, що скасовує останню операцію; кнопкою Paste знімок можна вставити будь-куди. Для перегляду фотографії в повному розмірі потрібно натиснути на значок лупи, для видалення одного знімка натискаємо на хрестик. Для видалення групи знімків потрібно натиснути на кнопку зі стрілкою у верхній частині екрану, вибрати знімки і видалити кнопкою Delete. Крім того, програма дозволяє завантажувати знімки в інтернет, копіювати і зберігати в телефоні.

Друзі сайту: на сторінці http://mobiat.ru/apple_iphone/iphone-6/ ви можете придбати свіжі моделі айфонів за доступними цінами.

Додаток дозволяє редагувати знімки. Для цього вибирається знімок, і потрібно натиснути кнопку Edit. Натиснувши кнопку Scenes, користувач отримає доступ до набагато більшій кількості режимів зйомки. Вони аналогічні режимам зйомки на цифровій камері. Крім різних режимів освітлення і варіантів вибраних об'єктів зйомки є ще й деякі особливі можливості. Режим дозволяє повертати фотографію і міняти місцями її частини. У режимі Crops можна обрізати фотографію і приготувати її до друку. Існує також режим, що дозволяє вибрати ефекти, і режим Рамки. Рамки можуть бути простими і стилізованими.

За допомогою програми Camera+ можна замінити стандартний додаток для зйомки і розширити можливості обробки знімків.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
  Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
  який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
  Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

  Останні коментарі