gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Чи має Україна перспективи в «зелених» проектах?
Чи має Україна перспективи в «зелених» проектах?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 17:14

У липні 2018 року у Львові пройшов міжнародний форум, присвячений альтернативним джерелам енергії. У ньому брали участь представники українського сектора, європейських організацій, що поширюють ідеї відновлюваної енергетики, представники міжнародних компаній, що діють в Європі, Африці, на Близькому Сході.

До сих пір далеко не всі наші співвітчизники знають, скільки робиться в сфері відновлюваної енергетики в Україні вже зараз. Ось трохи цифр, які навів представник «Укргазбанку» https://kirillshevchenko.com/ - поки єдиного «зеленого» банку країни, активно фінансує екологічні проекти:

330+ - загальне число еко-проектів, профінансованих «Укргазбанком» останнім часом; 18,8 мільярдів грівень- сума фінансування еко-проектів за сприяння IFC; 120+ - число вже реалізованих проектів еко-електростанцій: сонячних. вітрових, гідро-, біогазових; 100+ - кількість домашніх сонячних електростанцій, які встановили українці за програмою першого «зеленого» банку країни; 447+ мільйонів - стільки кубометрів газу можна економити щороку тільки за рахунок вже реалізованих еко-проектів; 940+ тисяч тонн - саме на стільки вдається щорічно скорочувати викиди СО2 в атмосферу завдяки фінансуванню проектів «чистої» енергетики.

В країну починають заходити «зелені» інвестори - поки дуже обережно, оскільки ринок тільки розвивається. Працюючи далі в цьому напрямку, можна істотно знизити залежність від традиційних джерел енергії, оздоровити наші міста і навіть почати заробляти за допомогою природних джерел енергії. У всьому світі попит на них зростає, оскільки традиційні ресурси кінцеві, споживання їх тільки збільшується разом з розвитком технологій і урбанізацією. Використання еко-ресурсів дасть можливість здійснювати нові технологічні скачки, і в України, як вважають представники «зеленого» «Укргазбанку» https://kirillshevchenko.com/biografiya-kirilla-evgenevicha-shevchenko/, дуже хороші перспективи в цій сфері.

Вже зараз за темпами зростання систем відновлюваної енергії наша країна лідирує на всьому пострадянському просторі. А в найближчому майбутньому, при розвитку наявних тенденцій, Україна може вийти на помітні позиції навіть в загальноєвропейському масштабі.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі