gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
CRM-система: основні особливості
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 07 листопада 2017, 16:59

Система з управління взаємовідносинами з клієнтами (Customer Relationship Management, скорочено CRM) являє собою спеціальну програму, створену для різних організацій.

Вона призначена для автоматизації процесів взаємодії між клієнтами. Використання CRM-системи дозволяє збільшити обсяг продажів, підвищити якість послуг, що надаються, поліпшити маркетингові кампанії завдяки збереженню інформації про клієнтів, оптимізації бізнес-процесів і проведення аналізу досягнутих результатів, докладніше познайомитися можна в рейтингу CRM-систем.

Головний принцип, на якому заснована CRM-система EspoCRM, - взаємодія з вирішальною роллю клієнта. А в якості інструментів використання даного принципу виступають заходи щодо здійснення продажів, реалізації ефективного маркетингу і задоволення потреб споживачів. У число бізнес-цілей включені збір, зберігання і переробка накопичених відомостей про споживачів, клієнтів і партнерів.

В системі передбачено єдине сховище даних, а також використовуються різні канали взаємодії, включаючи телефонні дзвінки, електронні адреси клієнтів, особисті зустрічі, надання послуг на точках продажів, соцмережі та ін. Усі зібрані відомості про споживачів піддаються обробці і аналізу, який служить основою для вибудовування подальших дій організації.

Головна мета використання CRM-системи полягає в збільшенні ступеня задоволеності споживачів, а скачать її можна за посиланням espocrm.com. Для досягнення даної мети здійснюється обробка і аналіз даних, проводиться настройка маркетингових засобів, виконується регулювання тарифної політики.

Використання автоматизованої системи обробки відомостей дає можливість максимально враховувати потреби клієнтів, своєчасно виявляти ймовірні ризики і знаходити нові можливості.

Існують кілька варіантів CRM-системи, що відрізняються один від одного за рівнями обробки даних, що надходять. Наприклад, операційний варіант CRM-системи передбачає реєстрацію і доступ до первинних даних про організації, всіляких заходах і проектах. Аналітичний варіант CRM-системи забезпечує можливість повноцінного аналізу даних по розділах (підсумки маркетингових акцій, продажу, сегменти замовників). Коллаборатівного варіант націлений на забезпечення взаємодії з замовниками за допомогою SMS-повідомлень, опитувань та інших інтерактивних заходів. У торгівлі визнана результативність методу cross-selling і техніки апсейла.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні коментарі