gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Чому ламається пральна машина

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Четвер, 04 травня 2017, 08:37

Наявність пральної машини в сучасному будинку сприймається так само буденно, як наявність холодильника або газової плити. У разі, якщо цей агрегат виходить з ладу, життя сучасної сім'ї багато в чому ускладнюється, адже практика проводити прання руками відійшла в минуле.

Найчастіше пральні машини виходять з ладу з наступних причин:

1. Знос деталей. Причина перших збоїв в роботі пральних машин найчастіше полягає в зносі функціональних деталей, найчастіше досить дорогих. Щоб знизити процес природного зносу, дуже важливо максимально знизити вібрацію під час роботи пральної машинки. Щоб цього домогтися, місце установки потрібно добре підготувати, облаштувавши там рівний жорсткий майданчик. При установці агрегату важливо дуже добре підібрати відповідний рівень для кожної регульованої ніжки, щоб домогтися максимального зниження вібрації при роботі. Ще одна причина підвищеної вібрації - порушення норм експлуатації машини. Найчастіше це полягає в перевантаженні барабана речами, або, навпаки, в недостатньо їх кількості. В цьому плані дуже важливо чітко дотримуватися всіх рекомендацій в інструкції побутового приладу.

До речі, на сайті http://bt-remont.at.ua/index/remont_stiralnykh_mashin/0-9 ви можете замовити якісний та професійний ремонт пральної машинки на дому вже сьогодні!

2. Засмічення. При попаданні в барабан сторонніх металевих предметів у вигляді монет, шпильок, скріпок, ключів і т.п. Якщо такий елемент прослизне через отвір барабана всередину механізму, це може привести до значних пошкоджень. Щоб цього уникнути, перед завантаженням речі потрібно ретельно перевірити на наявність сторонньої дрібниці, гудзики, кнопки і бігунки перевірити на міцність. Однією з ознак того, що сталося подібне засмічення - наявність сторонніх звуків при роботі пральки.

3. Поломки ТЕН. Нагрівальні елементи перегорають не так часто, а ознак подібної проблеми є відсутність нагрівання машини і зливу гарячої води. При виявленні такої проблеми потрібно придбати новий ТЕН, благо коштує він не дуже дорого. Заміна старого елемента на новий проводиться також досить швидко. Основна причина даної поломки - нагрівальний елемент починає покриватися накипом. В результаті відбувається зайвий нагрів елемента, з подальшим виходом його з ладу. Накип зазвичай утворюється через підвищену жорсткість води, або через часте використання нагрівання вище +60 градусів: не кажучи про швидкий знос деталей, це також досить часто негативно позначається на якості одягу.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі