gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Дискові борони: особливості
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 06 травня 2019, 21:39

Для України обробка землі є справжньою національною традицією. Держава довгий час залишалася аграрною країною, а населяли її хлібороби. Почасти так воно і залишається сьогодні.

Обробка землі - складна й виснажлива робота, яка вимагає не аби яких зусиль. З розвитком технологій ситуація дещо змінилася. Сучасні трактори можуть впоратися з кількома сотнями гектарів за раз. Все завдяки потужним двигунам і великогабаритним приладдя.

Особливою популярністю у фермерів користуються дискові борони. Цей вид власності для обробки землі справляється із завданням дуже якісно і вдало. Їм піддається практично будь-який вид грунту. Після використання подібного типу борін земля стає цілком придатною для використання.

Завдяки тому, що виробники виготовляються дискові борони з декількома блоками, вдається захопити значно більшу частину землі. Це значно економить час і ресурси на обробку поля. Одному трактору за раз вдається захопити до десяти метрів землі.

Дискові борони використовують в трьох випадках:

  • - Для неглибокої обробки. Вони здатні легко пролущіть землю для насичення її вологою, при цьому вплив відбудеться тільки на поверхневий шар грунту до шести сантиметрів.
  • - середньоглибинні обробка передбачає знищення і подрібнення загальної маси різних бур'янів. В цьому випадку обробку виконують з поглибленням до п'ятнадцяти сантиметрів.
  • - Глибоке дискування передбачає перемішування і знищення рослинності на грунті, а також обробку землі на глибину до двадцяти сантиметрів.

Для кожного зі згаданих видів існують різні борони. Вони відрізняються діаметром дисків, кріпленнями, формою і розташуванням. Для прикладу, культиватор міжрядного обробітку теж може відрізнятися багатьма параметрами.

Борони з маленькими дисками відрізняються невеликою вагою. Їх ще називають «дискатори». Подібний вид здатний обробляти землю до 10 сантиметрів в глибину. Дискатори досить поширені серед фермерів через зручну експлуатацію. Подібної борони цілком достатньо для того, щоб впоратися з стернею і підготувати землю до зимівлі. А ось коли мова йде про культурах з потужними стеблами, наприклад, кукурудзі або соняшнику, то в такому випадку слід використовувати борони з великими дисками.

Універсальними боронами, які легко використовувати як під час літньо-осінніх робіт, так і на весняних, можна назвати короткі дворядні дискатори.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі