gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Чому впроваджувати роботів на виробництві вигідно
Чому впроваджувати роботів на виробництві вигідно
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 20 вересня 2017, 18:54

Для промислових підприємств і їх бізнесу такі показники, як якість продукції і продуктивність є основними. І, відповідно, чим вищі вимоги до них, тим більш актуальним стає впровадження сучасних методів автоматизації виробництва.

У сучасному індустріальному світі використання промислової робототехніки вже є одним з ключових факторів, що дозволяє не тільки виживати, але й динамічно розвиватися в умовах жорсткої конкуренції. Впроваджуючи роботів, компанії будь-якого масштабу не просто слідують моді автоматизації за допомогою новітніх технологій - вони отримують високоефективне і гнучке виробництво, підвищують його надійність і універсальність.

Зверніть увагу, що разработка роботов - це цікаве та захоплююче заняття, детальніше про яке ви можете дізнатися на сайті citrus.ua/academy/robo/.

Давайте розглянемо основні причини, чому впроваджувати промислових роботів на підприємстві вигідно:

Поліпшення умов праці, тобто фактично позбавлення робочих від монотонного, важкого і небезпечного праці, який у великих обсягах присутній на будь-яких заводах. По суті, роботи в першу чергу і були створені для того, щоб звільнити людину від небезпечної і складної роботи, яка може завдати шкоди здоров'ю, і перевести його на більш творчі ділянки, де робот не впорається.

Підвищення якості продукції, що випускається. Найвища точність сучасних промислових роботів і повторюваність дій здатні забезпечувати високу якість виробів постійно.

Виключення людського фактора дозволяє домогтися мінімізації виникаючих помилок, що також позитивно відбивається на якості роботи.

Скорочення накладних витрат, незважаючи на вартість самого робота і витрати на його інтеграцію. При розрахунку економічної ефективності тут часто забувають про таких «людських» витратах, як лікарняні, відгули і відпустки, навчання, підвищення кваліфікації, спецодяг, забезпечення спеціальних умов праці (освітлення, вентиляція та ін.) Роботу вони не потрібні - він буде працювати відповідно з регламентом без запізнень, без тривалих перерв на відпустку і коротких на перекури і «кава». Підвищення продуктивності - один з найбільш значущих чинників. Підвищення відбуватиметься за рахунок вихідних днів, нічних змін, зменшення помилок, більш ефективного використання робочого матеріалу і часу.

Залучення молоді на виробництво - важливе питання, про який часто забувають. Багато молодих фахівців не йдуть на заводи - вони тягнуться до інновацій і не хочуть працювати на застарілому виробництві. Коли з'являються завдання з управління промисловим роботом, це міняє справу, і робота на виробництві стає набагато привабливішою.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі