gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Для чого потрібен аудит інформаційної безпеки?
Для чого потрібен аудит інформаційної безпеки?
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Четвер, 09 липня 2020, 20:50

 

Інформаційні системи (ІС) в сучасних умовах є для державних і комерційних компаній основною складовою забезпечення їх ефективної діяльності. Вони широко використовуються, щоб зберігати, обробляти і передавати дані, тому сьогодні актуальні проблеми захисту ІС, особливо на тлі збільшення кількості інформаційних атак, які набули глобальних масштабів і викликають великі матеріальні і фінансові втрати. Щоб убезпечити компанію від таких атак, необхідно об'єктивно оцінити, чи надійно захищена її ІС. Для цього проводиться відповідна перевірка.

До речі, якщо вас цікавить високопродуктивна DLP-система для блокування витоку інформації, контролю комунікацій співробітників і виявлення ознак корпоративного шахрайства, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Аудит ІБ (інформаційної безпеки) - головний інструмент для контролю рівня захисту інформаційних активів організації. Послуга може надаватися і в рамках загального IT-аудиту, і як окремий проект. Найчастіше аудит ІБ проводиться як одна з комплексу заходів по створенню безпечних умов для зберігання і використання інформації, виконуючи при цьому роль початкового етапу реалізації проекту.

При проведенні аудиту інформаційної безпеки здійснюються два види досліджень: організаційно-методичне та технічне. Останнє, як правило, складається із загального та інструментального аудитів.

У більшості випадків для аудиту ІБ використовуються послуги зовнішніх консалтингових компаній, що працюють в сфері інформаційної безпеки. Ініціювати аудит може керівник організації, служба ІБ або автоматизації. Проведення аудиту можуть також вимагати регулюючі інстанції і страхові компанії. В рамках цієї процедури рівень безпеки оцінює експертна група, склад якої визначається з урахуванням поставлених завдань і особливостей об'єкта аудиту.

Основні переваги

Завдяки аудиту інформаційної безпеки можна отримати об'єктивну оцінку ситуації із забезпеченням ІБ, а при виконанні отриманих він наших експертів рекомендацій клієнт має можливість зробити захист інформаційних ресурсів більш ефективної і повністю убезпечити інфраструктуру.

Клієнт, який скористався послугою аудиту ІБ, отримує численні переваги:

  1. Незалежні експерти оцінюють ступінь захисту інфраструктури IT. За результатами такого комплексного дослідження фахівці з високим рівнем кваліфікації та багатим профільним досвідом готують для замовника рекомендації щодо заходів, які сприяють підвищенню надійності та ефективності процесів, що забезпечують інформаційну безпеку.
  2. Керуючись отриманими від аудиторів рекомендаціями, клієнт оптимізує свою IT-інфраструктуру і бізнес-процеси з урахуванням актуальних галузевих вимог, які пред'являються до ІБ, і підвищує якість внутрішнього контролю.
  3. Замовлення аудиту інформаційної безпеки в нашій компанії дає можливість надійніше захистити інформацію, в тому числі від витоку, звести до мінімуму негативний вплив людського фактора і одночасно забезпечити її доступність, цілісність і конфіденційність. Безпека підвищується на всіх рівнях: окремого додатка, операційної системи, фізичної, віртуальної, мережевий інфраструктур і т.д.
  4. Аудит дозволяє скоротити витрати на забезпечення інформаційної безпеки і IT в цілому, оскільки за підсумками цієї процедури клієнт отримує раціональні поради, підготовлені з урахуванням особливостей інфраструктури його компанії. Знижується також ризик втрати репутації внаслідок недостатнього забезпечення інформаційної безпеки.

Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі